• Hlavná
  • Herci
  • Hviezda Naked Truth Of ‘NCIS New Orleans’ – Vanessa Ferlito

Hviezda Naked Truth Of ‘NCIS New Orleans’ – Vanessa Ferlito

ObsahKto je Vanessa Ferlito, hviezda televízneho seriálu NCIS New Orleans? Wiki Bio

Vanessa Ferlito sa narodila v Brooklyne, New York City, USA, dňa 28. decembra 1980 – jej znamenie zverokruhu je Kozorožec a má americkú národnosť. Je to herečka, ktorá sa preslávila v USA po stvárnení detektíva Aidena Bura v policajnom procedurálnom televíznom seriáli CSI: NY a Tammy Gregorio v akčnom kriminálnom policajnom procedurálnom seriáli NCIS: New Orleans.

Raný život a vzdelanie

Vanessini starí rodičia z matkinej strany prišli do New Yorku z Talianska skôr, ako sa jej matka narodila. Vanessa mala dosť drsné rané detstvo, keďže jej otec bol narkoman, ktorý sa predávkoval heroínom, keď mala Vanessa dva roky.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#vanessaferlito #krásny #nádherný #báječný #úžasný #úsmev

Príspevok zdieľaný používateľom Vanessa Ferlitová (@vanessaferlitodaily) 22. júna 2019 o 21:41 PDT

jej matka sa vydala kaderníčku a obaja si otvorili vlastné kaderníctvo.

Vanessa vyrastala so záujmom o filmový priemysel a chcela sa stať modelkou a herečkou. Kým navštevovala miestnu strednú školu, bola členkou školského dramatického klubu a objavila sa vo väčšine školských hier. Po imatrikulácii sa rozhodla zamerať sa radšej na svoju kariéru ako na zápis na vysokú školu.

Úlohy vo filmoch

Vanessa začala svoju kariéru ako modelka ešte počas štúdia na strednej škole a podpísala svoju prvú zmluvu s Wilhelmina International Inc., jednou z najpopulárnejších modelingových agentúr v USA.

Ona debutovala vo filme v roku 2002 stvárnila Jordana Nasha v dráme On Line, po ktorej nasledovala rola vo filme 25th Hour, pričom jej kariére najviac pomohla rola Lizette Sanchez vo filme Undefeated v roku 2003, ktorý jej vyniesol National Association for the Advancement of Colored. Ľudia nominácia na vynikajúcu herečku v televíznom filme. V roku 2004 stvárnila Louise vo filme Spider-Man 2 a Ginu vo filme The Tollbooth, po ktorom nasledovali vystúpenia vo filmoch Man of the House a Shadowboxer v roku 2005.

Vanessa bola pozvaná, aby stvárnila Lisu Gonzales v športovej dráme Gridiron Gang v roku 2006, v ktorej si zahrali Dwayne Johnson a Xzibit, a potom sa objavila vo filme Death Proof and Descent v roku 2007. Ocenili ju za výkon v rodinnom filme Nothing Like the Holidays v r. 2008 a potom bola pozvaná, aby si zahrala vo filmoch Madea Goes to Jail a Julie & Julia v roku 2009. Niektoré z jej najnovších účinkov vo filmoch boli vo filmoch Wall Street: Money Never Sleeps v roku 2010, Stand Up Guys v roku 2012 a All Mistakes Buried in 2015.

Vystúpenia v televíznych seriáloch

Vanessa debutovala v televíznom seriáli v roku 2001 v populárnych The Sopranos, po ktorej nasledovala rola Val v epizóde Blackout kriminálneho seriálu Third Watch v roku 2002. V roku 2003 sa objavila v jedinej epizóde Zákona a poriadku. obsadenie, aby stvárnila svoju prvú opakujúcu sa postavu Claudie Hernandez v akčnom dramatickom seriáli 24 od začiatku roku 2003 do konca roku 2004.

Vanessa hrala Aidena Burna v jedinej epizóde CSI: Miami v roku 2004 a po chvále za jej výkon bola vybraná ako repríza Aidena, ale tentoraz ako hlavná postava v policajnom procedurálnom seriáli CSI: NY od roku 2004 do roku 2006.

V roku 2006 mala stvárniť hlavnú postavu Georgie Fields v kriminálnom seriáli Drift, ale pilotnú epizódu nezachytila ​​žiadna sieť, zatiaľ čo ona mala skúsenosti so seriálom Cooper a Stone v roku 2011.

Vanessa hrala ako Catherine ‚Charlie‘ DeMarco v dramatickom seriáli Graceland v rokoch 2013 až 2015, v ktorom si zahrali aj Daniel Sunjata a Aaron Tveit, a sleduje nového agenta FBI, ktorého trénuje legendárny agent FBI. Jej najnovšia rola v televíznom seriáli bola v NCIS: New Orleans, v ktorom stvárňuje hlavnú postavu Tammy Gregorio od tretej sezóny show, ktorá sa začala vysielať v roku 2016.

Milujte život a vzťahy

Vanessa začala randiť so záhadným mužom vo veku 25 rokov a 21. septembra 2007 porodila ich syna Vincea, pričom sa verí, že muž ju opustil hneď, ako zistil, že je tehotná – niektorí z jej fanúšikov uviedla, ako s ním Vanessa aj tak nechcela zostať a rozhodla sa vychovávať dieťa sama.

Viacero zdrojov na internete uveďte, ako je z obľúbenej herečky dnes vydatá žena, ktorá si v roku 2019 vymenila sľuby so svojou polovičkou. Muž je údajne o 18 rokov mladší ako ona, vďaka čomu má 21 a podľa Vanessiných fanúšikov ich bolo vidieť spolu kráčať ruka v ruke v uliciach New Yorku.

Verí sa, že Vanessa svojho manžela skrýva, pretože by to mohlo negatívne ovplyvniť jej kariéru, a hoci je aktívna na Instagrame, nenahrala s ním ani jednu fotku.

Záľuby a iné záujmy

Vanessiným hlavným koníčkom je cestovanie a točila po celých Spojených štátoch amerických, aby nakrúcala pre svoje filmy a televízne seriály, pričom bola aj v niekoľkých krajinách v Európe a rada trávi leto buď v Taliansku alebo v Miami na Floride. Má rada streľbu zo zbraní a je fyzicky aktívna, každý týždeň má niekoľko tréningov v telocvični, pričom si dáva pozor aj na to, čo je, pretože jej postava a výdrž sú pre jej detektívne úlohy dôležité.

Vo svojom voľnom čase rada číta knihy a niektorí z jej obľúbených spisovateľov sú Guillaume Musso a Agatha Christie a ich knihy Volanie anjela, Budeš tam? a Vražda Rogera Ackroyda. Vanessa tiež rada pozerá filmy – niektorí z jej obľúbených hercov a herečiek sú Leonardo DiCaprio, Matt Damon a Angelina Jolie, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú Shutter Island, Inception a Pán a pani Smithovci.

Vzhľad a čistý majetok

Vanessa má 39 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a modré oči, meria 1,68 metra a váži okolo 58 kg. Od apríla 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 6 miliónov dolárov.