Hviezda Naked Truth Of „American Guns“ – Paige Wyatt

ObsahKto je Paige Wyatt?

Ak ste milovníkom divokého západu a zbraní, poznáte Paige Wyatt ako populárnu televíznu osobnosť, ktorá hrala rolu v seriáli reality Discovery Channel, American Guns. Táto mladá dáma má len 25 rokov a vo veku 17 rokov odštartovala svoju kariéru televíznej osobnosti a modelky, ako aj vlastnú líniu oblečenia, ktorá sa predáva cez Hughwear Apparel Co .

O rodinnom živote Paige Wyattovej

Paige Grewcock sa narodila 30thoktóbra 1994 v Wheat Ridge, Colorado, USA. Jej znamenie zverokruhu je Škorpión a má blond vlasy, hnedé oči a je vysoká 1,7 m. Jej matka Renee a otec Charles Grewcock sa rozviedli v roku 2007.

Paige má mladšieho brata Kurta (narodený 6. februára 1990) a dve nevlastné sestry – Brooke (narodenú v roku 2006) a Ginger (narodenú v roku 2009). Jej matka sa v roku 2010 vydala za otca dievčat, Richa Wyatta.

Paige Wyatt a American Guns

Séria reality bola spustená 10thoktóbra 2011 a trvala dve sezóny s 26 epizódami, kým nebola zrušená 17.thDecember 2012. Paigein nevlastný otec Rich, mama Renee a brat Kurt prevádzkovali obchod so zbraňami s názvom Gunsmoke Guns, ktorý vlastnil Victor Rodriguez, vo Wheat Ridge, Colorado. Rodina vystavovala a predvádzala zbrane streľbou zo strelných zbraní a dokončovaním recenzií.

Vyrábali, upravovali, prispôsobovali a obchodovali so zbraňami, ako aj viedli kurzy streľby.

Paige, ktorá má vlastnú zbierku zbraní, mala na starosti predaj a styk s dodávateľmi a maliarmi na mieru atď. Jej brat Kurt je zákazkový rytec a bol zodpovedný za leptanie návrhov alebo loga obchodu na zbrane. Občas lietal s Richom v vrtuľníku svojho nevlastného otca, aby kupoval alebo predával zbrane od a zberateľom po celej krajine. V šou často vystupovali špeciálni hostia, ktorí si vyskúšali streľbu a niekedy sa nechali oklamať ich posledným výstrelom, ktorý vyvolal veľký desivý výbuch, ktorý zosnoval personál Gunsmoke pre zábavu.

Ako skončili American Guns?

V decembri 2012 20-ročný Adam Lanza zastrelil svoju matku v Newtone v štáte Connecticut. Potom pokračoval do mesta Základná škola Sandy Hook a zastrelil 20 šesť a sedemročných detí a šesť členov personálu predtým, ako spáchal samovraždu streľbou do hlavy.

Tento hrozný masaker vyvolal diskusie o vlastníctve strelných zbraní a priniesol nové kontroly a právne predpisy zakazujúce určité strelné zbrane. Aj keď sa American Guns v tej fáze stali skvelými zbraňami a ich hodnotenie sa v druhej sérii zvýšilo o 50 percent, Discovery Channel sa ocitli pod tlakom, a preto oznámili, že rušia šou a že ju nebudú organizovať tretiu sezónu. .

Okrem toho v apríli 2012 Gunsmoke Guns stratila zbrojnú licenciu, ale zrejme pokračovala v obchodovaní pomocou iného obchodu, kde ich kupujúci dokončili predaj. ATF (American Bureau of Alcohol, Tobacco, Firearms and Explosives) podnikol 31. marca 2015 raziu v predajni a predajňu zatvorili.

V tom štádiu mal kanál YouTube Richa Wyatta, Gunsmoke Guns TV, ktorý bol spustený vo februári 2014, viac ako 7 500 odberateľov – posledné video bolo uverejnené 20. mája 2015. Aj keď televízny seriál a obchod už neexistujú, počet odberateľov sa zvýšil na aktuálne číslo viac ako 25 000.

Po ďalšom vyšetrovaní bol 54-ročný Rich Wyatt v roku 2017 uznaný vinným z obchodovania so strelnými zbraňami bez licencie a daňových únikov a bol odsúdený na 78 mesiacov väzenia, po ktorom nasledovalo povinné podmienečné prepustenie na tri roky.

Čo sa stalo Paige Wyattovej po American Guns

Predtým, ako sa to všetko stalo, bola Paige na dobrej ceste k sľubnej kariére v modelingu, hoci vyvolala kontroverziu zjavne vyslovene sexuálnym videom, ktoré zdieľala ako prekvapenie na svoje narodeniny a ktoré už nie je dostupné. Bola tiež aktívna na teraz zakázanom Vine Videos.

Paige sa tiež objavila v epizóde seriálu Krajina Trevecca , fiktívna komediálna séria o vysokoškolskom živote v Nashville a tiež v špeciáli s Richom Wyattom v Sons of Guns s názvom Top 10 rozstrelov , v ktorej sa diskutovalo a predvádzalo strelné zbrane používané pri amerických historických udalostiach.

Od zániku American Guns sa však Paige úplne stiahla z očí verejnosti a na všetkých jej stránkach sociálnych médií ani v správach nie je po nej ani vidu ani slychu. Zdá sa, že jej matka Renee urobila to isté a jediná osoba v ich rodine, ktorá je stále vonku, je jej brat Kurt Wyatt. Prevádzkuje vlastnú firmu ako špecialista na razenie a premodelovanie, Wyatt Would Work LLC, a je aktívny na Instagram .

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Jazerné veci

Príspevok zdieľaný používateľom KVRT WYXTT (@kurtwyatt) 1. júna 2020 o 11:27 PDT

Posledné fotografie modelky Paige boli zverejnené v rokoch 2012 a 2013. Nie je známe, či Paige pokračovala vo svojej línii oblečenia, keďže na Hughwear Clothing’s neboli žiadne príspevky. Twitter alebo Facebook feed od júla 2017. Ich Facebook stránka uvádza: „Momentálne si dávam prestávku, kým pracujem na iných projektoch. Nebojte sa, Hughwear sa čoskoro vráti!‘

Aký je čistý majetok Paige Wyattovej?

Počas práce na American Guns sa odhaduje, že Paige zarobila ročný príjem okolo 250 000 dolárov a jej čisté imanie sa v tom čase pohybovalo okolo 1 milióna dolárov. Keďže sa stala záhadou, nedá sa povedať, akú má momentálne hodnotu.

Skutočná pravda o manželstve Paige Wyattovej

V médiách sa objavilo veľa falošných správ, ktoré tvrdili, že Paige sa stretla s Peteom Hargisom, trénerom A2Z Sports Training, v nočnom klube OMNIA v Las Vegas a že sa vzali 9. mája 2019 vo Phoenixe v Arizone. Zdá sa, že ide o úplne divokú fámu, pretože hoci sa Paige Hargisová mohla v mladších rokoch mierne podobať na Paige Wyatt, pri bližšom skúmaní je zrejmé, že nejde o tú istú osobu. Paige Hargis je realitná maklérka a jej história nezahŕňa žiadny modeling ani herectvo. Nanešťastie pre fanúšikov Paige Wyatt, ktorí chcú získať nejaké šťavnaté správy o jej súčasnom pobyte a činnostiach, budú sklamaní, pretože sa zdá, že táto mladá hviezda zmizla v obláčiku pištole.