Hviezda All Truth Of The Curse of Oak Island – Gary Drayton

Od úsvitu vekov boli ľudia fascinovaní myšlienkou hľadania pokladov, vzrušením z prenasledovania, plánovaním hľadania a ultimátnou eufóriou z objavovania niečoho skutočnej hodnoty. Gary Drayton má to šťastie, že túto realitu prežíva v plnej miere, a to, čo ho robí najviac príbuzným, je to, že jeho nálezy sú často na miestach, ktoré nie sú ani zďaleka neznáme. Drayton má za sebou pôsobivé záznamy o hľadaní skutočne jedinečných a cenných predmetov, a to natoľko, že zaujal History Channel. Potom, čo sa objavil v rôznych show, bol nakoniec obsadený do The Curse of Oak Island, v ktorom mohli diváci sledovať činy Garyho a jeho kolegov hľadačov pokladov. Gary nie je ani trochu skúpy na svoj úspech a napísal o svojom procese rôzne knihy a ponúka školenia všetkým zainteresovaným stranám.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Dnes môžem povedať nie klop klop vtipy, pretože sloboda zvoní #je od 17-tich #hotdoggingforsisto

Príspevok zdieľaný používateľom Gary Drayton (@gary.drayton) 4. júla 2020 o 6:41 PDT

ObsahRaný život a rodina

Gary Drayton bol narodený 30. mája 1961 v Grimsby, Lincolnshire v Anglicku, hoci sa o jeho rodine vie veľmi málo, Gary je veľmi otvorený o svojej mladosti. Gary bol od mladosti preniknutý dobrodružným duchom a citom pre poklad. Strávil hodiny prečesávaním viktoriánskych odpadkových jám, hľadaním fliaš alebo, ako by to chcel nazvať, „Mudlarking“. Pri hľadaní čohokoľvek hodnotného našiel Drayton sortiment historicky významných predmetov, hlinených fajok a fliaš, ktoré sa datujú do 14.tha 15thstoročia. Jedným z najvýznamnejších nálezov jeho mladosti bola rímska fľaša na parfum, o ktorej sa predpokladá, že pochádza z čias rímskej okupácie, vďaka čomu ide o archeologický nález.

Vzdelávanie

Gary svoje dlhoročné skúsenosti v tejto oblasti uvádza ako svoje vzdelanie , nazval to Škola Hardcore Beach and Water Hunting, príslovie, ktoré si ľahko prispôsobil výučbe tejto aktivity.

Kariéra

Hľadanie pokladov

Keď sa Gary v roku 1989 presťahoval na Floridu v USA, rozhodol sa zobrať detektor kovov, jeho model bol Excalibur, a vziať ho na pláž. V prvý deň objavil španielsku osmičku, ktorej legenda je zvečnená v každej pirátskej franšíze, aj svoju životnú vášeň. Po tomto náleze čoskoro nasledoval objav zlatého a smaragdového prsteňa španielskej flotily, ktorý sa datoval až do roku 1715, v hodnote 500 000 dolárov, a s tým hra mohla pokračovať.

So záľubou v odhaľovaní kovov a láskou k španielskemu pokladu Gary objavil viacero cenností a jeho zručnosť v teréne upútala pozornosť miestnych správ a ďalších španielskych hľadačov pokladov.

Samozrejme, že pod plážovým pieskom sa neskrývajú len staroveké poklady, ale celá plejáda moderných pokladov. Zamyslite sa nad niečím, čo ste stratili na pláži – prsteň, hodinky, náušnice – a znásobte to tisíckami, ktoré každé leto navštevujú pláž. Gary našiel všetko, od hodiniek Rolex po diamantové prstene a zlaté retiazky. Nakoniec jeho zistenia zaujali producentov na History Channel a jeho kariéra sa otočila.

The Curse of Oak Island

Prehliadka

Premiéra 5. januára 2014 šou pôvodne vyhodený, aby zdokumentoval cesty Martyho a Ricka Lagina, ktorí boli pobláznení myšlienkou nájsť bájny poklad ostrova Oak Island. Aj keď poklad sám o sebe nebol nikdy potvrdený ako niečo viac než len bájka, nezabránilo to lovcom pokladov v priebehu storočí, aby ho hľadali, čo dokonca viedlo k najmenej šiestim úmrtiam. Prehliadka je plná teórií a špekulácií a veľkého tímu odborníkov a lovcov.

Gary Drayton

Napriek svojej popularite sa Drayton počas druhej a štvrtej sezóny show objavoval len sporadicky a podelil sa o svoje odborné znalosti v oblasti detekcie kovov a techník.

Stal sa však natoľko populárnym, že bol nakoniec obsadený ako hlavná postava od piatej sezóny v roku 2015, túto pozíciu si zachováva dodnes. Drayton sa stal známym pre svoju osobnosť a chytľavé frázy ako napríklad Holy Shamoly a spôsob, akým láskyplne hovorí o svojich nálezoch ako Bobby dazzlers a Top Pocket Finds. Gary Drayton podporil popularitu show do takej miery, že bola spustená kampaň change.org, ktorá lobovala za Draytona, aby mal svoju vlastnú show. Hoci na túto akciu neprišla žiadna odozva, priaznivci hnutia označili Garyho za svoju obľúbenú časť show.

Autor

Gary Drayton napísal najmenej 13 návodov na hľadanie pokladov a objavovanie pláží. V rámci nich zdieľa všetky svoje kľúčové tajomstvá a skúsenosti, ktoré z neho urobili úspešného lovca pokladov, ktorým je dnes. Všetky tieto sú dostupné na jeho webovej stránky a pokryje všetko od najzrejmejších tém – Sprievodca plážovým lovom pre začiatočníkov – až po obskúrnejšie, no rovnako integrálne témy – Ako čítať pláž a vodu. Gary vždy dbá na to, aby zopakoval, že aj keď je v hľadaní pokladov prvok šťastia, výskum a príprava sú tiež dôležité pre zlepšenie šancí na úspech.

Lekcie

Gary využíva úspech a slávu, ktorú mu The Curse of Oak Island kúpila, a teraz dáva lekcie a rady o hľadaní pokladov. Sídli na Floride a pracuje na miestnych plážach a poskytuje študentom všetky nástroje a vybavenie, ktoré budú potrebovať na stretnutie. Gary poplatky zdanlivo prehnaná suma – 750 dolárov – za trojhodinové sedenie, no mnohí sú ochotní zaplatiť, aby si nechali poradiť od majstra. Ponúka lekcie moderného lovu šperkov a španielskeho lovu pokladov, čím svojich študentov privedie späť ku koreňom na plážach pozdĺž pobrežia pokladov.

Osobný život

Garymu Draytonovi sa podarilo udržať svoj osobný život úplne ďaleko od kamery.

Aj keď má prominentnú prítomnosť na sociálnych médiách, vrátane Instagramu a Facebooku, zdá sa, že jeho príspevky sa zameriavajú výlučne na jeho cesty a nálezy (a zreteľnú možnosť domáceho maznáčika), nie až tak na jeho sociálne interakcie. Gary sa tiež rád podelí o svoje znalosti a skúsenosti na svojom kanáli YouTube a je známy ako expert na webovej stránke Minelabs, čo je značka, od ktorej Gary nakupuje všetky svoje ťažobné zariadenia.

Niektoré informácie majú vyplávali na povrch o Draytonovej rodine. Gary je ženatý s Jennifer Sauve, ale nie je známe, ako dlho – a teda kedy a kde. Obaja majú dve dcéry, Anyu a Katyu, ktoré boli zobrazené pri hľadaní pokladu po boku svojho otca. Katya je tiež krasokorčuliarka s významnými zručnosťami, a preto je výraznejšia v správach.

Toto je moja pokojná plážová tvár

pridané Gary Drayton na Utorok 19. mája 2020

Vzhľad

Gary Drayton má biele vlasy a ustupujúcu líniu vlasov, čo je fakt, ktorý plne prijal tým, že úplne oplešatil, keď nemal šiltovku. Má bledomodrozelené oči a na ramenách má údajne zmes tetovaní. Je vysoký 5 stôp a 10 palcov a váži okolo 180 libier (80 kg).

Čistá hodnota a plat

S rôznymi obchodnými podnikmi na cestách, internetovým obchodom so značkovým oblečením a sprievodcami na hľadanie pokladov, lekciami lovu pokladov, vystúpeniami na ostrove Curse of Oak Island, nehovoriac o všetkých pokladoch, ktoré našiel, by nemalo byť prekvapením, že Drayton má pôsobivý čistý majetok. Čistý majetok Garyho Draytona sa odhaduje na viac ako 3 milióny dolárov od polovice roku 2020.