Hunter The Untold Truth Of ‚Life Below Zero‘ – Chip Hailstone

Chip Hailstone je televízna reality hviezda, známa tým, že so svojou rodinou prežila drsné podnebie Aljašky. Ich príbeh bol vyrozprávaný v populárnom seriáli „Život pod nulou“, ktorý mal premiéru v roku 2013 a stále prebieha jeho 11.thsezóny, pozorne sledovaný miliónmi fanúšikov. V šou ľudia spoznali Chipa, jeho manželku Agnes a ich deti. Ukázali, ako dokážu prežiť a dokonca prekvitať v ľadovom počasí, lovom a rybolovom.

Chip v súčasnosti žije so svojou rodinou na rieke Kobuk, ktorá sa nachádza v severozápadnej oblasti Aljašky.

Je zručný lovec a ovláda luk a šípy, ako aj pušku, a keď je to potrebné, Chip dokáže použiť aj holé ruky. Pozrime sa bližšie na tohto vytrvalého muža a jeho drsnú rodinu.

ObsahRaný život a rodina

8. mája 1969 bol Chip Hailstone narodený v Montane v USA rodičom Mary Lois a Danielovi Franklinovi Hailstoneovi. Vyrastal v Kalispell, kde sa naučil rybárčiť a poľovať.

Chipa vždy fascinoval život lovca a sám sa ním chcel stať. Keď prvýkrát prišiel do Noorviku na Aljaške v roku 1988, keď mal 19 rokov, nemyslel si, že tam zostane príliš dlho. Osud však zohral svoju rolu a Chip je stále tam a žije život lovca tak, ako chcel v detstve.

Vzdelanie a kariéra

Nie je jasné, či Chip po skončení školy niečo študoval.

Jeho kariéra je v podstate len to, že žije v (pre mnohých) ťažkej krajine svojho súčasného domova. Stal sa slávnym, keď ho a jeho rodinu vybrali, aby sa stali súčasťou „Života pod nulou“. Okrem tejto slávy sa neusiluje o život v centre pozornosti. Samotná šou získala mnoho ocenení, ako napríklad 68. ročník Primetime Creative Arts Emmy Award.

Záľuby, obľúbené veci a zaujímavé fakty

Chip má rád to, čo robí – poľovníctvo a rybolov. Rád trávi čas aj so svojimi deťmi a manželkou. Okrem toho sa zdá, že nemá žiadne koníčky.

Vzťah s Agnes Hailstone

Chip a jeho manželka Agnes sú manželmi už viac ako 25 rokov. Pochádza z aljašského kmeňa Inupiaq. Bola vychovaná tak, aby vedela loviť a loviť ryby a je veľmi dobrá lovkyňa a dobre sa hodí k Chipovi, pokiaľ ide o prežitie na Aljaške. Stretli sa v Noovriku v roku 1990, spriatelili sa, očividne sa do seba čoskoro zamilovali a vzali sa v roku 1992. Hoci je Agnes členkou kmeňa, Chip sa ňou nestal, keď sa vzali, takže si neužíva výhody kmeňa ako napr. lov morských živočíchov je jej manžel a nič viac.

Chip Hailstone v knihe „Life Below Zero“ od National Geographic hovorí o tom, že je vrcholovým predátorom: „Keď náš čas…

pridané Strieľačky vtákov na Pondelok 7. novembra 2016

Majú spolu päť dcér – Qutan, Caroline, Mary, Iriqtaq a Tinmiaq, najstaršia bola najprv vzdelávaná doma, ale nakoniec išla do miestnej školy. Rodinu tvoria aj dvaja synovia, ktorí sa narodili z prvého manželstva Agnes, Jon a Douglas. Rodina migruje sezónne, čo znamená, že má veľmi rušný život. V roku 2015 Iriqtaq absolvovala Noovrik High School, kde bola v prvom ročníku kapitánkou basketbalového tímu.

Chip rád učí zručnostiam prežitia svoje najmladšie dievčatá, Qutan a Caroline.

Problémy so zákonom

Chip sa dostal do problémov, kvôli ktorým v roku 2017 chýbal v šou, vykonal 10 mesiacov 15-mesačného trestu, pričom bol uznaný vinným v dvoch bodoch za nepravdivé vyhlásenia a dvoch bodoch za krivú prísahu. Začalo to v roku 2011, keď sa jeho nevlastný syn Jonathan Carter pohádal s inou rodinou. Chip potom tvrdil, že niekto namieril zbraň (pušku) na jeho dcéru Tinmiaq, ktorá mala vtedy 17 rokov.

Potom Chip povedal, že Christopher Bit, štátny policajt, ​​fyzicky napadol Tinmiaqa. Počas rozhovoru povedal, že bola držaná v submisívnom zadržaní a dodal, že jeho rodina žije v strachu. Následne bol uväznený v Anchorage Correctional Complex.

Chip mal zakázané používať moderné zbrane a Agnes musela počas nasledujúcej poľovníckej sezóny strieľať. V decembri 2017 bol Chip zbavený všetkých odsúdení proti nemu a teraz môže používať strelné zbrane. To je niečo, na čo sa tešil, pretože mu chýbalo, aby mohol loviť.

Fyzicka charakteristika

  • Farba vlasov: tmavo hnedá
  • Farba očí: tmavo hnedá
  • Výška: 5 stôp 9 palcov (1,76 m)
  • Hmotnosť: nezverejnená
  • Rodné znamenie: Ryby

Čistý majetok

Odhaduje sa, že Chip a jeho manželka majú spoločnú čistú hodnotu asi 250 000 dolárov – väčšina z toho pochádza z predaja častí zvierat. Lovia a predávajú ryby a zvieratá, ako sú vlky, líšky, veľryby a medvede. Predpokladá sa, že samotný čip má a čistý majetok 200 000 dolárov.