Holly Anna Ramsay – Kto je dcéra Gordona Ramsayho? Bio

Holly Anna Ramsay je ctižiadostivá módna návrhárka a nádejná influencerka na sociálnych sieťach, ktorá si získala záujem verejnosti tým, že bola dcérou slávneho medzinárodného šéfkuchára Gordona Ramsayho.

ObsahRaný život a rodina

Holly Ann Ramsay sa narodila 1. januára 2000 v Anglicku britským rodičom Gordonovi Jamesovi Ramseymu a Cayetane Elizabeth Hutchesonovej. Jej otec je populárny kuchár, reštaurátor a televízna osobnosť, zatiaľ čo jej matka je autorkou kuchárskych kníh a bývalou učiteľkou. Má štyroch súrodencov, konkrétne 22-ročnú Megan Jane, 20-ročné dvojča Jacka Scotta, 18-ročnú Matildu Elizabeth a 10-mesačného Oscara Jamesa. Jej matka pred niekoľkými rokmi potratila s päťmesačným chlapčekom, ktorému dali meno Rocky, ešte predtým, ako sa narodil najmladší.

Rodina žije v Londýne, ale vždy, keď to bolo potrebné, lietala tam a späť do L.A. a Cornwallu. Megan ukončila bakalársky titul v odbore psychológia na Oxford Brookes University v júni 2018. Jack pokračuje v štúdiu na univerzite v Exeteri a po ukončení štúdia sa prihlási k námornej pechote. Matilda plní svoje požiadavky na úroveň A, aby mohla pokračovať v štúdiu na vysokej škole, zatiaľ čo medzi školskými prestávkami natáča programy o varení.

Vzdelávanie

Holly ukončila stredoškolské vzdelanie a v auguste 2018 sa jej podarilo získať jej výsledky A-Levels s ABC. V súčasnosti je zapísaná na Ravensbourne University v Londýne, kde študuje bakalársky titul v odbore módny dizajn.

Kariéra

Holly sa niekedy objavila ako hosť v mnohých televíznych reláciách svojho otca, ale pravidelne sa objavuje v rodinnej relácii o varení, ktorú uvádza jej mladšia sestra Matilda Ramsay s názvom Matilda a Ramsay Bunch. Toto je televízna relácia objednaná spoločnosťou CBBC, ktorá sa zameriava na mladých divákov a predstavuje rodinu Ramsayovcov počas ich každoročnej letnej dovolenky v Los Angeles. Každá epizóda ukazuje, ako Matilda varí, zatiaľ čo zvyšok rodiny robí iné letné aktivity. Pilotná epizóda bola odvysielaná v roku 2014 a najaktuálnejšia epizóda bola odvysielaná v júli 2019. Zatiaľ nie sú žiadne správy o obnovení 6. série.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

POV: ja ku mne v zrkadle predtým, ako vyjdem von a nacvičím si úsmev pri fotografovaní, aj keď sa neusmievam

Príspevok zdieľaný používateľom HollyAnna Ramsayová (@hollyramsayy) 18. marca 2020 o 11:49 PDT

Holly mala tiež brigádu v obľúbenom obchode s oblečením Brandy Melville. Jej otec milionár v rozhovoroch hovoril, že aj keď svoje deti miluje, oni by sa nedostali k jeho majetku a od detí sa očakáva, že budú tvrdo pracovať, aby boli v živote úspešné.

V súčasnosti je Holly spravuje Established , modelová agentúra so sídlom v Londýne ako influencerka a modelka na sociálnych sieťach. Minulý rok sa zúčastnila niekoľkých módnych prehliadok na London Fashion Week a zdieľala to na svojom instagramovom účte – so svojimi takmer 240 000 sledovateľmi je teraz považovaná za ovplyvňovateľa životného štýlu.

Osobný život

Neexistujú žiadne informácie o tom, či randí s niekým alebo o predchádzajúcich vzťahoch.

Prostredná dcéra Gordona Ramseyho nie je o svojom osobnom živote taká otvorená v porovnaní s najmladšou dcérou Matildou. Možno sa podelila o niekoľko fotografií, ktoré sa zútulnili s rôznymi mužmi, ale žiadne inkriminované titulky na jej príspevkoch na Instagrame, hoci niektorí z jej sledovateľov predpokladali, že jedna z nich je jej tajomný chlap. Väčšina jej príspevkov na Instagrame sa týka rodiny, módy a jedla.

Kto je Gordon Ramsey?

Gordon James Ramsey sa narodil 8. novembra 1966 v Johnstone v Škótsku rodičom Gordonovi Sr. a Helen. Vyrastal v Stratford-upon-Avon v Anglicku v nestabilnom dome so svojimi tromi súrodencami, dvoma sestrami a mladším bratom, ktorý bol mladistvým delikventom pre prechovávanie heroínu. Jeho otec, ktorý pracoval na rôznych príležitostných prácach, bol násilnícky a alkoholik.

Jeho matka bola zdravotná sestra, ktorá aj v zime často nosila slnečné okuliare, aby zakryla modriny na tvári. Často sa presúvali domov, pretože jeho otec žil nad pomery, a boli opakovane vyhodení z prenajatých domov. Dokonca aj keď bol väčší ako jeho otec, nikdy sa nepokúsil brániť. Jeho rodičia sa nikdy nerozviedli, ale jeho matka sa jedného dňa rozhodla nevrátiť sa k otcovi po tom, čo asi deväť mesiacov hľadala útočisko v ženskom útulku. Jeho otec zomrel v roku 1997, zrejme Gordon ľutoval, že sa s ním nezmieril skôr, ako sa tak stalo.

Keď vyrastal, sníval o tom, že sa stane profesionálnym futbalistom (futbal) a v mladšom veku mal sľubnú cestu. Zranenie kolena však predčasne ukončilo jeho futbalové túžby a rozhodol sa vrátiť na vysokú školu, aby namiesto toho študoval hotelový manažment.

Potom objavil svoj talent na varenie a pod dohľadom renomovaných medzinárodných šéfkuchárov a reštaurátorov, ako sú Albert Roux, Guy Savoy, Joel Robuchon a Marco Pierre White, dokázal svoj talent ďalej zdokonaľovať a rozvíjať svoj typický štýl varenia.

Potom, čo sa stal na tri roky šéfkuchárom londýnskej reštaurácie a pomohol jej získať dve hviezdy Michelin, bol pripravený vydať sa na vlastnú päsť. V roku 1998 otvoril Restaurant Gordon Ramsey a netrvalo mu dlho, kým získal tri michelinské hviezdy, ktoré v celom Londýne dosiahli len traja ďalší šéfkuchári – jeho reštaurácia drží najdlhší rekord v zachovaní michelinskej kvality.

Vysoko hodnotené boli aj jeho ďalšie reštaurácie, ako napríklad Petrus v Knightsbridge s jednou michelinskou hviezdou, Le Pressoir d’Argent v Bordeaux s dvoma michelinskými hviezdami a Trianon vo Versailles s jednou michelinskou hviezdou.

Gordon rozšíril svoje podnikanie a otvoril niekoľko reštaurácií vo veľkých mestách po celom svete. Mimo Veľkej Británie má štyri v Európe, šesť v USA, tri na Blízkom východe a tri v juhovýchodnej Ázii. Väčšinou nesú jeho meno okrem tých na Strednom východe a v Ázii, ktoré sa volajú Bread Street Kitchen a London House.

Jeho popularita astronomicky vzrástla vďaka mnohým vysoko hodnoteným televíznym reláciám o varení. Najpozoruhodnejšie sú Hell’s Kitchen, MasterChef, The F-Word a Kitchen Nightmares.

Zaujímavosti

  • Svätý zúčastnili na londýnskom maratóne v roku 2018 so svojím bratským dvojčaťom a najlepším priateľom Jackom na podporu charitatívnych organizácií.
  • Otec si ju vybral spomedzi svojich detí ako svoju plusku na módnych podujatiach.
  • Ona a jej súrodenci majú zakázané chodiť s deťmi Davida Beckhama, pretože Ramsayovci majú k Beckhamovcom veľmi blízko.

https://www.facebook.com/gordonramsayfanpage/photos/a.2216143361989357/2283732995230393/?type=3&theater

Vzhľad

Neexistujú žiadne informácie o jej výške a váhe, ale z jej nedávnych obrázkov na Instagrame má dobre tónovaný, ladný tvar tela. Je kaukazská s tmavohnedými vlasmi a tmavohnedými očami.

Čistý majetok

V apríli 2020 zdroje odhadujú jej čisté imanie na približne 1 milión dolárov, ktoré sa v priebehu rokov nahromadilo vďaka jej vystúpeniam v televíznych reláciách jej otca a ako ovplyvňovateľ životného štýlu.