Holá pravda o talianskej IG influencer-modelke Silvii Caruso

ObsahKto je Silvia Caruso?

Silvia Caruso je talianska modelka na Instagrame, ktorá sa preslávila nahrávaním svojich fotografií na populárnu platformu sociálnych médií a dosiahla viac ako dva milióny sledovateľov, pričom ich počet stále rastie. Spolupracovala s mnohými módnymi značkami, čo tiež zvýšilo jej popularitu.

Silver Caruso Wiki-Vek, detstvo, začiatok kariéry

Silvia Caruso sa narodila 24. augusta 1996 v Taliansku a to je všetko, čo vieme o Silvii a jej detstve, keďže o svojom živote pred kariérou neprezradila nič.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

🦉 @nikki_makeup ❤️

Príspevok zdieľaný používateľom Silvia Caruso (@caruso_silvia) 24. októbra 2017 o 3:43 PDT

Jej kariéra ju však urobila celkom úspešnou a bohatou.

Začiatok kariéry

Silvia si v júli 2014 založila svoju stránku na Instagrame a s ňou aj svoju kariéru jej prvý obrázok začala nahrávať provokatívnejšie fotografie, čo priviedlo na jej stránku čoraz väčší počet sledovateľov. Upútala pozornosť aj rôznych modelingových agentúr a podpísala zmluvu s Marvin Models so sídlom v Ríme v Taliansku. Začala pracovne cestovať po celom svete a s ďalšími foteniami sa na Instagram nahrávali nové obrázky.

Počet jej sledovateľov sa zvýšil a v priebehu niekoľkých rokov dosiahla svoj prvý milión sledovateľov.

Vzostup ku hviezde

Od Brazílie po Bali, Singapur a celú Európu a ďalšie krajiny sveta Silvia dobýja svet rýchlym tempom. V roku 2016 sa Silvia stala hviezdou, keď ju magazín Sports Illustrated vybral ako Lovely Lady of the Day, potom jej prišli ďalšie ponuky a začala spolupracovať s inými modelkami a značkami.

Robila kampaň s modelkou Viki Odintcovou pre badoo Rusko , okrem iných kampaní, a bol uvedený v iných časopisoch, ako napr Maximálne Taliansko , čím sa stala ešte populárnejšou. Silvia sa stala národnou hviezdou vďaka svojej kráse a mnohým talianskym časopisom, ktoré o nej písali a obsahovali jej fotografie. Silvia odvtedy rozšírila svoju popularitu po celom svete a teraz má na svojej oficiálnej stránke Instagram viac ako dva milióny sledovateľov.

Teraz pôsobí v Dubaji a spolupracuje s mnohými populárnymi značkami vrátane Revolve, Luna-Ex World, IceQueen Design, Verge Girl, MissyEmpire, El Vaquero, AYM, CinderellasCloset a mnohými ďalšími, pre ktoré robila reklamu a kampane, ktoré neustále zvyšovali jej popularitu a bohatstvo.

Silvia Caruso Čistá hodnota, výška, hmotnosť, telesné miery a vzhľad

Silvia Caruso je s každým novým dňom obľúbenejšia a jej úspech jej bohatstvo len prospel.

https://www.youtube.com/watch?v=IqJo3oEvWLI

Podľa zdrojov sa čistý majetok Silvie Caruso odhadoval na približne 300 000 USD začiatkom roku 2020. Silvia Caruso je vysoká 5 stôp (1,65 m), pričom váži približne 110 libier ~ 50 kg a jej dôležité štatistiky sú takmer dokonalé na klasickú modelka na 35-24-35 – jej veľkosť podprsenky je 40C. Silvia má tmavohnedé vlasy a hnedé oči.

Silvia Caruso Osobný život, zoznamka, priateľ, slobodná

Silvia je veľmi tajnostkárska a nehovorila nič o svojich osobných záležitostiach, nezverejnila ani najmenší detail o svojom milostnom živote.

V dôsledku toho nie sú o Silvii v médiách žiadne spoľahlivé informácie, iba fámy, ktoré tiež veľa nehovoria, keďže nebola s nikým romanticky spájaná zo sveta celebrít. Má ďalšiu instagramovú stránku, na ktorej má okolo 140 000 sledovateľov a využila ju na zdieľanie drobných detailov zo svojho osobného života, ako napr. tráviť čas so svojimi priateľmi a tiež jej cvičebná rutina. Dúfajme, že začne hovoriť viac o svojom milostnom živote.

Silvia Caruso Záujmy a fakty

Silvia je oveľa viac než len modelka, svoju popularitu využila na rozprávanie o svetových problémoch a prispela k spolupráci komunity s niekoľkými filantropickými organizáciami. Rada cestuje, nakupuje a užíva si voľný čas so svojimi blízkymi priateľmi a rodinou. Pravidelne sa zúčastňuje festivalu Coachella. Toto je zatiaľ všetko, čo o Silvii vieme, ale aktualizujeme sa, keď sa objavia nové informácie o tomto populárnom modeli.