Himynamestee’s Wiki, Vek, Výška, Miery, Priateľ

ObsahKto je Himynamestee?

Tamera Tee Kissen sa narodila 1. septembra 1994 v Kalifornii v USA. Je osobnosťou sociálnych médií, modelkou, herečkou a podnikateľkou, ktorá sa snáď najviac preslávila na sociálnej sieti Instagram, na ktorej za šesť mesiacov prilákala viac ako milión predplatiteľov. Robila rôzne komediálne scénky, ktoré jej otvorili dvere k príležitostiam v širšom zábavnom priemysle.

Čistá hodnota Himynamestee

V polovici roku 2020 sa čistý majetok Himynamestee odhaduje na viac ako 1 milión dolárov, ktorý zarobila vďaka úspechu v rôznych snahách. Okrem príjmov, ktoré priniesla jej obrovská sledovanosť online, sa venovala aj herectvu a modelingu.

Tak som skočil do rozbehnutého vlaku @BrighterWhite a moje zuby nikdy neboli belšie! Skúsil som párkrát bielenie zubov...

pridané Himynamestee na Piatok 23. novembra 2018

Mnohokrát sa objavila v televízii a objavila sa aj v niekoľkých hudobných videách.

Raný život a online začiatky

Tamera vyrastala v Kalifornii a už v mladom veku mala túžbu presadiť sa v zábavnom priemysle. Túžila po sláve a bohatstve, aj keď to v súčasnej silnej konkurencii nebolo také ľahké. Pokračovala vo svojom živote, príliš o tom nepremýšľala a vyrastala po boku mladšieho brata, s ktorým sa veľmi zblížila. Dvojica milovala komédie a milovala vytváranie vlastných komediálnych scénok.

Nakoniec objavila online platformu Instagram, webovú stránku sociálnych médií na zdieľanie videí a fotografií, ktorú vlastní Facebook.

V snahe nájsť trochu slávy na Instagrame si vytvorila účet, hoci sa nerozhodla pre kariéru modelky na Instagrame, čo bolo bežné pre atraktívne ženy. Namiesto toho použila svoj účet ako odbytisko na nasmerovanie niektorých svojich nápadov kreativity a komédie. Zverejnila krátke scénické videá, ktoré obsahovali vtipy, komediálne skeče, tance a ďalšie. Na začiatku svojej kariéry pracovala po boku svojho brata a jej komediálny talent čoskoro vzbudil pozornosť.

Vzostup k sláve

Popularita Tee rýchlo rástla a čoskoro dostávala ponuky od rôznych spoločností na propagáciu svojich produktov vďaka jej veľkej sledovanosti.

Začalo rásť aj jej bohatstvo, pretože dostávala pozvánky aj do reklám. Mala sledovanosť, herecký talent, sebavedomie a komediálne schopnosti, aby to dokázala, a tiež predviedla svoje improvizačné schopnosti online.

Nakoniec ju najali, aby sa stala jednou z opakujúcich sa členiek v televíznej šou MTV Wild N’ Out , ktorého hostiteľom je Nick Cannon. Predstavenie je komédia a improvizačná show, podobná seriálu Whose Line Is It Anyway? V každej epizóde bojujú dva tímy zložené z komikov a populárnych zabávačov v sérii improvizačných hier. Bitka nemá žiadnu hodnotu, ale robí sa s cieľom podporiť trochu konkurencieschopnosti a zároveň poskytnúť publiku zábavu.

Jednou z najpopulárnejších hier v Wild N’ Out je jej posledné kolo s názvom Wild Style, v ktorom sa členovia tímu prebojujú cez freestyle rap. Šou beží už viac ako 15 sezón – začala sa objavovať počas svojej 12. sezóny.

Viac príležitostí

Práca v televízii jej otvorila viac príležitostí a čoskoro bola obsadzovaná do hosťujúcich úloh v niekoľkých programoch. Objavila sa v šou Ruženín hranie postavy Kitty v sérii policajných procedúr po titulárnom patológovi, ktorý úzko spolupracuje s orgánmi činnými v trestnom konaní v oblasti Miami. Vystupovala tiež ako hosť v televíznom reality programe Real Husbands of Hollywood, ktorý vysiela BET a je paródiou na rôzne reality programy, ktoré predvádzajú manželov celebrít.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

môžeš sa pozerať, ale nikto nič nepovedal o dotyku ~

Príspevok zdieľaný používateľom 𝓣𝓔𝓔 (@himynamesteee) 9. mája 2020 o 18:31 PDT

Prehliadku vytvoril komik Kevin Hart a vystupuje v nej množstvo komediálnych osobností.

Tee potom dostala svoju prvú hosťujúcu rolu, keďže bola obsadená v komentátorskej šou Svetová hviezda TV , spolupráca medzi WorldStar Hip Hop a All Def Digital. V šou ju vystupuje po boku iných komikov, keď komentujú klipy z WorldStar. Stránka je známa predvádzaním hip-hopových hudobných videí, pouličných bitiek a iného obsahu s ohľadom na afroamerické publikum. Stala sa tiež jednou z moderátoriek pre BET Music a pracovala aj na propagácii filmu Straight Out of Compton.

Iné projekty

Okrem herectva sa Tee naďalej venuje modelingovej práci, ktorú prinášajú sponzori alebo partneri z Instagramu. Tiež ju aktualizuje účtu pravidelne, hoci nemá čas uverejňovať toľko komediálnych príspevkov ako kedysi. Namiesto toho zverejňuje veľa modelingových fotografií a platformu používa na propagáciu niektorých svojich obhajcov. Jej popularita zostáva silná, pretože jej účet sa približuje k dvom miliónom predplatiteľov. Venovala sa aj komerčnej práci, často sa objavovala v národných reklamách pre známe spoločnosti, ako sú Honda, Adidas, Google a Fiat.

V roku 2018 ju najali, aby sa stala jednou z modeliek kozmetickej značky Cover Girl ako súčasť stratégie spoločnosti si často najímajú celebrity vrátane speváčok, herečiek a modeliek, ktoré sa objavili na obálkach časopisov ako ich modelky, aby im dali najavo, že ich kozmetiku používajú tieto ženy. Ponúkajú rôzne kozmetické prípravky zacielené na bežného spotrebiteľa. V posledných mesiacoch väčšinou pokračovala v práci na svojej online prítomnosti doma, najmä preto, že väčšina sveta je v karanténe kvôli šíreniu koronavírusu. Zverejňuje množstvo selfie a fotiek z fotení.

Osobný život

Tee je slobodný a veľa nehovoril o žiadnych minulých ani súčasných romantických snahách. Kedysi mala prsné implantáty, pretože si nebola istá veľkosťou pŕs, keď bola mladšia. Neskôr sa ich však rozhodla odstrániť, pretože sa samozrejme necítili prirodzene. Odvtedy sa stala zástankyňou ocenenia tela, hovorí viac o svojich skúsenostiach s prsnými implantátmi a ich odstraňovaním.

Bola tiež otvorená počas hnutia Black Lives Matter, keďže v USA naďalej pokračujú protesty a nepokoje. Je zmiešanej rasy, ale stále sa identifikuje ako súčasť afroamerickej demografickej skupiny. Svoju podporu komunite vyjadrila prostredníctvom mnohých online príspevkov.