Hannah Margaret Selleck – Kto je dcéra Toma Sellecka?

ObsahKto je Hannah Margaret Selleck?

Hannah Margaret Selleck sa narodila 16. decembra 1988 v znamení Strelca v Hollywoode v Kalifornii v USA, teda Američanka podľa národnosti a patrí k belošskému kaukazskému etniku. Je to 31-ročná celebrita, pravdepodobne najlepšie známa ako jediná biologická dcéra slávneho herca a producenta Toma Sellecka a bývalej tanečnice a herečky Jillie Mack. Je známa aj tým, že je chovateľkou jazdectva a koní.

Aká bohatá je teraz? Hannah Margaret Selleck Čistá hodnota

Hannah Margaret Selleck, ktorá je dcérou milionára, je tiež milionárkou. Jej otec má od začiatku roku 2020 celkový majetok viac ako 45 miliónov dolárov.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#marecrushmonday Elita

Príspevok zdieľaný používateľom Hannah Selleck (@hannahselleck) 21. januára 2019 o 17:16 PST

Napriek tomu si sama zarobila približne 1 milión dolárov vďaka svojej kariére profesionálnej jazdeckej a chovateľky koní.

Raný život, národnosť, etnicita

Hannah bola vychovaná v luxusnej usadlosti v Thousand Oaks-Westlake Village v Kalifornii, rozprestierajúcej sa na 65 akroch a s konským rančom a avokádovou farmou. Svoju lásku k jazdeniu na koni si vypestovala už vo veľmi mladom veku pod vplyvom svojho otca a už od malička sa zaujímala o gymnastiku, korčuľovanie a futbal.

Vzdelanie

Po imatrikulácii sa Hannah zapísala na Loyola Marymount University, kde v roku 2011 získala titul v odbore komunikácie.

Po ukončení štúdia sa začala venovať kariére v biznise, pričom najskôr strávila šesť mesiacov stážou v spoločnosti pre styk s verejnosťou so sídlom v Beverly Hills. Hannah sa však čoskoro rozhodla zamerať na jazdu na koni.

Kariéra jazdectva

Hannah začala trénovať jazdu na koni vo veku štyroch rokov, zatiaľ čo kariéru v teréne začala v desiatich rokoch ako juniorka. Súťažila na Prix de States 2005, kde vyhrala striebornú tímovú medailu, po ktorej nasledovala účasť na Equitation Championship v roku 2006 Capitol Challenge. Hannah neskôr vyhrala zlato na NAJYRC spolu so svojimi spoluhráčmi zo zóny v roku 2008. Potom sa vyznamenala ako skokanka svetovej triedy na úrovni Grand Prix, keď sa zúčastnila na Blenheim Summer Classic II Grand Prix.

Súťažila aj na Gucci Masters Tournament v roku 2011 a Longines Masters v Los Angeles v roku 2015. Okrem toho Hannah vedie farmu Descanso po boku svojho otca, kde chovajú a trénujú kone. Okrem toho vystupovala v kampani pre značku „Reviver Cosmetics“ a dokonca zdobila obálky časopisov ako „Palm Beach Illustrated“, „Equestrian Living“ a „Sidelines“.

Osobný život

Hannah Margaret Selleck má tendenciu držať informácie o svojom súkromnom živote ďaleko od očí verejnosti. Objavilo sa však niekoľko klebiet, že bola romanticky zapletená do vzťahu s Betom Gutierrezom, keďže ich fotku zdieľala na svojom oficiálnom účte na Instagrame ešte v septembri 2018. Každopádne sa verí, že je momentálne single.

Dobročinná činnosť

Hannah je známa svojou charitatívnou prácou a slúži ako ambasádorka jazdeckej charity s názvom „Just World International“. S cieľom získať finančné prostriedky pre charitu vytvorila Hannah v marci 2014 kampaň na zoskok padákom.

Kto je jej otcom? Tom Selleck Krátka Wiki/Bio

Thomas William ‚Tom‘ Selleck sa narodil 29. januára 1945 v znamení Vodnára v Detroite, Michigan, USA. Bol vychovaný s tromi súrodencami Robertom, Marthou a Danielom v Sherman Oaks v Kalifornii, ich otcom Robertom Deanom Selleckom, investorom do nehnuteľností, a matkou Marthou Selleck, ženou v domácnosti.

Chodil na Grant High School a po imatrikulácii v roku 1962 sa zapísal na Los Angeles Valley College, ale čoskoro prestúpil na University of Southern California na basketbalové štipendium, kde hral za univerzitný tím – USC Trojans. Študoval obchodnú administratívu, ale po tom, čo mu bolo navrhnuté, aby skúsil herectvo, ukončil štúdium, a tak ho študoval na Beverly Hills Playhouse .

Začiatky kariéry

Tom Selleck slúžil v 160. pešom pluku Kalifornskej armády v rokoch 1967 až 1973, ale v roku 1965 debutoval v televízii v malej úlohe v epizóde The Dating Game.

Nasledovalo jeho účinkovanie v reklamných reklamách na Pepsi-Colu, zatiaľ čo jeho filmový debut prišiel v roku 1970, keď hral ako Stud v komédii Myra Breckinridge, ktorú režíroval Michael Sarne. Tom potom hral Phila Sanforda v dráme Russa Meyera The Seven Minutes z roku 1971, stvárnil Jamesa Robertsona v horore Daughters Of Satan z roku 1972 a ako Dr. Norman Milford vystupoval v roku 1973 v akčnom dramatickom thrilleri Terminal Island. Jeho prvá významná úloha prišla koncom 70. rokov, keď hral ako PI Lance White v detektívnom dramatickom seriáli NBC The Rockford Files, po ktorom nasledovalo jeho stvárnenie Orrina Sacketta v r. televízny westernový film The Sacketts , po boku Jeffa Osterhagea a Sama Elliotta.

Tom Selleck.

pridané Ikonická pohoda na Utorok 19. apríla 2016

Vystúpte na výslnie

V roku 1980 sa Tom Selleck pripojil k obsadeniu kriminálneho seriálu CBS Magnum, P.I., v ktorom stvárnil hlavnú úlohu súkromného detektíva Thomasa Magnuma, ktorý sa objavil vo viac ako 160 epizódach počas ôsmich sérií, ktoré trvali až do roku 1988, čo mu vynieslo nielen celosvetové uznanie, ale aj cenu Emmy. Bok po boku si Tom zahral Maca Travena v televíznom westerne The Shadow Riders (1982) a objavil sa v hlavnej úlohe v lúpežnom špionážnom filme Lassiter (1984). Zahral si aj v úlohe Petra Mitchella v komédii Three Men And A Baby z roku 1987, ktorú si neskôr zopakoval v pokračovaní z roku 1990 s názvom Three Men And A Little Lady.

V tom istom roku získal Tom jednu zo svojich najlepších úloh ako Matthew Quigley vo westerne Quigley Down Under, ktorý režíroval Simon Wincer.

Pokračujúci úspech

Tomova ďalšia významná rola prišla, keď sa objavil v desiatich epizódach populárneho sitcomu NBC Friends (1996-2000), kde stvárnil Dr. Richarda Burkeho, priateľa Moniky Gellerovej, čo mu vynieslo nomináciu na cenu Emmy za vynikajúceho hosťujúceho herca v komediálnom seriáli. v roku 2000. Potom vystupoval ako Peter Malloy v komédii In & Out z roku 1997, po ktorej nasledovalo jeho stvárnenie úspešného reklamného manažéra Jacka McLarena v sitcome CBS The Closer v roku 1998. Potom Tom hral Georgea Matthiasa v romantickej komédii The Love. List z roku 1999.

Nové milénium

Začiatkom roku 2000 Tom pokračoval v práci na televíznych filmových tituloch, ako Crossfire Trail (2001), Monte Walsh (2003) a Reverzibilné chyby (2004). Potom stvárnil titulnú rolu v televízny filmový seriál Jesseho Stonea , pre ktorú bol aj výkonným producentom a spisovateľom, a vychádzal z rovnomennej knižnej série, ktorú napísal Robert B. Parker. Filmová séria pozostáva z deviatich dielov – Jesse Stone: Stone Cold, bol vydaný v roku 2005, zatiaľ čo deviaty diel, Jesse Stone: Lost In Paradise, bol odvysielaný v roku 2015.

Medzi jeho ďalšie pozoruhodné vystúpenia patria také úlohy ako A.J. Cooper v komediálnom a dramatickom seriáli NBC Las Vegas (2007-2008) a Komisár NYPD Frank Reagan v CBS policajný procesný dramatický seriál Modrá krv (2010-súčasnosť).

Príbeh lásky jej rodičov

Hannini rodičia, Tom Selleck a Jillie Joan Mack, sa stretli po tom, čo ju videl hrať v muzikáli Cat – v okamihu, keď pár začal chodiť, a nakoniec sa spojili. svadobný obrad sa konala v Cherrywood Waterfall Chapel v Lake Tahoe v Nevade 7. augusta 1987. Jej otec bol predtým ženatý s modelkou Jacqueline Ray v rokoch 1971 až 1982. Adoptovali si dieťa, takže Hannah má staršieho nevlastného brata Kevina Sheparda.