• Hlavná
  • Herci
  • Halloweenska hviezda – Emily Roeske – Čo dnes robí? Wiki

Halloweenska hviezda – Emily Roeske – Čo dnes robí? Wiki

ObsahKto je Emily Roeske?

Emily Roeske je bývalá Američanka herečka . Pravdepodobne je najlepšie známa tým, že hrá v úlohe Sophie Piper – jednej z hlavných postáv televíznej série filmov Halloweentown (1998) od Disney Channel a jej pokračovaní, ako sú Halloweentown II: Kalabar's Revenge vydané v roku 2001 a Halloweentown High vydané v roku 2004.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Sophie • • ac: sangsteraudios • • #halloweentownedit #halloweentown #sophiepiper #sophiecromwell #emilyroeske #videostar #edit #edits

Príspevok zdieľaný používateľom ↠pxntxlximon↞ (@pxntxlximon) 30. októbra 2019 o 12:42 PDT

Emilyin raný život

Bola to Emily Mary Roeske narodený v znamení zverokruhu Raka dňa 15thjúla 1991 v Milwaukee, Wisconsin USA a okrem americkej národnosti je aj bieleho etnika. Narodila sa v rodine Jamesa Paula Roeske Sr. a jeho manželky Ellie Roeske a má staršieho brata Jamesa Paula Roeske II., ktorý sa preslávil ako bývalý detský herec a ako inštruktor karate.

Údaje o Roeske's vzdelanie však dodnes neboli nikdy verejne zverejnené.

Herecká kariéra

Emily ponorila sa do sveta herectva ešte ako dieťa vo veku iba šiestich rokov, keď debutovala pred kamerou stvárnením hlavnej postavy Alicie vo filme Dona Henryho z roku 1997 s názvom Fell’s Redeemer.

V nasledujúcom roku sa krátko objavila ako malá karatistka v kriticky „vypískanom“ humornom akčnom dobrodružnom filme z roku 1998 s Hulkom Hoganom v hlavnej úlohe – 3 Ninjas: High Noon at Mega Mountain – v ktorom sa objavil aj jej brat James. Avšak do svetla reflektorov, mladý Emily prišla v nasledujúcom roku, keď bola obsadená do úlohy Sophie Piper v televíznom fantasy dobrodružnom rodinnom filme Halloweentown . Po boku dvoch súrodencov pred kamerou – staršej sestry Marnie, ktorú stvárnila Kimberly J. Brown a brata menom Dylan, ktorého hrá Joey Zimmerman – postavu Emily Roeske

Sophie zisťuje, že pochádza z „rodiny čarodejníc“ a nechá sa „vtiahnuť“ do sveta, ktorý je úplne opačný než ten, ktorý poznáme a ktorý obyvatelia Halloweentownu nazývajú „Svet smrteľníkov“, ktorý je domovom obrovského množstvo fantastických tvorov, ako sú duchovia, vlkolaci, čarodejníci, ako aj upíri, zombie a múmie. Film sa stretol s veľkým ohlasom u masového publika a dostal sa aj na 9. miesto v zozname 25 najlepších originálnych filmov Disney Channel, ktorý vydáva Complex Magazine.

V roku 1999 mladí Emily Roeske hosť hral v jednom z najpopulárnejších televíznych lekárskych dramatických seriálov všetkých čias – NBC’s ER, ktorý sa objavil v prvej epizóde šiestej sezóny show s názvom Nechajte to Weaverovi.

Po úspechu prvého filmu v roku 2001 vo veku 10 rokov ruský si zopakoval úlohu Sophie Piper v prvom pokračovaní filmovej ságy Halloweentown – televíznom filme Halloweentown II: Kalabar’s Revenge. V tomto dobrodružstve sa trojica Piper vydáva na výpravu, aby chytila ​​notoricky známeho čarodejníka Kala, ktorého stvárnil Daniel Kountz, a získala vzácnu ukradnutú knihu kúziel ich starej mamy.

V roku 2004 sa Emily objavila v treťom pokračovaní tejto filmovej série – Halloweentown High – ktorá pokračuje v sledovaní dobrodružstiev vyššie spomínaného tria počas ich stredoškolských čias. Toto zasnúbenie, ktoré malo byť posledným filmom franšízy, bolo posledným hereckým vystúpením Emily Roeske pred kamerou.

Vo veku 13 rokov, po niekoľkých rokoch hrania, Roeske odišiel do dôchodku herectvo a viedla sa ku kariére v bojových umeniach, nakoniec sa stala držiteľkou čierneho opasku tretieho stupňa vo voľnom karate.

Spolu s bratom Jamesom Paulom Roeske II Emily v súčasnosti vlastní a prevádzkuje školu Freestyle Karate a zmiešaných bojových umení – Suprise Family Karate – so sídlom v Surprize v Arizone.

Osobný život

Po odchode z herectva sa Roeske naplno venovala karate a vedeniu školy bojových umení, okrem súťaží v rôznych bojových umeniach. turnajov .

Hoci svoj súkromný život drží dosť v tajnosti a ďaleko od bdelého oka masmédií, verejne sa priznalo, že od apríla 2013 je Emily vydatá žena.

S manželom Mitchom Chapmanom privítala zatiaľ jedno dieťa – dcérku Evie Marie narodenú v apríli 2016.

Takmer každý rok, spolu s niekoľkými ďalšími členmi obsadenia z filmovej série Halloweentown, sa k nim pripojí Emily Duch Halloweentownu , každoročná festivalová slávnosť, ktorá sa koná v St. Helens v Oregone počas októbra.

Čistá hodnota

Zdroje odhadli, že celková veľkosť Emily Roeske čisté imanie , hovoríme od začiatku roku 2020, sa točí okolo sumy 400 000 dolárov, ktorú získala najmä vďaka svojej hereckej kariére počas detstva a teraz vďaka jej obchodným snahám, ako je prevádzkovanie vlastnej školy bojových umení.