• Hlavná
  • Herci
  • Gunilla Hutton (Hee Haw Girls), kde je dnes? Životopis

Gunilla Hutton (Hee Haw Girls), kde je dnes? Životopis

ObsahKto je Gunilla Huttton (Hee Haw Girls) a kde je dnes? Wiki Bio

Gunilla Hutton sa narodila vo švédskom Göteborgu 15. mája 1942 , takže jej znamenie zverokruhu je Býk a teraz má americkú aj švédsku národnosť. Je to bývalá herečka a speváčka, ktorá získala uznanie po stvárnení Billie Jo Bradleyovej v sitcome Petticoat Junction, ako aj vďaka účinkovaniu v seriáli Hee Haw.

Gunilla dnes vedie pokojný život v Los Angeles v Kalifornii, ďaleko od reflektorov.

Raný život a vzdelanie

Gunilla bola vychovávaná ako jediné dieťa vo Fort Worthe v Texase jej otcom, ktorý je vodič autobusu, a jej matkou, sekretárkou, kam sa rodina presťahovala z Göteborgu, keď mala Gunilla tri roky. Študovala na Arlington Heights High School, kde sa prvýkrát začala zaujímať o herectvo a sa objavila vo väčšine školských hier , pričom bola fyzicky aktívna aj pri volejbale a začala sa zaujímať o modelingu. Predpokladá sa, že Gunilla pokračovala vo vzdelávaní na vysokej škole a že v roku 1964 ukončila bakalársky titul v divadle.

Kariéra herečky

Gunilla odštartovala svoju hereckú kariéru v roku 1963, keď sa objavila v televíznom akčnom dobrodružnom seriáli Burke’s Law, v ktorom hrali Gene Barry, Garry Conway a Regis Toomey a ktorý sleduje šéfa detektívov Amosa Burkea žijúceho v Los Angeles v Kalifornii. Po pochvale za svoj výkon bola Gunilla pozvaná, aby si zahrala v komediálnom seriáli Spodnička Junction , v hlavnej úlohe s Edgarom Buchananom a Lindou Henningovou a sleduje životy ľudí zamestnaných v hoteli The Shady Rest, pričom séria trvala od roku 1965 do decembra 1966.

Potom sa objavila v epizóde právnického dramatického seriálu Perry Mason predtým, ako bola v roku 1969 obsadená, aby hrala opakujúcu sa postavu v komediálnej varietnej show Hee Haw, v ktorej hrali Roy Clark a Buck Owens a ktorá sleduje skupinu ľudí, ktorí spolu žijú a bavia sa. a Gunilla točila pre sériu do roku 1992, hoci pokračovala až do roku 1997.

Gunilla hosť hral v epizóde komediálnej drámy The Love Boat a v roku 1977 sa objavil v dobrodružnej komediálnej sérii Fantasy Island, v ktorej hrali Ricardo Montalban a Herve Villechaize a ktorá sleduje ľudí, ktorí môžu v živote dostať všetko, čo chcú, a ktorí sú všetci návštevníkov jedinečného ostrova ležiaceho v Tichom oceáne.

Potom sa objavila v komediálnom filme Murder Can Hurt You v roku 1980.

Jedným z jej najnovších účinkov bolo v televíznej reklame na Petticoat Junction, ktorá bola odvysielaná na vysielacej sieti MeTV v roku 2015, a bola profilovaná v knihe Kathy Garver a Freda Aschera X Child Stars: Where Are They Now v roku 2016.

Kariéra ako spevák

Gunilla napísala a naspievala veľa piesní, no len pár z nich dokázalo upútať pozornosť. Jej prvé pozoruhodné piesne boli You Can Say the Prettiest Things Občas a The Greatest Story Never Told v roku 1972, po ktorých nasledovali Hot Chowchilla Dust a We’ve Got Old Fashioned Love vydané v roku 1973.

V októbri 1974 vyšli dve z jej najobľúbenejších skladieb s názvom You’re Gonna Get Loved a See The Lady Cryin’, po ktorých nasledovali jej posledné dve pozoruhodné piesne Cody a The End of Our Love Song vydané v apríli 1975.

Milujte život a vzťahy

Gunilla sa zoznámila s Allanom Freemanom, obchodníkom, počas natáčania televízneho seriálu v roku 1967 a obaja sa vzali po takmer troch rokoch chodenia 10. januára 1970. Gunilla porodila ich dcéru Amber niekedy v 70-tych rokoch, ale obaja neskôr rozvedený kvôli tomu, čo sa javí ako nevera z Gunillinej strany.

Pred stretnutím s Allanom mala Gunilla mimomanželský pomer roky s Natom ‚Kingom‘ Coleom , známy americký spevák a jazzový klavirista. V tom čase bol Nat ženatý s Mariou Cole, americkou jazzovou speváčkou, a mali spolu dcéru menom Natalie. Gunilla sa do Nata zamilovala a v snahe zničiť jeho manželstvo zavolala Natovej žene a povedala jej, ako ju podvádza a že by sa s ním mala rozviesť.

Maria ho presvedčila, aby sa prestal stretávať s Gunillou, a Nat pokračoval vo svojej kariére a stal sa jedným z najslávnejších a najuznávanejších jazzových spevákov a klaviristov na svete, avšak v roku 1964 mu diagnostikovali rakovinu pľúc, keďže bol silný fajčiar a dostal iba niekoľko mesiacov života.

Gunilla Huttonová

pridané XPAutogramy na Sobota 15. novembra 2014

Rozhodol sa nepočúvať svojich lekárov a pokračoval v práci, pričom v decembri 1964 vydal svoj posledný album len dva mesiace predtým, ako 15. februára 1965 zomrel.

Záľuby a iné záujmy

Hlavným koníčkom Gunilly počas jej 20. a 30. rokov bolo modelovanie a objavovala sa v mnohých časopisoch a reklamách, pričom bola aj fyzicky aktívna a chodila niekoľkokrát týždenne do posilňovne na kondičný tréning. Vždy sa dobre starala o svoj vzhľad a dodržiavala prísnu diétu, ktorá zahŕňala veľa ovocia a zeleniny a málo alebo žiadny cukor a rýchle občerstvenie. Vyrástla ako fanúšička jazzu a blues – niektorí z jej obľúbených spevákov sú okrem iného B.B. King, Howlin’ Wolf a Buddy Guy.

Gunilla vo svojom voľnom čase rada pozerá filmy a niektorí z jej obľúbených hercov a herečiek sú Elvis Presley, Will Smith a Meryl Streep, zatiaľ čo medzi jej obľúbené filmy patria Elvis: Tak to je, Viva Las Vegas a The Pursuit. šťastia. Rada číta knihy od Lea Tolstého a Virginie Woolfovej.

Vzhľad a čistý majetok

Gunilla má 77 rokov. Má dlhé blond vlasy a modré oči, meria 1,7 metra a váži okolo 61 kg. Od apríla 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 3 milióny dolárov.