• Hlavná
  • Herci
  • Go Ara – Všetko o jej očiach, výška, manžel, čistá hodnota – Bio

Go Ara – Všetko o jej očiach, výška, manžel, čistá hodnota – Bio

ObsahKto je Go Ara? Wiki Bio

Go Ara sa narodil v provincii v Južnej Kórei dňa 11. februára 1990 , takže jej znamenie zverokruhu je Vodnár a má juhokórejskú národnosť. Je to herečka a modelka, ktorá je možno stále najznámejšia pre svoje úlohy v televíznych seriáloch Reply 1994, Hwarang: The Poet Warrior Youth a Sharp.

Raný život a vzdelanie

Go bola vychovaná so starším bratom v Jinju v Južnom Gyeongsangu ich matkou, ktorá je zdravotnou sestrou, a ich otcom, ktorý je vojak, a preto sa veľmi dotkli otcových príspevkov.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#Miesto natáčania #Počas natáčania #Picture ❤️❤️ #ArtistCompany #ArtistCompany #Go Ara #GoARa ♥️

Príspevok zdieľaný používateľom ara Choď (@ara_go_0211) 2. apríla 2020 o 20:06 PDT

O modeling sa začala zaujímať počas navštevovania základnej školy, a keď bola na miestnej strednej škole, jej najlepšia kamarátka ju povzbudila, aby poslala prihlášku do modelingovej agentúry SM Entertainment, ktorá sa stala jej sponzorom, a keď mala 13 rokov, Go vyhral súťaž SM Entertainment Teen Model Contest . Svoje herecké schopnosti začala trénovať aj po zápise na strednú školu a až do imatrikulácie v roku 2004 sa objavovala vo väčšine školských hier. Go nenavštevovala vysokú školu.

Vystúpenia vo filmoch a hudobných videách

V roku 2007 debutovala vo filme a hrala v akčnom dobrodružnom filme Džingischán: Na kraj zeme a mora , v ktorej si zahrali Takashi Sorimachi a Rei Kikukawa a je úzko založená na živote skutočného Džingischána.

Stvárnila Liz Park vo filme Dance, Subaru! v roku 2009 a potom bola pozvaná, aby stvárnila Yoo Ji-won v dramatickom športovom filme Pacemaker, v ktorom si zahrali Sung-Ki Ahn a Tae-Joon Choi a sleduje kardiostimulátora kórejského národného maratónskeho tímu. Niektoré z novších rolí Go vo filmoch boli v Papa v roku 2012, The Magician v roku 2015 a Phantom Detective v roku 2016.

Jej debutové hudobné video bolo v Hug v podaní TVXQ v roku 2004, po ktorom nasledovali jej vystúpenia v La'Tale v roku 2006 a Innocent Blue v roku 2008. V roku 2011 sa objavila v ďalšom videu TVXQ s názvom Before U Go, pričom sa objavila aj v Juliette od SHINee v tom istom roku. Najnovšie sa v hudobnom videu objavila vo filme A Million Pieces od Cho Kyuhyun v roku 2015.

Go je tiež speváčka, v roku 2012 vydala svoje dve debutové piesne Now a Little Girl Dreams, zatiaľ čo Start nasledoval v roku 2013. Stále sa venuje modelingu a od roku 2011 pôsobila ako ambasádorka mnohých organizácií, ako napríklad mimovládnej organizácie Good Neighbors. do roku 2018 a Goodwill zo Soulskej polície v roku 2015.

Vystúpenia v televíznych seriáloch

V roku 2003 debutovala v televíznom seriáli ako Leek Ok-rim vo filme Sharp 1, zatiaľ čo v roku 2005 si zopakovala svoju rolu vo filme Sharp 2. Nasledujúci rok sa objavila vo filme Snow Flower a potom bola pozvaná, aby stvárnila postavu Son Young-in. v Kto si? v roku 2008 a v roku 2009 bol členom hlavného obsadenia Karei naru Spy a Heading to the Ground.

Preslávila sa po tom, čo stvárnila hlavnú postavu Sung Na-junga v komediálnom romantickom seriáli Odpoveď 1994 v roku 2013, v ktorom si zahrali aj Woo Jung a Yeon-Seok Yoo, a sleduje niekoľko mladých dospelých, ktorí žijú v penzióne v Soule niekedy v 90. rokoch. Potom bola pozvaná, aby stvárnila niekoľko podporných postáv v seriáloch, ako napríklad You’re All Surrounded v roku 2014, The Producers v roku 2015 a Hwarang: The Poet Warrior Youth v roku 2016.

Niektoré z najnovších úloh Go v televíznych seriáloch boli v Haechi v roku 2019 a Hospital Playlist a DoDoSolSolLLaLaSol v roku 2020.

Ocenenia a vyznamenania

Go bola nominovaná na viac ako 20 ocenení a vyhrala osem, prvýkrát v roku 2003. V roku 2004 vyhrala cenu KBS Drama Award za najlepšiu mladú herečku a potom získala cenu SBS Drama Award za novú hviezdu v roku 2006. V roku 2007 získala tri ocenenia vrátane 43. ceny Baeksang Arts Award za najlepšiu novú herečku a ceny Mnet 20's Choice Award za Barbie Girl.

Posledné dve ocenenia, ktoré získala, sú 7. cena Style Icon Award v roku 2014 a Cena Kórejskej asociácie filmových hercov za popularitu v roku 2016.

Milujte život a vzťahy

Internetom kolujú fámy že Ara chodí s Yunhom, spevákom a členom hudobnej skupiny TVXQ. Tí dvaja sa poznajú od 6. ročníka a vyrastali spolu ako najlepší kamaráti. Koncom roka 2011 bolo oznámené, že spolu začali chodiť, ale Yunho oslovil verejnosť v decembri 2012, keď sa objavil v šou Beatles Code 2 a vysvetlil, že títo dvaja sú len dobrí priatelia. Napriek tomu väčšina ľudí stále verí, že Go a Yunho sú spolu už viac ako osem rokov.

Jung Yun-ho sa narodil v Gwangsan, Gwangju v Južnej Kórei, 6. februára 1986, jeho znamenie zverokruhu je Vodnár a má juhokórejskú národnosť. Je to herec a spevák, známy najmä tým, že je polovicou dua TVXQ. Začal tancovať na strednej škole, navštevoval súťaže po celej krajine a vyhral 1. ročník súťaže SM Best Competition v roku 1999. Do TVXQ sa pripojil 26. decembra 2003, keď sa skupina skladala z piatich ľudí a ich debutová pieseň Hug sa stala obrovským hitom. , však v roku 2010 odišli traja členovia a zostali len Yunho a Max Chagmin.

25. mája 2015 začal Yunho pracovať aj na svojej sólovej kariére s debutovým mini albumom U Know Y.

Záľuby a iné záujmy

Go sa o hudbu zaujímala od svojich siedmich rokov, ako deväťročná začala chodiť na hodiny klavíra a potom sa začala učiť hrať na flautu vo veku 13 rokov. Vo svojom voľnom čase rada pozerá filmy, pričom medzi jej obľúbených hercov a herečiek patria Robert De Niro, Leonardo DiCaprio a Anne Hathaway, zatiaľ čo medzi jej obľúbené filmy patria Titanic, One Day a Remember Me.

Choď, Ara

pridané Svet K-Star na Pondelok 10. septembra 2018

Rada cestuje a jej kariéra herečky ju priviedla na niekoľko turné po Ázii, pričom vystupovala aj na rôznych miestach v USA a dovolenkovala v niekoľkých krajinách Európy, ako je Švajčiarsko a Rakúsko.

Je milovníčkou zvierat a príležitostne pracuje ako dobrovoľníčka v miestnom útulku pre zvieratá v Soule – má psa a mačku. Go vo voľnom čase rada číta a kreslí.

Vzhľad a čistý majetok

Go má 30 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, meria 1,69 metra a váži okolo 58 kg. Od marca 2020 sa jej čistý majetok odhaduje na takmer 1 milión dolárov.