• Hlavná
  • Herci
  • Geoff Stults Životopis: Manželka, čistá hodnota, brat, rodina, Wiki

Geoff Stults Životopis: Manželka, čistá hodnota, brat, rodina, Wiki

ObsahKto je Geoff Stults?

Geoff Stults je americký herec, ktorý je svetu známy najmä vďaka svojim televíznym úlohám ako Ben Kinkirk v televíznom dramatickom seriáli 7th Heaven (2001-2006) a ako Walter Sherman v televíznom seriáli The Finder (2012). Naposledy ním bol Mark McCullough v televíznom miniseriáli Little Fires Everywhere (2020).

Geoff Stults Wiki-Vek, detstvo, súrodenci a vzdelanie

Geoff Manton Stults sa narodil 15. decembra 1977 v Detroite, Michigan USA, vyrastal v Green Mountain Falls, Colorado USA, so svojím bratom Georgeom, ktorý je tiež hercom. Chodil na strednú školu Manitou a po imatrikulácii sa presťahoval do Los Angeles, kde sa zapísal na Whittier College.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Rutina zdravia a krásy sponzorovaná spoločnosťami propecia a @Budweiser.

Príspevok zdieľaný používateľom Geoff Stults (@geoffmstults) 18. novembra 2019 o 8:42 PST

Počas štúdia sa začal objavovať v univerzitných divadelných inscenáciách.

Začiatky kariéry

Geoff začal svoju kariéru na obrazovke v menšej úlohe poštára v sitcome Všetci milujú Raymonda (2000). V tom istom roku bol Daleom v televíznom seriáli Undressed. Predtým, ako si zabezpečil rolu v 7th Heaven, absolvoval niekoľko menších vystúpení v televíznych seriáloch ako Spin City (2000) a S Club 7 v L.A. Potom v roku 2001 začal stvárňovať Bena Kinkirka a do roku 2006 vystupoval v 23 epizódach hlavného vysielacieho času. Séria nominovaná na cenu Emmy.

V šou sa stával čoraz populárnejším a začal získavať významnejšie úlohy, vrátane postavy Steva Fostera vo filme Nantucket (2002), potom Todda Kinga, hlavnej postavy v komediálnom a dramatickom filme King's Highway (2002) a potom sa v roku 2005 v menšej miere objavila v komediálnych filmoch Wedding Crashers a In the Mix.

Vystúpte na výslnie

Geoff ukázal svoje schopnosti v 7th Heaven a po skončení svojho pôsobenia pokračoval v televíznych úlohách a ďalej zlepšoval svoju kariéru. V rokoch 2005 až 2006 bol Peter Holland v televíznom seriáli Reunion, potom v roku 2007 začal hrať Eddieho Latekku v televíznom seriáli October Road.

Do konca roku 2000 urobil niekoľko ďalších pozoruhodných vystúpení, ako Bob Lundry vo filme The Express (2008), potom v roku 2009 hral v komediálnom filme Dúfam, že v pekle podávajú pivo.

Jeho prvá rola v roku 2010 bola ako Cam v romantickom komediálnom filme She’s Out of My League a potom ako Tommy Conroy, hlavná postava v televíznom fantasy seriáli Happy Town, ale seriál bol zrušené už po ôsmich epizódach , čo nechalo fanúšikov série bez odpovedí. Potom sa trochu potrápil, ale vrátil sa s úlohou Raymonda Caffreyho vo filme J. Edgar, životopisnom filme o režisérovi FBI J. Edgarovi Hooverovi, nominovanom na Zlatý glóbus, ktorý režíroval Clint Eastwood a v hlavných úlohách hrali Leonardo DiCaprio, Armie Hammer a Naomi Wattsová.

V roku 2012 mal dve populárne vystúpenia, najprv ako Walter Sherman v 13 epizódach televízneho seriálu The Finder a potom ako Will v komediálnom seriáli Ben a Kate (2012-2013). Pokračoval v televíznych úlohách, bol Sgt. Pete Hill v televíznom komediálnom seriáli Enlisted a potom hral v komediálnom filme Opačné pohlavie, ale tento film bol v jeho kariére neúspechom, pretože získal zmiešané až slabé recenzie. Napriek tomu si Geoff odskočil s ďalšou televíznou úlohou, tentoraz ako Murph v komediálnom seriáli The Odd Couple, ktorý sa v rokoch 2015 až 2017 objavil v 15 epizódach.

Nedávne projekty

Od roku 2017 sa Geoff objavil v niekoľkých filmoch a snažil sa preraziť na veľkej obrazovke, ale stále sa mu nepodarilo zabezpečiť hlavnú úlohu. Bol Cletusom vo filme High Low Forty, kde si zahrali spolu s Jayom Harringtonom a Kennym Wormaldom. Nasledujúci rok si zahral v akčnom filme 12 Strong s Chrisom Hemsworthom, Michaelom Shannonom a Michaelom Penom v hlavných úlohách, zatiaľ čo v roku 2020 si zahral Marka McCullougha v televíznom miniseriáli Little Fires Everywhere a momentálne pracuje na komediálnom filme The Best Worst Christmas Ever, v ktorom si zahrá s Jessicou Szohr a Austinom Swiftom.

Geoff Stults čistú hodnotu, výšku, hmotnosť a vzhľad

Geoff je úspešný herec a jeho bohatstvo sa od dosiahnutia slávy výrazne zvýšilo. Podľa zdrojov sa odhaduje, že čisté imanie Stults je v polovici roku 2020 až 6 miliónov dolárov.

Geoff Stults je vysoký 6 stôp 2 palce (1,89 m), pričom váži približne 210 libier ~ 95 kg. Má hnedé vlasy a hnedé oči.

Geoff Stults osobný život, randenie, ženatý?

Geoff si užíva skôr nenápadný život, než aby zdieľal informácie zo svojho osobného života s fanúšikmi po celom svete. Napriek tomu je známe, že bol vo vzťahu s herečkou a WWE Diva, Stacy Keibler, od roku 2005 do roku 2010 boli spolu v šou Punk'd na MTV.

Po ich rozchode Geoff nehovoril o svojom milostnom živote, ale v roku 2019 bolo oznámené, že bol vo vzťahu s Alanou Marie, ktorá je interiérovou dizajnérkou pre Kelly Wearstler Co.

Predtým, než sa Geoff stal jeho skutočným povolaním, hral futbal na rošte v Rakúsku za Klosterneuburg Mercenaries, teraz známy ako Danube Dragons. Bol širokým prijímačom, no neskôr si namiesto futbalu vybral herectvo.

Brat Geoffa Stultsa, George Stults

Geoff má staršieho brata Georgea Sheehyho Stultsa, ktorý sa narodil 16. augusta 1975 tiež v Detroite, Michigan, USA. Počas strednej školy sa zaujímal aj o wrestling a herectvo, no svoju kariéru začal ako model.

Keď ho však uvidel agent, George čoskoro vstúpil do sveta herectva. Rovnako ako jeho brat navštevoval Whittier College, hoci najprv sa zapísal na University of Southern Colorado.

George nebol taký úspešný ako jeho brat, ale mal obľúbenejšiu rolu v 7th Heaven, kde stvárnil Kevina Kinkirka v 114 epizódach populárneho seriálu, ktorého dvaja hrali bratov v seriáli. Ďalšie populárne úlohy boli ako Michael vo filme Vianoce s Andersonovcami v roku 2016 a ako Everett v romanticko-dramatickom televíznom filme Staging Christmas (2019).

Čistý majetok Georgea Stultsa sa odhaduje na 4 milióny dolárov od roku 2020. V súčasnosti je vo vzťahu s Lisou Uniejewski.