Gael Anderson – Všetko, čo treba vedieť o manželke Andrewa Lincolna

ObsahKto je Gael Anderson?

Gael Anderson sa narodila v Londýne v Anglicku v 70-tych rokoch, zatiaľ čo svoj presný dátum narodenia tajila pred pozornosťou médií – jej znamenie zverokruhu sa považuje za Barana a má britskú národnosť. Je bývalá bežkyňa a žena v domácnosti , ktorá by však mohla byť najznámejšia ako manželka britského herca Andrewa Lincolna a tiež ako dcéra Iana Andersona, známeho škótskeho hudobníka, ktorý bol členom britskej rockovej skupiny Jethro Tull.

Detstvo a vzdelanie

Gael bola vychovaná spolu s jej bratom Jamesom Duncanom Andersonom, hudobníkom, ich otcom a matkou Shonou Learoyd, ktorá bola v domácnosti – Shona je Ianova druhá manželka.

Rick Grimes Monday ☆ Shane Andrew Lincoln a jeho manželka Gael Anderson….

pridané Kráľovstvo Walking Dead Kingdom 1 na Pondelok 13. júna 2016

Gael chcela ísť v šľapajach svojho otca a brata a stať sa speváčkou, no nakoniec uznala, že nie je dostatočne talentovaná. Študovala na Downe House School so sídlom v Thatchame, Berkshire v Anglicku, a tam sa začal zaujímať o herectvo, pričom sa objavil takmer vo všetkých hrách hraných na škole. Po imatrikulácii sa rozhodla nezapísať sa na vysokú školu, ale venovať sa kariére vo filmovom priemysle.

Kariéra herečky

Niektoré zdroje tvrdia, že Gael sa objavil vo filmoch Gone Up North for a While, Landfall a The God Boy v roku 1972, 1975 a 1976, ale je všeobecne známe, že ide o ďalšieho Gaela Andersona, ktorý je asi o 20 rokov starší ako náš Gael. – náš Gale pracoval len ako podlahový bežec na niekoľkých epizódach z roku 2001 komediálny seriál Učitelia v ktorom si zahrali jej manžel Ursula Holden Gill a Gillian Bevan a je o životoch niekoľkých školských učiteľov.

Floor runner je zodpovedný za pomoc pri natáčaní akýmkoľvek možným spôsobom, vrátane vybavovania pochôdzok, poskytovania jedla a nápojov pre hercov a doručovania správ.

Gael nezačala svoju kariéru v žiadnej konkrétnej oblasti, ale skôr sa zamerala na to, aby zostala doma ako žena v domácnosti (domáca).

Milujte život a manželstvo s Andrewom Lincolnom

Gael a Andrew sa zoznámili v roku 2001, keď natáčal pre seriál Učitelia – Andrew si všimol Gael, keď podávala čaj, a okamžite ho zaujala, urobil krok a pozval ju na rande.

Obaja spolu chodili viac ako štyri roky, kým sa 10. júna 2006 na súkromnom obrade zosobášili – privítali svoju dcéru Matildu Clutterbuck v roku 2007, zatiaľ čo ich syn Arthur Clutterbuck nasledoval v roku 2010.

Ani Gael, ani Andrew nehovorili o nikom, s kým by mohli chodiť pred tým, ako sa stretli, takže od novembra 2020 je Gael ženatý s Andrewom Lincolnom a zdieľa s ním syna a dcéru.

Záľuby a iné záujmy

Gael vo voľnom čase rada číta – jej obľúbené žánre sú romantika a komédia, zatiaľ čo medzi jej obľúbené knihy patrí Zápisník, Dievča, ktoré zachránilo švédskeho kráľa a Storočný starček, ktorý vyliezol z okna. a Zmizla.

Je milovníčkou zvierat a má dvoch domácich miláčikov, pričom je proti zoologickým záhradám a podporuje mimovládnu organizáciu People for the Ethical Treatment of Animals (PETA).

Gael vo svojom voľnom čase rada pozerá filmy – jej obľúbeným hercom a herečkou sú Will Smith a Natalie Portman, zatiaľ čo jej obľúbené filmy sú Ja, Robot, Seven Pounds a V ako Vendeta.

Vek, výška a čistý majetok

Predpokladá sa, že Gael má okolo 45 rokov. Má hnedé vlasy a zelené oči, jej výška je 5 stôp 9 palcov (1,75 m) a váži okolo 60 kg. Od novembra 2020 jej a Andrewov zdieľaný čistý majetok sa odhaduje na viac ako 16 miliónov dolárov.

Kto je Andrew Lincoln?

Andrew James ‚Lincoln‘ Clutterbuck sa narodil v Londýne v Anglicku 14. septembra 1973 – jeho znamenie zverokruhu je Panna a má britské občianstvo. Pripísalo sa mu, že sa objavil v približne 45 filmoch a televíznych seriáloch, pričom najlepšie môže byť známy pre jeho stvárnenie Edgara 'Egg' Cooka v kriticky uznávanom dramatickom seriáli This Life, ktorý vytvorila Amy Jenkins v roku 1996 a v ktorom si zahral aj Jack. Davenport a Amita Dhiri – sleduje životy piatich najlepších priateľov. Séria sa vysielala približne rok, počítajúc dve sezóny, a získala štyri ceny, pričom bola nominovaná na ďalšie dve.

Andrew bol vychovaný v Kingstone-upon-Hull v Anglicku jeho juhoafrickou matkou, ktorá bola zdravotnou sestrou, a britským otcom, ktorý bol stavebným inžinierom – rodina sa tam presťahovala z Londýna, keď mal Andrew rok a pol.

Keď mal osem rokov, znova sa presťahovali, tentoraz do Bath v Somerset, a Andrew pokračoval v škole Beechen Cliff School, kde sa začal zaujímať o herectvo – počas posledného ročníka sa tam objavil v jeho prvá školská hra – Oliver! – v ktorej stvárnil The Artful Dodger. Potom cvičil cez leto v Národnom divadle mládeže a po imatrikulácii v roku 1991 sa Andrew zapísal na Royal Academy of Dramatic Art Drama School, kde v roku 1995 získal titul bakalára výtvarných umení.

Svoju kariéru odštartoval vystúpením v jedinej epizóde komediálneho seriálu Drop the Dead Donkey v roku 1994 a potom sa stal slávnym po svojej úlohe v This Life.

Nasledujúce roky sa objavil v mnohých seriáloch, ako napríklad Canterburské rozprávky, Búrlivé výšiny a Žena v bielom, pričom bol chválený za stvárnenie učiteľa Simona Caseyho v komediálnom seriáli Učitelia. Andrew tiež hral ako Robert Bridge v mysterióznej dramatickej sérii Afterlife a hral hlavnú postavu v akčnej dobrodružnej špionážnej sérii Strike Back.

V apríli 2010 bol obsadený, aby stvárnil Ricka Grimesa, hlavnú postavu v kriticky uznávanej post-apokalyptickej sérii The Walking Dead, a túto postavu stvárnil nasledujúcich osem rokov s jeho posledným vystúpením 4. novembra 2018 – neskôr bolo oznámené. že Andrew si zopakuje svoju rolu v pripravovanej filmovej trilógii založenej na sérii.

Jeho najnovšia úloha bola v roku 2020 v dramatickom filme Penguin Bloom.

Andrew bol nominovaný na 28 ocenení, získal šesť – Zlatú nymfu za výnimočného herca – dramatický seriál za posmrtný život v roku 2007, v roku 2010 IGN Summer Movie Award za najlepšieho televízneho hrdinu za The Walking Dead a za rovnakú sériu cenu People's Choice Award za Obľúbený TV Anti-Hero v roku 2014 a Saturn Award za najlepšieho herca v televízii v roku 2015. Svoju poslednú cenu získal v roku 2017 – Saturn Award za najlepšieho herca v televízii aj za The Walking Dead.