• Hlavná
  • Herci
  • Gabriel Bateman – Súrodenci, Rodičia, Vek, Výška – Životopis

Gabriel Bateman – Súrodenci, Rodičia, Vek, Výška – Životopis

ObsahKto je Gabriel Bateman? Wiki Bio

Gabriel Michael Bateman sa narodil v Turlock v Kalifornii v USA 10. septembra 2004 – jeho znamenie zverokruhu je Panna a má americkú národnosť. Zatiaľ je len detským hercom, známym tým, že hrá hlavné úlohy vo filmoch ako Annabelle v roku 2014 a Zhasnúť vydané v roku 2016.

Raný život a vzdelanie

Prvých osem rokov svojho života prežil Gabriel v Turlocku, kde ho vychovávali jeho otec, vodič autobusu a matka právnička – má sedem súrodencov, pričom herečkou sa stala aj jeho sestra Talitha Bateman.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Niekedy nepridávam príspevky. Neznamená to, že nemám čo povedať. Len si zahryznem do jazyka.

Príspevok zdieľaný používateľom Gabriel Michael Bateman (@gabrielmichaelbateman) 25. januára 2020 o 20:55 PST

Gabriel začal navštevovať základnú školu v Turlocku, no po získaní svojej prvej úlohy v roku 2012 sa rodina presťahovala do Kalifornie, kde sa venoval hereckej kariére. Zapísal sa do novej školy, vstúpil do jej dramatického krúžku a začal sa objavovať v hrách, filmoch a televíznych seriáloch, pričom bol v škole aj fyzicky aktívny, hral futbal aj lakros. V roku 2018 sa zapísal na miestnu strednú školu v Los Angeles – zrejme neplánuje zapísať sa na vysokú školu po imatrikulácii.

Vystúpenia vo filmoch

Gabriel debutoval vo filme George Biddle, CPA v roku 2012, kde stvárnil Kid of Many, a v roku 2013 stvárnil chlapca v krátkom filme The Park Bench. Annabelle hororový mysteriózny film z roku 2014, v ktorom si zahrali Ward Horton, Annabelle Wallis a Alfre Woodard a sleduje príbeh páru, ktorý je nútený bojovať so svojou starou bábikou, ktorá je posadnutá démonickou silou.

V roku 2015 sa objavil v Band of Robbers a Checkmate, zatiaľ čo v roku 2016 stvárnil Martina v mysterióznom hororovom hororovom filme Lights Out, ktorý sleduje Rebeccu, ktorá musí čeliť nadprirodzenému duchu, ktorý posadol jej matku. V roku 2018 sa Gabriel objavil vo filmoch Benji a Saint Judy, zatiaľ čo v roku 2019 stvárnil Charlieho Brennera v Playmobil: The Movie, Andyho Barclayho v Child’s Play a Scota v Robertovi Bruceovi. Jeho najnovšia rola bola vo filme Unhinged v roku 2020, zatiaľ čo nedávno bol obsadený, aby stvárnil Olivera vo filme Think Like a Dog, ktorý má vyjsť v roku 2021.

Vystúpenia v televíznych seriáloch

Gabriel debutoval v televíznom seriáli v pilotnom diele agentúry Maker Shack Agency v roku 2014 a v tom istom roku sa objavil v epizóde Grey’s Anatomy and Petals on the Wind. Začal stvárňovať Ethana Taylora Stalker v roku 2014 sa objavila v ôsmich epizódach, kým sa show neskončila v roku 2015 – v šou hrali Dylan McDermott, Maggie Q a Victor Rasuk a sleduje detektívov, ktorí pracujú na prípadoch stalkerov v Los Angeles.

V roku 2015 sa Gabriel objavil v troch televíznych seriáloch – Your Family or Mine, Wicked City a Code Black – pričom svoju ďalšiu významnú rolu získal v roku 2016 v American Gothic, kde stvárnil Jacka Hawthorna v 13 epizódach seriálu, ktorý sleduje členov bohatého seriálu. rodina žijúca v Bostone, ktorá má podozrenie, že jeden z ich príbuzných pracuje so sériovým vrahom.

Gabrielove najnovšie úlohy v televíznych seriáloch boli vo filmoch Outcast v rokoch 2016 a 2017 a The Dangerous Book For Boys v roku 2018, pričom bol obsadený do filmu Cipher, ktorý má vyjsť v druhej polovici roka 2020.

Priatelia, milostný život a vzťahy

Gabriel má blízko len k niekoľkým svojim priateľom – časť jeho bio sekcie na jeho instagramovom účte znie „Neodpovedám na dm’s“. Tí, ktorí ho zvyknú vídať v škole, tvrdili, že Gabriel nie je taký spoločenský ako v minulosti a že jeho sláva naňho mala negatívny vplyv, takže nechce tráviť čas s tými „menej cool“. než on sám.

Ako úžasne sa Gabriel Bateman pozerá na kaviareň WIRED na Comic-Con? #lightsout #ComicCon #SDCC2016 #americangothic

pridané Platforma Public Relations na Piatok 22. júla 2016

Hoci je ešte veľmi mladý, všeobecne sa verí, že Gabriel je momentálne vo vzťahu s dievčaťom, s ktorým sa zoznámil v roku 2017 na natáčaní televízneho seriálu Outcast – títo dvaja údajne začali spolu chodiť krátko nato a sú stále spolu už niekoľko rokov. Gabrielovi fanúšikovia uviedli, že ich dvoch videli kráčať ruka v ruke ulicami Los Angeles.

Záľuby a iné záujmy

Gabriel má svojich favoritov, pokiaľ ide o slávnych hercov a herečky, ktorými sú Will Smith, Jim Carrey a Meryl Streep, pričom niektoré z filmov, ktoré najradšej sleduje, sú Deň nezávislosti, Ace Ventura: Keď príroda volá a Iron. pani. Rád tiež sleduje televíziu, pričom medzi jeho obľúbené patria Breaking Bad a The Witcher. Gabriel má rád športy ako futbal a futbal, zima je jeho obľúbeným obdobím, pretože má rád sneh a rád lyžuje a snowboarduje, ale v lete rád hrá plážový futbal a volejbal.

Je milovníkom zvierat a nedávno si adoptoval túlavú mačku, ktorú našiel pri natáčaní televízneho seriálu v Mexiku. Pomenoval ju Fate Algodon Aubrey Bateman a vzal si ju so sebou domov – ich príbeh si môžete prečítať na Gabrielov účet na Instagrame .

Vzhľad a čistý majetok

Gabriel má 15 rokov. Má krátke hnedé vlasy a hnedé oči, je vysoký 5 stôp, 1,62 metra a váži okolo 58 kg. Začiatkom roku 2020 sa jeho čisté imanie odhaduje už na viac ako 600 000 dolárov.