• Hlavná
  • Herci
  • Freddy Miyares z Wiki „Keď nás vidia“, Etnická príslušnosť, Vek

Freddy Miyares z Wiki „Keď nás vidia“, Etnická príslušnosť, Vek

ObsahKto je Freddy Miyares z filmu Keď nás vidia?

Freddy Miyares sa narodil v USA 26. októbra 1992 – jeho znamenie zverokruhu je Škorpión a má americkú národnosť. On je herec , ktorý je azda najznámejší vďaka stvárneniu Raymonda Santanu, jednej z hlavných postáv životopisnej kriminálnej minisérie When They See Us v roku 2019, ktorá mala štyri epizódy. Vytvorila ho Ava DuVernay a hrali v ňom Asante Blackk, Caleel Harris a Ethan Herisse a sleduje skutočný príbeh piatich tínedžerov, ktorí sú neprávom obvinení z útokov na ľudí v Central Parku.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

𝚃𝚘𝚍𝚊𝚢 ##WRONGFULLCONVICTIONDAY @InnoCenceProject 𝚑𝚊𝚜 𝚑𝚎𝚕𝚙𝚎𝚍 𝚏𝚛𝚎𝚎 𝚘𝚟𝚎𝚛 𝟸𝟶𝟶 𝚒𝚗𝚗𝚘𝚌𝚎𝚗𝚝 𝚙𝚎𝚘𝚙𝚕𝚎 𝚙𝚛𝚒𝚜𝚘𝚗 𝚙𝚛𝚒𝚜𝚘𝚗. 𝙲𝚕𝚒𝚌𝚔 𝚝𝚑𝚎 𝚕𝚒𝚗𝚔 𝚒𝚗 𝚋𝚒𝚘 𝚊𝚋𝚘𝚟𝚎 𝚊𝚋𝚘𝚟𝚎 𝚑𝚎𝚕𝚙 𝚜𝚞𝚙𝚙𝚘𝚛𝚝 𝚝𝚑𝚎 𝚌𝚊𝚞𝚜𝚎.

Príspevok zdieľaný používateľom Freddy Miyares (@freddymiyares) 2. októbra 2019 o 11:19 PDT

Miniséria bola obrovským úspechom, získala 25 ocenení vrátane dvoch cien Primetime Emmy, vrátane Freddyho a jeho kolegov, ktorí získali Cenu Afroamerickej asociácie filmových kritikov (AAFCA) za najlepší súbor, ako aj cenu Online Film & Television Association (OFTAN) za Najlepší súbor vo filme alebo limitovanej sérii. Bol nominovaný aj na ďalších 76 ocenení.

Raný život a vzdelanie

Freddyho vychovávali v Los Angeles v Kalifornii spolu so svojou staršou sestrou Alejandrou Miyaresovou ich bielym otcom, ktorý je majiteľom malého obchodu s potravinami, a ich latinskoamerickou matkou, ktorá pracuje ako tanečná inštruktorka.

Freddy má čiastočne kubánsky pôvod a vie rozprávať aj písať po španielsky, je veľmi blízky svojim rodičom, najmä matke, ktorej vďačí za svoj úspech vo filmovom priemysle.

Freddy sa začal zaujímať o herectvo už na základnej škole, keďže bol členom školského dramatického krúžku a účinkoval v niekoľkých školských hrách, ako aj pár, ktorý vystupoval v miestnom divadle. Po imatrikulácii v roku 2008 Freddy pracoval na niekoľkých zamestnaniach, aby sa finančne uživil, než sa nakoniec zapísal na Carnegie Mellon School of Drama, kde v roku 2017 absolvoval bakalársky titul v odbore výtvarných umení.

Freddy Miyares

Kariéra ako herec

Freddy debutoval v televíznom seriáli v roku 2018, keď stvárnil Javiho v epizóde Through the Fog mysteriózneho kriminálneho seriálu Elementary, ktorý vytvoril Robert Doherty a hrali v ňom Jonny Lee Miller, Lucy Liu a Aidan Quinn. Sleduje Sherlocka Holmesa a jeho priateľa, ktorí teraz pracujú ako detektívi v New Yorku, a bol úspešný, pretože získal šesť ocenení a bol nominovaný na 19 ďalších, vrátane dvoch cien Primetime Emmy.

V roku 2019 bol Freddy pozvaný ako hosťujúca hviezda ako seržant Alejandr Ximenez v epizóde Above the Knee of dramatický seriál Kód , ktorá mala 13 epizód a hrali v nej Anna Wood, Ato Essandoh a Phillipa Soo, pričom sleduje životy ľudí pracujúcich v súdnej sieni armády.

V tom istom roku stvárnil Jose Garciu, jednu z hlavných postáv v dramatickom seriáli The L Word: Generation Q, v ktorom si zahrali aj Jennifer Beals, Katherine Moennig a Leisha Hailey a ktorý získal zmiešané recenzie.

Po získaní uznania za svoje herecké schopnosti bol Freddy v roku 2019 pozvaný ako hosťujúca hviezda v televíznom špeciáli Oprah Winfrey Presents: When They See Us Now a nedávno bol obsadený do úlohy Skela v pripravovanom akčnom dobrodružnom filme DMZ, ktorý režírovala Ava. DuVernay a napísali ju Roberto Patino a Brian Wood. Vo filme si zahrajú Rosario Dawson, Benjamin Bratt a Josh Pais.

Milovať život a priateľku

Freddy sa stretol s americkou herečkou Aurorou Perrineau v roku 2019, keď boli obsadení, aby spolu hrali v seriáli When They See Us.

Aurora bola súčasťou filmového priemyslu od roku 2011 a objavil sa v hudobnej fantasy komédii Jem and the Holograms v roku 2015, ako aj stvárnil jednu z hlavných postáv v kriminálnom seriáli Márnotratný syn v roku 2019. Títo dvaja spolu chodili niekoľko mesiacov a často nahrávali svoje spoločné fotografie. na svoje účty na Instagrame však po skončení natáčania filmu When They See Us obrázky vymazali, takže sa všeobecne verí, že už nie sú spolu.

Mnoho ľudí hovorí, že Freddy chcel byť s niekým len počas natáčania série, čo nakoniec Auroru zranilo.

V súčasnosti je slobodný, neoženil sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Freddyho zaujíma veľa vecí – naučil sa hrať na gitare, keď navštevoval Carnegie Mellon, pričom vie robiť aj pantomímu, tancovať na hip-hopovú hudbu a hrať basketbal. Už niekoľko rokov trénuje bojové umenia, predtým trénoval kick-box.

Freddy rád trávi svoj voľný čas vonku v prírode a často behá v parku blízko svojho domova, pričom má tiež štyri až päť tréningov týždenne v posilňovni, teda jeho svalnaté telo. Je milovníkom zvierat a má dvoch domácich miláčikov.

Freddy má svojich obľúbených hercov a herečky, z ktorých niektorí sú Johnny Depp, Robert Downey Jr. a Natalie Portman, zatiaľ čo niektoré z jeho obľúbených filmov sú série Piráti z Karibiku, Avengers: Endgame a Leon the Professional.

Freddyho čistý majetok a vzhľad

Freddyho čistý majetok sa odhaduje na viac ako 300 000 dolárov od júna 2020. Farba vlasov a očí je hnedá a je vysoký 1,8 metra. Jeho vek je 27.