• Hlavná
  • Kotvy
  • Fox News zakotvila životopis Camilly Rambaldiovej: Vek, manžel

Fox News zakotvila životopis Camilly Rambaldiovej: Vek, manžel

ObsahKto je Camilla Rambaldi?

Camilla Rambaldi sa narodila v roku 1991 v Los Angeles, Kalifornia, USA. Je moderátorkou správ, reportérkou a žurnalistkou, ktorá je známa najmä vďaka svojej spolupráci s televíznou stanicou KABB, ľudovo známou ako Fox San Antonio alebo Fox 29. Jej fanúšikovia ju nazývali ženou s najvýraznejším úsmevom v správach. televízia.

Bohatstvo Camilly Rambaldiovej

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Camilly Rambaldi odhaduje na viac ako 500 000 dolárov, ktoré zarobila úspešná kariéra vo vysielaní žurnalistiky. Spolupráca s Foxom jej pomohla získať lukratívne zmluvy vrátane popularity online a nedávno si založila blog, ktorý sa neskôr môže stať alternatívnym zdrojom príjmov.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Bol to dlhý týždeň. Všetci si práve teraz prechádzame vlastným osobným bojom. je to intenzívne. Stresujúce. Je to všetko veľa. Týka sa to nás všetkých a je čas zamyslieť sa nad tým, akí spojení skutočne sme. Dúfam, že ste všetci v bezpečí a zdraví. Ďakujem za tvoju podporu. Posilňujme sa navzájom. Prajem vám všetkým krásny, bezpečný víkend. Zostať doma. Veľa lásky❤️

Príspevok zdieľaný používateľom Camilla Rambaldi (@camillarambaldi_tv) 3. apríla 2020 o 20:18 PDT

Raný život a vzdelávanie

Camilla má taliansky pôvod a jej rodina pôvodne pochádzala z tejto krajiny, kým sa rozhodla presťahovať a usadiť sa v USA. Vyrastala so znalosťou rôznych tradícií zakorenených v jej dedičstve, hoci bola väčšinou zvyknutá na americkú kultúru. Svoj záujem o žurnalistiku rozvinula už na strednej škole, keď sa stala súčasťou školských novín. V rámci svojej účasti napísala množstvo článkov a získala veľa pozitívnych pripomienok. To ju povzbudilo, aby pokračovala v remesle a možno si našla kariéru v tejto profesii.

Po imatrikulácii sa zapísala na California State University, Northridge, ktorá sa nachádza v Los Angeles.

Má najväčšiu populáciu v rámci systému Kalifornskej štátnej univerzity a je zodpovedná za veľkú časť ekonomiky štátu. Pôvodne bol vytvorený ako satelitný kampus pre Kalifornskú štátnu univerzitu v Los Angeles, ale neskôr sa stal veľmi populárnym a teraz je jednou z najrozmanitejších univerzít v krajine. Vyštudovala rozhlasovú žurnalistiku s vedľajším zameraním na Chicano Studies.

Začiatky kariéry

Po ukončení štúdia sa Rambaldi najprv zamestnala ako stážistka pre pobočku siete ABC Network so sídlom v Los Angeles, kde bola zodpovedná za pomoc s výskumom, zhromažďovaním údajov a reportovaním pre rôzne spravodajské úlohy v rámci spoločnosti.

Stala sa stážistkou v programe Peter Greenberg Worldwide a pracovala aj pre rôzne zábavné programy v spoločnosti. Svoje schopnosti a skúsenosti rozvíjala s The Hollywood Reporter a Access Hollywood.

Potom sa presťahovala do Heleny v Montane, ktorú najala televízna stanica KTVH-TV v pravidelnejšej úlohe moderátora, producenta a reportéra. Spolupráca s pridruženou stanicou NBC by jej pomohla dostať sa do popredia, pretože diváci šou si začali všímať jej pozoruhodný úsmev a usilovnosť pri podávaní správ. Relácia prevádzkuje spravodajstvo s ranným programom a tri spravodajské relácie každý týždeň.

Jej sledovanosť online rástla a zostala tam niekoľko rokov. Nakoniec začala hľadať väčší plat a úlohu s prominentnejšou stanicou, čo ju priviedlo k tomu, že sa stala súčasťou Fox News 29 v San Antoniu.

Fox News 29 San Antonio

Taktiež známy ako KABB , Fox News San Antonio pôsobí v jednom z najväčších miest v Texase. Stanica začala vysielať programy Fox v 90. rokoch a odvtedy sa stala pridruženými spoločnosťami, pričom jej program bol označený ako súčasť väčšieho konglomerátu Fox. Niektoré z jeho uvádzaných programov zahŕňajú Xploration Station a tiež hostí epizódy Dr. Phil, Family Feud, The Kelly Clarkson Show a mnoho ďalších.

Camilla ako súčasť spravodajských tímov stanice pomáhala vytvárať spravodajské relácie na každý týždeň, väčšinou všeobecné správy týkajúce sa lokality, ale aj celého USA. Vysielali tiež medzinárodné správy, ak to ovplyvňuje San Antonio, ako sú ceny ropy, ekonomika a prezidentské otázky.

Za svoju prácu bola odmenená Cena Emmy a stala sa aj členkou Spoločnosti profesionálnych novinárov (SPJ). Organizácia je jednou z najstarších v USA v zastupovaní novinárov, bola založená v roku 1909. Pôvodne to bolo bratstvo pre mužov, neskôr sa zmenilo na zastupovanie všetkých novinárov – jej súčasná iterácia sa začala v roku 1988.

Online kariéra

S exponenciálnym rastom jej slávy ako reportérky sa zvýšilo aj Camillino bohatstvo, pretože Fox News si ju naďalej udržiaval s lepšími zmluvami. Získala si veľkú sledovanosť, a to aj na sociálnych médiách prostredníctvom svojich účtov na Twitteri a Instagrame, založením webovej stránky a blogu. The blog začala v roku 2020 a predstavila svoju obhajobu posilnenia postavenia žien. Verí, že jej pozícia jej umožnila stať sa otvorenejšou, pokiaľ ide o práva žien.

Hnutie za posilnenie postavenia žien bolo spopularizované s cieľom pomôcť ženám vyjadriť sa a vyjadriť sa k svojej situácii.

Je to kvôli problémom sexizmu, zneužívania a nedostatku pozornosti, ktorému sa mnohé ženy po celom svete venujú. Veľa hovorí o budovaní sebadôvery, učení sa akceptovať a milovať samú seba a tiež venovať väčšiu pozornosť problémom, s ktorými sa ženy denne stretávajú. V posledných mesiacoch tiež otvorene hovorila o epidémii koronavírusu, ktorá zasiahla väčšinu sveta. Je zástankyňou hygieny, bezpečnosti a správnej praxe, aby sa zabránilo šíreniu choroby. Napriek jej všetkému online pracuje, väčšinu času trávi na stanici prácou na spravodajských reláciách pre mesto San Antonio.

Osobný život

Rambaldi je slobodná a o svojich romantických snahách veľa nehovorila, ale potvrdila, že ešte nie je vydatá. Miluje cestovanie a robí to vo svojom voľnom čase, dokonca sa niekoľkokrát vracia do krajiny pôvodu svojej rodiny v Taliansku. Veľa svojho voľného času trávi aj turistikou a spoznávaním krajiny.