Flex Alexander – čistá hodnota, manželka, výška, deti – životopis

ObsahÚvod

Flex Alexander je tvár, ktorú pozná väčšina. Jeho komediálne a tanečné schopnosti mu vyniesli prominentnú kariéru a slávu, no jeho život sa nezaobišiel bez problémov. Koľko rokov má Flex Alexander? Aký je jeho čistý majetok v roku 2020? Pokračujte v čítaní a dozviete sa.

Raný život a tanec

Mark Alexander Knox sa narodil 15. apríla 1970 v Harleme, New York City, USA rodičom Robertovi Whiteheadovi a Alethii Knoxovej. Vyrastal v New Yorku, kde si zarábal vreckové ako tanečník v nočných kluboch. Vtedy sa stal známym ako Flex vďaka svojim mimoriadnym tanečným schopnostiam.

pridané Flex Alexander na Piatok 30. apríla 2010

Ešte ako tínedžer ho objavila Deidra Muirel Roper, známejšia ako DJ Spinderella, ktorá ho spojila s rapovou tanečnou skupinou Salt-n-Pepa. Flex zostal v skupine tri roky a zároveň bol choreografom pre Queen Latifah a Mary J. Blige.

Kariéra

Flexov debut v stand-up komédii bol v roku 1989 a rýchlo sa stal pravidelným hosťom v Uptown Comedy Club, scénickej komediálnej show, ktorá trvala od roku 1992 do roku 1994. Potom pokračoval vo svojej hereckej kariére, čo sa nakoniec ukázalo ako správna voľba. Prvýkrát na televíznych obrazovkách bol v krátkom televíznom seriáli ABC Where I Live s Dougom E. Dougom v hlavnej úlohe.

Situačná komédia bola zrušená neskôr v tom istom roku, napriek tomu, že získala pozitívne recenzie od kritikov aj divákov. Potom pokračoval ako hosťujúca hviezda vo filmoch The Cosby Mysteries a Sister, Sister. V roku 1995 sa presťahoval do Los Angeles a nasledujúci rok mal hlavnú úlohu v show Homeboys in Outer Space, ale táto séria prepadla v rebríčkoch aj kritikoch a bola po krátkom čase zrušená. V tom istom roku sa Flex pripojil k obsadeniu filmu Stevena Bochca Total Security, ale nasledovala ho rovnaká smola, pretože táto show bola tiež zrušená.

Do konca 90-tych rokov hosťoval vo filmoch The Parkers a Brooklyn South a zároveň získal úlohy v mnohých filmoch, ako napríklad Backroom Bodega Boys a She’s All That. V nasledujúcom tisícročí začal hrať Darnella, manžela Mayy Wilkesovej, v sitcome Girlfriends UPN, ale sériu opustil, aby sa zameral na svoj vlastný projekt – ďalší sitcom UPN s názvom One on One, v ktorom hral Marka Flexa Washingtona, slobodného otca. Tento projekt mu vyniesol tri nominácie na NAACP Image Awards. Vyhral aj BET Comedy Awards v dvoch kategóriách.

Flex tiež získal uznanie za stvárnenie Michaela Jacksona vo filme Man in the Mirror: The Michael Jackson Story, televíznom životopisnom filme VH1 z roku 2004. Táto rola mu tiež pomohla získať ďalšiu nomináciu na cenu NAACP Image Award. Po skončení One on One v roku 2005 Flex pokračoval v mnohých filmoch vrátane Snakes on the Plane z roku 2006 po boku Samuela L. Jacksona a The Hills Have Eyes 2, neúspešnom horore z toho istého roku. Bol tiež hosťom v dvoch epizódach televízneho seriálu CSI: Miami a hral Demarcusa Kinga v pilotnej epizóde Blue Bloods v roku 2010.

Účinkoval aj v televíznom seriáli Single Ladies z roku 2012, ako aj v iných situačných komédiách ako Masters of Sex, Lucifer, In the Cut a Grey’s Anatomy. Účinkoval aj v niekoľkých filmoch, vrátane Svadba mojej sestry, Babičkin dom a Možno som v poriadku. Bol tiež a hostiteľ z Lawd Have Mercy, komediálnej televíznej relácie, ktorá sa vysielala v roku 2017 a v ktorej sa satiricky pozerá na náboženstvo.

Vzťah

Po viac ako piatich rokoch randenia sa Flex na Valentína v roku 2000 oženil so speváčkou R&B nominovanou na Grammy Shanice Wilsonovou. K dnešnému dňu je pár stále zjavne šťastne ženatý.

Svoje prvé dieťa, dcéru Shekinah Alexander Knox, privítali 23rdaugusta 2001 a ich syn Elijah Alexander Knox sa narodil o tri roky neskôr, 5thMarec 2004. Pár mal svoju vlastnú televíznu reality show Flex a Shanice ktorý sa vysielal na Oprah Winfrey Network počas troch sezón od novembra 2014 do augusta 2016.

Osobný život

Flex drží svoj osobný život skôr súkromný. Známe fakty sú, že je znovuzrodeným kresťanom a že je tiež hrdým učeníkom Phi Beta Sigma Fraternity, Inc. Po skončení jeho show One on One čelili on a jeho manželka bankrotu a mali veľké problémy. so svojimi financiami.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Šťastné 16. výročie @FlexAForReal a @ShaniceOnline! Nech Boh naďalej žehná váš krásny zväzok! IceCreamConvos.com #FlexAlexander #Shanice #FlexAndShanice #HappyAnniversary #CouplesWeLove #IceCreamConvos

Príspevok zdieľaný používateľom Zmrzlinové rozhovory (@icecreamconvos_) 19. februára 2016 o 8:34 PST

Dokonca museli minúť svoje dôchodkové úspory na pokrytie hypotéky na bývanie v LA a iných výdavkov a presťahovali sa k niektorým členom svojej rodiny, aby ušetrili nejaké peniaze. Svoje zápasy držali v súkromí, kým sa nerozhodli ukázať všetko vo svojej šou Flex a Shanice. On a jeho manželka Shanice oslavoval na ples ich dcéry v roku 2019 a chválili sa tým, že je top v triede.

Čistý majetok

Informácie o financiách spoločnosti Flex je ťažké nájsť.

Svoj bankrot dokonca tajil až do premiéry svojej reality šou v roku 2014. Napriek tomu, ak vezmeme do úvahy jeho početné herecké úlohy, ako aj kariéru choreografa, zdroje odhadujú jeho čisté imanie na približne 250 000 dolárov začiatkom roku 2020, čo ukazuje že sa jeho financie začínajú zlepšovať.

Fyzicka charakteristika

Flex má americkú národnosť a jeho etnikum je černoch. Je pomerne vysoký s výškou 6 stôp 3 palce (1,9 m). Má zdravé, dobre vyzerajúce telo a váži okolo 85 kilogramov (183 libier). Čierne vlasy má ostrihané nakrátko a oči tmavé.