• Hlavná
  • Hráči
  • FaZe Sway – Kto to vlastne je? Skutočné meno, tvár, vek, Wiki

FaZe Sway – Kto to vlastne je? Skutočné meno, tvár, vek, Wiki

ObsahKto je vlastne FaZe Sway? Wiki Bio

FaZe Sway – skutočné meno Josue, ale priezvisko neznáme – sa narodil v Portoriku 1. júla 2003 – jeho znamenie zverokruhu je Rak a má americkú národnosť. Je to hráč a YouTuber , ktorý je členom FaZe Clan od marca 2019 a je ich profesionálnym hráčom Fortnite: Battle Royale.

Detstvo a vzdelanie

FaZe Sway bol vychovaný v USA spolu so svojimi dvoma mladšími sestrami a starším bratom ich otcom, ktorý je majiteľom malého obchodu, a ich matkou, ktorá pracuje ako učiteľka na miestnej strednej škole.

FaZe sa začal zaujímať o hranie videohier vo veľmi ranom veku a po tom, čo sa dozvedel o YouTube, spustil svoj vlastný kanál a začal nahrávať videá zo svojich hier. Nezávisle súťažil v rôznych videohrách a začal hrať Fortnite po jeho vydaní v roku 2017 a odvtedy sa stal jedným z najlepších hráčov vo svete.

FaZe Sway navštevoval miestnu strednú školu a zmaturoval v máji 2020. Nebude navštevovať vysokú školu, ale skôr sa zameria na svoju kariéru profesionálneho hráča.

Kariéra hráča a YouTubera

FaZe Sway spustil svoj kanál YouTube 17. júna 2013, ale jeho prvé video – Easy De Atomizer – bolo nahrané až v marci 2017. Odvtedy získal viac ako 3,3 milióna odberateľov a nazbieral viac ako 262 miliónov zobrazení všetkých svojich videí dokopy. Všetky jeho videá súvisia s hraním hier, pričom väčšinou hrá Fortnite, a dve z jeho najobľúbenejších videí sú Evolution of FaZe Sway Season 1-10, ktoré od nahrania 10. septembra 2019 videlo viac ako 12,3 milióna krát, a Handcam. , ktorý bol od 16. mája 2019 videný takmer sedem miliónov krát.

FaZe Sway je aktívny aj na niekoľkých sociálnych sieťach vrátane Instagramu, na ktorom jeho účet sleduje viac ako 2,8 milióna ľudí, pričom nahral viac ako 130 obrázkov a na Twitteri nazbieral viac ako 725 000 sledovateľov.

FaZe Sway získal oveľa viac pozornosti po tom, čo sa v roku 2019 pripojil k e-športovému FaZe Clanu a príbehu sa venoval Dexerto ktorá je hlavnou internetovou mediálnou sieťou informujúcou o e-športoch. Asi pol mesiaca bol najmladším členom klanu, kým sa v druhej polovici marca pridal H1ghsky1, ktorý má 13 rokov.

Klan FaZe bol založený ako FaZe Sniping 30. mája 2010 v Los Angeles v Kalifornii, kde je ich ústredie a všetci jeho členovia žijú spolu v tom istom dome. Hrali za nich hráči z celého sveta, ktorí súťažili v mnohých videohrách vrátane Call of Duty, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege a Counter-Strike: Global Offensive. Klan založili Eric ‚CLipZ‘ Rivera, Ben ‚Resistance‘ Christensen a Jeff ‚House Cat‘ Emann, ale ich kanál YouTube bol spustený až potom, čo sa ‚Fakie‘ stal členom FaZe.

Dnes súťažia v približne 10 hrách, väčšinou zameraných na Fortnite, a ich tím Fortnite tvorí 11 amerických hráčov, dvaja britskí chlapci a Juan Manuel Martinez Ozuduru z Holandska. Kanál YouTube klanu v súčasnosti odoberá takmer osem miliónov ľudí a celkovo má takmer jednu miliardu zhliadnutí všetkých ich videí. V apríli 2020 sa klan presťahoval do sídla v Los Angeles v hodnote 30 miliónov dolárov.

Milujte život a vzťahy

FaZe Sway tajil detaily svojho milostného života pred pozornosťou médií, ale 5. apríla 2019 tweetoval 'Práve som vystrašil svoju gf tak, že ani nechce ísť dole.'

Dievča údajne pochádza z Los Angeles a zoznámili sa krátko po tom, ako sa pripojil ku klanu FaZe – keď ho prišla navštíviť do klanového domu, urobil si z nej žarty a vystrašil ju. FaZe Sway's fanúšikovia (a možno aj nefanúšikovia) žartovali na jeho účte a uviedli, že skutoční hráči nemajú priateľky a že jeho priateľka je v skutočnosti pes a že by sa tak nemal správať k svojmu psovi. Nekomentoval tweet a niektorí ľudia veria, že sa títo dvaja rozišli krátko potom, zatiaľ čo iní tvrdia, že sú stále spolu.

Keďže niektorí fanúšikovia FaZe Swaya nedávno videli, ako trávi čas s dievčaťom, veríme, že chodí s rovnakým dievčaťom už viac ako rok, neoženil sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

FaZe Sway sa väčšinou zameriava na hranie videohier a väčšinu svojho voľného času trávi pred obrazovkou svojho počítača, no venuje sa aj tvorbe videí a hovorí sa o ňom, že je najlepším dizajnérom v klane. Nie je veľmi cestovateľ a dokonca aj príchod do Los Angeles pracovať s klanom FaZe bol pre neho výzvou. FaZe Sway uprednostňuje strieľačky z pohľadu prvej osoby pred všetkými ostatnými, ale môže hrať aj závodné a strategické hry, ako napríklad Need for Speed ​​a Command & Conquer: Generals. Je fyzicky aktívny, pretože klan trvá na tom, aby každý člen mal aspoň minimálnu fyzickú aktivitu, pretože aj to môže pomôcť ich hernému výkonu.

FaZe Sway príležitostne sleduje filmy a televízne seriály a niektorí z jeho obľúbených hercov a herečiek sú Leonardo DiCaprio, Robert De Niro a Natalie Portman, zatiaľ čo niektoré z jeho obľúbených filmov sú trilógia Krstný otec, Chyť ma, ak to dokážeš a Leon: The Profesionálny. Niektoré z jeho obľúbených televíznych seriálov sú Rick & Morty, Friends a South Park.

Vzhľad a čistý majetok

FaZe Sway má 16 rokov. Má krátke hnedé vlasy a hnedé oči, je vysoký 5 stôp 7 palcov (1,7 metra) a váži približne 62 kg. Od júna 2020 jeho čistý majetok sa odhaduje na viac ako 700 000 dolárov, zatiaľ čo celkový čistý majetok klanu FaZe sa odhaduje na viac ako 8 miliónov dolárov.