• Hlavná
 • Herci
 • Fakty, ktoré treba vedieť o manželke Quentina Tarantina – Daniella Pick

Fakty, ktoré treba vedieť o manželke Quentina Tarantina – Daniella Pick

Daniella Pick je slávna izraelská modelka a speváčka, teraz hollywoodska herečka. Pochádza z rešpektovanej šoubiznisovej rodiny, no medzinárodnú slávu si získala až vtedy, keď sa objavili správy o jej randení s popredným hollywoodskym režisérom a scenáristom Quentinom Tarantinom. Jej prechod k herectvu a modelingu v Hollywoode bol cez ňu vzťah a prípadné manželstvo s oscarovým režisérom.

ObsahRaný život – narodenie, rodičia a súrodenci

Daniella sa narodila v Ramat Ha-Sharon v Izraeli 21. novembra 1983. Jej otcom je speváčka Svika Pick a matkou Mirit Shem-Or, slávni speváci v Izraeli, kedysi spevácke duo, ktoré vydávalo veľa hudobných hitov spoločne aj samostatne. .

Rozviedli sa však skôr, ako Daniella dovŕšila tri roky. Daniella má sestru menom Sharona Pick, ktorá je tiež populárnou speváčkou v Izraeli. Boli to slávne popové speváčky známe ako The Pick Sisters, ktoré produkovali mnoho hitových singlov ako Zot Ahava, Hello, Hello a mnoho iných. Neskôr sa rozišli a venovali sa sólovej speváckej kariére, v ktorej sú obaja veľmi úspešní.

Vzdelanie, koníčky a záujmy

Jej akademické zázemie nie je dostupné verejnosti, no očividne Daniella milovala spev a umenie už od útleho veku a bola zaneprázdnená zlepšovaním svojich hereckých schopností. Miluje vystupovanie, cestovanie a hudbu. Jej obľúbená herečka je Jennifer Lawrence.

Kariéra

Daniella začala svoju spevácku kariéru v Izraeli, keď sa so sestrou prihlásili do súťaže Eurovízie ako duo. Súťaž nevyhrali, ale izraelskú hudobnú scénu vzali útokom. Oficiálne boli spustené ako popové tínedžerské duo s názvom The Pick Sisters s úspešnými singlami vrátane Baby, Tamid Ola Hamangina, Zot Ahava, Shuv Hageshem, Hello, Hello a mnohých ďalších. Keď sa Pick Sisters rozpadli, Daniella pokračovala vo svojej speváckej kariére a vytvorila anglické hity ako More or Less, Yalla Yalla a Love Me – jej spevácky štýl je opísaný ako Amy Winehouse meets Adelle.

Daniella zabalila úloha v komediálnom dramatickom filme Once Upon a Time in Hollywood z roku 2019 v réžii jej manžela Quentina Tarantina a po boku hollywoodskych A-listov ako Margot Robbie, Austin Butler, Leonardo DiCaprio, Dakota Fanning, Brad Pitt, Al Pacino a mnohí ďalší. . Film získal v roku 2020 17 ocenení vrátane Zlatých glóbusov za najlepší scenár vo filme, Najlepší herec vo vedľajšej úlohe (Brad Pitt), Najlepší film – muzikál alebo komédia. Získal aj cenu Akadémie za najlepší herec vo vedľajšej úlohe (Brad Pitt). Očakáva sa, že Daniella sa v budúcnosti objaví aj v ďalších projektoch, hoci jej prioritou je manžel a ich rozrastajúca sa rodina.

Stretnutie, zásnuby a manželstvo

Daniella a Quentin sa stretli v Jeruzaleme na filmovom festivale v Jeruzaleme v roku 2009, keď Quentin propagoval svoj film Inglourious Basterds. Tí dvaja spolu začali randiť, ​​no svoj osobný život držali pod radarom. Až v roku 2012 tlač zachytila ​​ich vzťah, keď jej priatelia prezradili, že Quentin jej daroval prsteň a náhrdelník. Pár sa zosobášil 28. novembra 2018, ide o prvé manželstvo pre obe strany. Daniella nedávno 23. februára 2020 porodila ich prvé dieťa, syna. Zatiaľ nie sú žiadne informácie o mene dieťaťa. Tí dvaja nemajú deti z predchádzajúcich vzťahov.

Čistá hodnota, plat a iné príjmy

Nie je jasné, či Daniella podpísala predmanželskú zmluvu predtým, ako sa vydala za Tarantina. Začiatkom roku 2020 má odhadovanú hodnotu 2 milióny dolárov. Jej talentový honorár pre film, televíziu alebo modeling nie je známy.

Fyzicka charakteristika

Daniella má čierne vlasy a hnedé oči. Je vysoká 5 stôp 8 palcov (1,73 m), váži 128 libier (58 kg) – jej hmotnosť sa možno zmenila, odkedy práve porodila svojho syna.

Kto je Quentin Tarantino?

Kto nevidel Tarantinov film? Quentin je celosvetovo uznávaný a vysoko oceňovaný režisér, scenárista a herec. Tarantinov film je vždy trhákom. Už len jeho meno zaručuje kvalitu príbehu a samotného filmu. Vo svojich filmoch miluje svojrázne nelineárne dejové línie a grafické násilie.

Tarantino sľúbil, že pred odchodom do dôchodku natočí desať filmov – Once Upon a Time in Hollywood je jeho desiaty film, hoci niektorí tvrdia, že Kill Bill možno považovať len za jeden, takže je stále na deviatom. Tarantino chce odísť do dôchodku skôr, ako dosiahne 60, aby sa mohol venovať iným záujmom, ako je písanie a iné formy umenia.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Rím 2019

Príspevok zdieľaný používateľom Quentin Tarantino (@tarantinoxx) 5. augusta 2019 o 10:37 PDT

Jeho filmové trháky sú:

 • Reservoir Dogs (1992)
 • Pulp Fiction (1994)
 • Jackie Brown (1997)
 • Kill Bill: Volume 1 (2003)
 • Kill Bill: Volume 2 (2004)
 • Grindhouse: Death Proof (2007)
 • Inglourious Basterds (2009)
 • Django Unchained (2012)
 • The Hateful Eight (2015)
 • Tenkrát v Hollywoode (2019)

Tarantino je lojálny k hercom, ktorých má rád, a preto má tendenciu pracovať s rovnakými hercami na svojich rôznych projektoch. Samuel L. Jackson sa objavil v šiestich z jeho desiatich filmov, Michael Madsen v piatich, James Parks v štyroch a Tim Roth v troch z jeho desiatich filmov. Zoe Bell sa objavila v siedmich jeho filmoch, Kurt Russell, zatiaľ čo Brad Pitt a Leonardo DiCaprio sa objavili v dvoch z jeho nedávnych filmov.

Odhadovaná čistá hodnota Tarantina je od začiatku roku 2020 viac ako 120 miliónov dolárov.