• Hlavná
  • Herci
  • Faith Majors Nevyslovená pravda o manželke Lee Majora

Faith Majors Nevyslovená pravda o manželke Lee Majora

Faith Majors je americká herečka, ale pravdepodobne najznámejšia ako manželka herca Lee Majorsa. Napriek tomu, že je manželkou skúseného herca, ktorý je najviac uznávaný pre svoj úspech vo filme „The Six Million Dollar Man“, Faith má tiež úspešnú kariéru vo filmovom priemysle. Okolo jej vzťahu s Lee Majorsom bolo veľa kontroverzií, ktoré pramenia z veľkého vekového rozdielu medzi nimi.

Faith je o dvanásť rokov mladšia ako najstarší syn Lee, no napriek všetkým kontroverziám si zjavne užili zdravé manželstvo.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#pendorharbour #pendorisland #britishcolumbia #canada #yachting #yatchlife #ootd #leemajors #love #glamour #herecka #modelka #bailey44 #dovolenka #summertime

Príspevok zdieľaný používateľom Faith Majors (@therealfaithmajors) 10. augusta 2019 o 15:51 PDT

Faithin život je zahalený rúškom tajomstva a väčšinu svojho života drží v súkromí, no tu je všetko, čo sme na nej mohli nájsť.

ObsahRaný život a rodina

Raný život Faith Major nie je verejne známy a mnohé záhady stále zahaľujú neznáme pravdy o jej ranom živote. Avšak to, čo je známe, nie je nič iné ako všeobecne známe. Viera bola narodený v Miami na Floride 6. septembra 1974 a je občanom Spojených štátov amerických.

Bola pokrstená ako Faith Noelle Cross.

Žiadne informácie o súrodencoch alebo jej rodičoch sa nikdy nedostali na verejnosť, keďže jej detstvo zostáva záhadou.

Vzdelanie

Ako väčšina z jej raného života, Faithina vzdelávacia história je úplne neznáma. Nie je možné nájsť žiadne informácie o tom, kde chodila na strednú školu alebo či absolvovala nejaké terciárne programy.

Kariéra

Faithina kariéra začala v modelingu a často zdieľa modelingové fotografie na Instagrame. O jej modelingovej histórii možno nájsť len málo záznamov a pred svadbou s Lee Majors bola pomerne neznáma.

Jej kariéra herečky sa začala po tom, čo sa spojila s Lee Majors, keď debutovala vo filme TV: The Movie, v ktorom stvárnila pani Jonesovú, vydanom v roku 2006, o štyri roky neskôr. Jej ďalší film, v ktorom stvárnila Lucindu Lawrenceovú, bol uvedený do kín v roku 2010. Film je zatiaľ jej poslednou a najznámejšou úlohou s názvom ‚Corruption.Gov‘. Vo všetkých filmoch, v ktorých Faith hrala, mal Lee hlavné úlohy.

Lee a Faith sa tiež objavili vedľa seba v komédii „Lee and Me“, v ktorej hrala sama seba. Film vyšiel v roku 2007.

Po týchto úlohách sa Faith opäť neobjavila vo filme alebo televíznom seriáli, ale často ju vídať v rozhovoroch po boku svojho manžela. S Leem sa tiež pravidelne zúčastňuje gala podujatí a pomerne často s ním zdobí červený koberec.

Faith je aktívna na sociálnych sieťach a zdieľa inšpiratívne citáty o svojom kresťanstve, živote s Leem a niekedy aj o fotografiách modelingu, ktorý je väčšinou aktívna na Twitteri a Instagrame.

Ako sa zdá, herectvo nikdy nebolo jej vášňou. Po krátkej kariére herečky Faith odvtedy zmenila svoje povolanie.

Na jej účte na Instagrame a Twitteri sa uvádza, že je generálnou riaditeľkou spoločnosti.

Faith a jej manžel Lee aktívne pracujú na filantropickej misii a v tichosti pomáhajú organizáciám blízkym ich srdcu. Faith bol prezidentom Major Production spoločnosti.

Lee, na druhej strane, pokračuje v zábave svojich nasledovníkov, nedávno hral vo filmoch ako „Thundercats Are Go“ a má hrať v živom zobrazení „Ben 10: Race Against Time“.

Záľuby, obľúbené veci a zaujímavé fakty

Faith je na Twitteri všeobecne známa tým, že je kresťansky orientovaná. Často zdieľa inšpiratívne správy a propaguje svoju vieru prostredníctvom sociálnych médií. Je tiež známa tým, že je humanitárna a je úzko zapojená do mnohých charitatívnych aktivít.

Faith miluje cestovanie a zbožňuje domáce zvieratá. Vlastní dve mačky, Bella a Buddy , a má tiež rada kone – je známa aj tým, že je zručná jazdkyňa na koni a rada sa podelí o svoje zážitky z vidieckeho ranča na Instagrame.

Ďakujte s vďačným srdcom, dnes a každý deň. Prajem všetkým veľmi šťastný Deň vďakyvzdania! Xo

pridané Faith Majors na štvrtok 23. novembra 2017

Vzťahy

Faith je najlepšie známa tým, že je manželkou Leeho, po zložení sľubu v roku 2002 si zmenila meno na Faith Majors. Faith nie je známa tým, že by mala pred stretnutím s Leem nejaký významný vzťah, keďže sa v médiách objavila až vtedy, keď spoznala Leeho. v decembri 1994. V nasledujúcom roku mali prvé oficiálne rande na hre Super Bowl v Miami. Stalo sa to opakujúcou sa témou v ich vzťahu, keď Lee požiadal Faith o ruku na Super Bowl párty so sedem a pol karátovým diamantovým prsteňom, ktorý mal tvar futbalovej lopty.

S Leeovou históriou neúspešných manželstiev s Kathy Robinson (1961 až 1964), Farrah Fawcett (1973 až 1982) a potom s modelkou Playboya Karen Valez v rokoch 1988 až 1994 verejnosť očakávala, že jeho vzťah s Faith nebude trvať dlho. Napriek tomu sú manželia dodnes manželmi.

Lee a Faith povedali svoje sľuby na súkromnej ceremónii v Taliansku 9. novembra 2002, na ktorej sa zúčastnili len dvaja hostia. Strávili tam medové týždne a potom v apríli 2008 obnovili svoj svadobný sľub v Honolulu. Pár je pravdepodobne šťastne zosobášený už osemnásť rokov.

Fyzicka charakteristika

  • Dátum narodenia: 6. september 1974
  • Hviezdne znamenie: Panna
  • Farba očí: zelená/hnedá
  • Farba vlasov: Blond
  • Výška: 5 stôp 4 palce (1,63 m)
  • Národnosť: Americká
  • Rasa: Kaukazská

Čistá hodnota

S krátkou históriou ako modelka a herečka a teraz pracuje ako generálna riaditeľka Majors Production, Faith získala osobný majetok s odhadovanou čistou hodnotou 1 milión dolárov.