Etnická príslušnosť, vek, výška Brandona Arreagu (PRETTYMUCH).

ObsahKto je Brandon Arreaga (PRETTYMUCH)? Wiki Bio

Arreaga sa narodil v Dallase v Texase v USA 14. decembra 1999 – jeho znamenie zverokruhu je Strelec a má americkú národnosť. Brandon je ako spevák, tanečník a choreograf, najlepšie známy ako člen skupiny PrettyMuch Kanadská chlapčenská kapela.

Raný život a vzdelanie

Brandon vyrastal v Brandon Dallas v rodine strednej triedy – jeho otec Chris je taxikár, zatiaľ čo jeho matka Gina pracuje v oddelení služieb zákazníkom ParkHub, má staršiu sestru menom Halie Arreaga. Jeho rodina je veľmi nábožná a Brandon začal chodiť do kostola so svojimi rodičmi vo veku štyroch rokov, stal sa veľmi nábožným a pri niekoľkých príležitostiach uviedol, že jeho hlas a talent sú dary od Boha.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

tienisté

Príspevok zdieľaný používateľom ☆ BRANDON ARREAGA ☆ (@brandon_arreaga) 8. marca 2020 o 16:21 PDT

Na strednej škole bol fyzicky veľmi aktívny, a hoci bol šikanovaný kvôli svojmu vzhľadu a tancu, naďalej spieval a tancoval a popri tom hral futbal a lakros. Po imatrikulácii v roku 2017 sa Brandon rozhodol radšej tráviť čas písaním piesní a vystupovaním so svojou kapelou, než aby študoval na vysokej škole.

Kariéra ako spevák

Simon Cowell, muž, ktorý sa najlepšie preslávil tvorbou a hodnotením televíznej reality show Britain's Got Talent, založil v roku 2016 skupinu PrettyMuch, ktorej členmi boli Brandon, Edwin Honoret, Nick Mara, Austin Porter a Zion Kuwonu, všetci sóloví účinkujúci pred Simon United. ich.

Uznanie získali v roku 2017 po tom, ako začali na internet nahrávať cover verzie piesní a svojich tanečných videí – ich debutová pieseň s názvom Will You Mind vyšla v júli 2017 a následne ju predviedli na udeľovaní cien Teen Choice Awards 2017, ako aj na 2017 MTV Video Music Awards. Ich druhá skladba Teacher bola vydaná v októbri 2017 a ich tretí singel s názvom Open Arms 27. októbra.

Ich debutová rozšírená hra (EP) s názvom PrettyMuch an EP bola vydaná 19. apríla 2018 a ich singel Summer On You nasledoval 21. júna 2018. Pieseň napísal populárny spevák a skladateľ Ed Sheeran a bola uvedená v top 50 zoznam na Pop Rádiu.

Ich dve ďalšie piesne s názvom Solita a Real Friends boli vydané 28. septembra a 17. októbra 201, zatiaľ čo Jello nasledovalo 14. decembra.

PrettyMuch začali rok 2019 vydaním singlu BLiND 25. januára a 26. apríla svojej druhej piesne z roku 2019 s názvom Phases, po ktorej 24. mája nasledovalo ich druhé EP s názvom Phases – EP. Históriu písali po spolupráci s latinsko-americkou chlapčenskou skupinou CNCO na ich skladbe Me Necesita, ktorá vyšla 23. októbra 2019, potom ich tretie EP s názvom INTL:EP vyšlo 22. novembra 2019 a pozostávalo len zo štyroch skladieb.

Brandon spolupracoval aj so zábavnou skupinou TrueCrew, ktorej cieľom je osloviť ľudí prostredníctvom ich tanečných a speváckych vystúpení. Brandon sa objavil aj v niekoľkých televíznych reláciách, ako napríklad Good Morning America a Entertainment Tonight Canada, pričom sa objavil aj vo filme A Christmas Story Live natočenom v roku 2017. Je členom skupiny Actors, Models a Talent for Christ Company. (AMTC).

Kto sú ďalší členovia PrettyMuch?

Edwin Honoret sa narodil v Bronxe v New Yorku 12. februára 1999, zatiaľ čo Nick Mara sa narodil v New Yorku 8. novembra 1997, ale vyrastal v Englishtowne v New Jersey – tancovať začal ako deväťročný a bol člen tanečnej skupiny ICONic Boyz pred nástupom do PrettyMuch.

png

Austin Porter sa narodil v Charlotte v Severnej Karolíne 14. augusta 1997 a pred príchodom do kapely bol rapperom a inšpirovali ho speváci a skupiny vrátane Eltona Johna, Chicaga a The Beatles. Zion Kuwonu, posledný člen skupiny, sa narodil v Ottawe v Kanade 29. júna 1999, jeho obľúbenými spevákmi sú Justin Bieber a Michael Jackson a predtým, ako sa stal spevákom, bol Viner (platforma sociálnych médií).

Milujte život a vzťahy

Brandon sa stretol s Charlotte Dean, keď ešte chodil na strednú školu, a začali spolu chodiť v roku 2016. Brandon oznámil, že boli spolu, keď ich Charlotte Dean IG Live w/ Brandon Arreaga (7/10/18) video bol nahraný na YouTube 10. júla 2018, ale v novembri toho istého roku bol rozdelený.

V roku 2019 začal Brandon chodiť s Maggie Lindemannovou, americkou speváčkou, ktorá sa najlepšie preslávila piesňou Pretty Girl, ktorá sa dostala na 2. miesto vo švédskych rebríčkoch, 4. v Belgicku a 8. v Nórsku. Narodila sa v Dallase v Texase 21. júla 1998 a svoju kariéru odštartovala uverejňovaním svojich skladieb v aplikácii sociálnych médií Keek. Jej prvá pieseň – Knocking On Your Heart – bola vydaná v septembri 2015 a The Couple of Kids nasledovala 30. októbra 2015. Jej tretí singel s názvom Things bol vydaný 29. januára 2016 a Pretty Girl nasledovala 29. septembra 2016 a stala sa jej najobľúbenejšou pieseň.

Brandon a Maggie sú spolu už takmer rok, ani jeden z nich nebol v minulosti zosobášený a nemá žiadne deti.

Záľuby a iné záujmy

Brandon mal nápad stať sa hercom – niektorí z jeho obľúbených hercov a herečiek sú Denzel Washington, Brad Pitt a Frances McDormand, zatiaľ čo niektoré z filmov, ktoré najradšej sleduje, sú Muž v ohni, Pán a pani Smithovci a Americký gangster. . Jeho hlavným koníčkom je cestovanie a precestoval celý svet v krajinách ako Francúzsko, Belgicko, India či Japonsko.

Je fyzicky veľmi aktívny, pretože verí, že cvičenie je dobré pre vaše telo aj dušu, a každý týždeň má niekoľko tréningov v posilňovni. Je veľkým milovníkom zvierat a má domáceho psa, ktorého často vidno na obrázkoch, ktoré nahráva na svoje Instagramový účet . Leto je Brandonovým obľúbeným ročným obdobím, pretože je fanúšikom plážových športov, ako je futbal a volejbal, pričom má záujem aj o kúpanie v oceáne.

Vzhľad a čistý majetok

Brandon má 20 rokov. Má krátke hnedé vlasy, hnedé oči, nosí okuliare, je vysoký 5 stôp, 1,75 metra a váži okolo 70 kg. Začiatkom roku 2020 sa jeho čisté imanie odhaduje na viac ako 400 000 dolárov.