• Hlavná
  • Podnikatelia
  • Etnická príslušnosť kenského vojvodu, otec, vek. Kto je manželka Garyho Owena?

Etnická príslušnosť kenského vojvodu, otec, vek. Kto je manželka Garyho Owena?

Obsah

Kto je manželka Garyho Owena Kenya Duke? Wiki Bio

Kenya Duke sa narodila v Ohiu, USA, 26. júla 1974 – jej znamenie zverokruhu je Lev a má americkú národnosť. Je podnikateľkou a televíznou osobnosťou , no azda najznámejšia ako manželka Garyho Owena, slávneho amerického komika a herca.

Raný život a vzdelanie

Keňa bola vychovávaná v Ohiu ako jediné dieťa jej otcom, ktorý bol hercom, a jej matkou, ktorá bola účtovníčkou. Vyrastala s túžbou stať sa modelkou a herečkou, pretože po tom túžili aj jej rovesníci na základnej škole.

Dovolenková tvár. Easy Breezy☀️

pridané Keňa Owen na štvrtok 13. júla 2017

Po zápise na miestnu strednú školu začala hrať futbal za školský tím, pričom bola členkou školského dramatického krúžku a vystupovala v predstaveniach, ktoré sa tam predvádzali. Keňa veľa cestovala so svojím otcom, keď natáčal svoje filmy po USA, a tak sa do cestovania zamilovala. Po imatrikulácii v roku 1992 sa zapísala na vysokú školu a v roku 1996 ukončila bakalársky titul.

Kariéra Kene

Keňa v súčasnosti prevádzkuje vlastnú spoločnosť – Premier Sports and Corporate Travel – ktorá pomáha organizovať zájazdy a dopravu pre profesionálne aj vysokoškolské športové tímy, pričom spoločnosť spolupracuje aj s hudobnými a filmovými hviezdami.

Keňa sa tiež zaujíma o televízny priemysel a v roku 2008 sa stala výkonnou producentkou komediálny televízny špeciál Gary Owen: Breakin’ Out zatiaľ čo v roku 2010 sa objavila v dokumentárnej komédii TV špeciál DeRay Davis: Power, ktorý režíroval Leslie Small a ktorý nasleduje po DeRayovi, keď pokrýva rôzne témy. Nasledujúci rok sa objavila v komediálnom videu Aries Spears: Hollywood, Look I’m Smiling, ktoré režírovali Small a Chuck Vinson.

Jej posledné dve vystúpenia v televízii boli v talk show Steve Harvey v roku 2016 a tri epizódy televíznej reality seriálu The Gary Owen Show v tom istom roku.

Milujte život a vzťahy

Keňa stretla svoju budúcu polovičku Garyho Owena, keď robil stand-up comedy v miestnom klube. Začali spolu randiť v roku 2001 ao dva roky neskôr sa vzali na malom obrade za účasti ich blízkeho kruhu priateľov a rodiny. Gary sa rozhodol urobiť z ich svadby komediálne vystúpenie, keď najal pekára, aby zhodil tortu, najal ľudí, aby sa správali, ako keby sa hádali, a najal kazateľa, aby odišiel uprostred obradu. Po troch rokoch manželstva v roku 2006 Keňa a Gary obnovili svoje sľuby ale tentoraz bez komediálnych vystúpení. Keňa porodila ich tri deti Kennedyho, Austina a Emilia.

Niekoľko rokov pred stretnutím s Keňou mal Gary dlhodobý vzťah so ženou a obaja boli rok zasnúbení, kým sa z neznámych dôvodov rozišli, zatiaľ čo Keňa bola raz vydatá pred Garym a z tohto manželstva má syna Emilia. .

Záľuby a iné záujmy

Keňa je filantropka a rada dáva peniaze aj dobrovoľnícku činnosť v charitatívnych organizáciách, pričom sa väčšinou zameriava na pomoc veteránom a deťom so zdravotným postihnutím. Rada cestuje a so svojím manželom bola po celých Spojených štátoch, pričom obaja dovolenkovali v Európe pri niekoľkých príležitostiach a navštívili krajiny ako Grécko a Taliansko.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Šťastné výročie svadby tento mesiac pre Garyho Owena a Kenya Dukea. #garyowen #garyowencomedy #mixamore #garyowenbet #kenyaduke #interracialmarriages #interracial #interraciallove #thegaryowenshow #ridealong #komik #komik #standupcomedy #standupcomedian #herec #interracial #interracial #interracialamore #www.llovingdshaquiday.us houseofpayne #meettheblacks #garyowenfans1

Príspevok zdieľaný používateľom Mix Amore – zoznamovacia aplikácia (@mix_amore) 16. júla 2018 o 4:29 PDT

Je milovníčkou zvierat a rodina má domáceho psa, pretože verí, že ich deti budú duševne zdravšie, ak budú vyrastať so psom. Keňa rada číta knihy – jej obľúbeným spisovateľom je Nicholas Sparks a jej obľúbenou knihou je Zápisník.

Vo svojom voľnom čase rada pozerá filmy a niektorí z jej obľúbených hercov a herečiek sú Tom Hanks, Robin Williams a Julia Roberts, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú okrem iného The Terminal, Patch Adams a Notting Hill.

Vzhľad a čistý majetok

Keňa má 45 rokov. Má dlhé čierne vlasy a hnedé oči, je vysoká 5 stôp, 1,73 metra a váži okolo 65 kg.

Od mája 2020 sa jej čistý majetok odhaduje na viac ako 1 milión dolárov Garyho čistý majetok je údajne viac ako 3 milióny dolárov.

Kto je Gary Owen? Wiki Bio

Gary Owen sa narodil v Cincinnati, Ohio, USA 26. júla 1974 – jeho znamenie zverokruhu je Lev a má americkú národnosť. Je to herec a stand-up komik, možno stále najznámejší vďaka účinkovaniu v kriminálnom komediálnom filme Little Man v roku 2006, ktorý režíroval a napísal Keenen Ivory Wayans a v ktorom hrali Shawn Wayans, Marlon Wayans a Kerry. Washington. Je o zločincovi, ktorý predstiera, že je dieťa na prahu domu, len aby sa skryl pred policajtmi. Film získal šesť ocenení a na ďalších 15 bol nominovaný.

Gary bol vychovaný v Cincinnati spolu so svojimi šiestimi súrodencami svojimi rodičmi, ktorí tvrdo pracovali, aby položili jedlo na stôl a občas sa im nedarilo – deväťčlenná rodina žila v obytnom prívese v Oxforde. Gary navštevoval miestnu strednú školu, kde bol fyzicky aktívny, keďže hral futbal aj futbal, potom po imatrikulácii vstúpil do amerického námorníctva kde zostal šesť rokov a stal sa Master-at-Arms. V námorníctve začal robiť stand-up komédiu a bol nazývaný „Najzábavnejší opravár v Amerike“. Po odchode z námorníctva sa presťahoval do San Diega, kde pokračoval vo vystupovaní a vyhral súťaž Najzábavnejší čierny komik v San Diegu. To mu otvorilo dvere do The Comedy Store, slávneho komediálneho klubu vo West Hollywood, Kalifornia, a odvtedy sa venuje stand-up comedy po celej Kalifornii.

Gary debutoval v televíznom seriáli v roku 1998, keď stvárnil herca Flunkyho v epizóde High Life komediálneho seriálu The Wayans Bros., zatiaľ čo v nasledujúcom roku debutoval vo filme v krimi buddy komediálnom filme Held Up, ktorý v hlavných úlohách Nia Long a Jamie Foxx. Bol chválený za stvárnenie vedľajšej postavy pána Carrotta v rodinnej komédii Daddy Day Care, pričom niektoré z jeho ďalších úloh boli v romantickej komédii Love Chronicles v roku 2003, športovej komédii Rebound v roku 2005 a komediálny film Kto vyrobil zemiakový šalát? v roku 2006.

V roku 2008 Gary stvárnil Bearcat v komediálnom filme College, v ktorom hrali Drake Bel, Andrew Caldwell a Kevin Covais a ktorý je o troch tínedžeroch počas ich návštevy Fieldmont University. Gary bol potom pozvaný hrať Zacha v jedinej epizóde komediálneho seriálu Tyler Perry's House of Payne v roku 2009 a jeho ďalšia rola prišla o tri roky neskôr v romantickom komediálnom filme Think Like a Man. Niektoré z jeho najnovších úloh boli v romantickom komediálnom filme Think Like a Man Too v roku 2014, v komediálnom filme Get Hard v roku 2015 a v horore Meet the Blacks v roku 2016.