Esmeralda Amada – Dcéra Evy Mendesovej a Ryana Goslinga

ObsahKto je Esmeralda Gosling?

Esmeralda je dcéra a prvorodená dieťa áčkových hercov Ryana Goslinga a Evy Mendes.

Vek, znamenie zverokruhu, rodina a vzdelanie Esmeraldy Amada

Esmeralda Goslingová bol narodená v znamení zverokruhu Panna 12. septembra 2014, čím má od polovice roku 2020 päť rokov. Prvorodené dieťa Evy a Ryana sa narodilo v Santa Monice v Kalifornii, jej meno Amada bolo meno postavy, ktorú hrala jej matka Eva v roku 2007 vo filme We Own the Night. Esmeraldin otec je kanadského pôvodu, zatiaľ čo jej mama, veľmi slávna herečka, je Kubánka.

Má mladšiu sestru Amadu Lee, ktorá je od nej o rok mladšia.

Esmeraldina matka Eva ponorila svoje dcéry do svojej kubánskej kultúry, ako najlepšie vedela. Vďaka jej úsiliu vedia Esmeralda a Amada Lee vo svojom mladom veku plynule hovoriť po španielsky a anglicky. Jej otec bol vybraný na Oscara za svoj výnimočný výkon v roku 2006 vo filme Half Nelson ako učiteľ. Rád sa hrá na milujúceho otca so svojimi dcérami, keď ich berie do triedy.

Mendes a Gosling zatiaľ neprezradili, kde Amada navštevuje školu.

Existuje však veľká šanca, že Esmeralda a jej sestra sa ešte nezačali vzdelávať. Počas nedávneho rozhovoru Ryan Gosling prezradil, že ich dve deti v súčasnosti dostávajú rané jazykové vzdelanie, čo znamená, že ešte nenastúpili do formálnej školy.

Esmeralda Amada Kariéra, osobný a rodinný život

The dcéra z Goslinga a Evy, Esmeralda, je päťročné dieťa, ktoré si očividne ešte nevybralo svoju kariéru. Venuje sa ranému jazykovému vzdelaniu a pri rozhodovaní sa spolieha na svojich ľudí. Esmeraldini rodičia sú obaja v šoubiznise a pustili sa do niekoľkých televíznych seriálov a filmov.

Ryan je významný kanadský herec a slávny hudobník z Londýna v Ontáriu. Začal hrať vo veku 13 rokov a účinkoval v mnohých predstaveniach a filmoch, ako napríklad Road to Avonlea, Remember the Titans a Flash Forward.

Eva Mendes je americká modelka na dôchodku, herečka a podnikateľka. Svoju kariéru začala v 90. rokoch a účinkovala v mnohých filmoch ako 2 Fast 2 Furious, Ghost Rider, Last Night, Beyond the Pines a mnohých ďalších.

Úspešná kariéra Esmeraldiných rodičov im umožnila poskytnúť svojej dcére elegantný a štýlový životný štýl.

Mendesovmu dievčatku Mendesa a Ryana Goslingových mohla byť vo filme inšpirovaná konkrétna postava. Eva, ktorá dala svojej prvej dcére meno Esmeralda Amada, bola inšpirovaná svojou úlohou vo filme We Own The Night, kde vystupovala ako Amada, ako prezradil TMZ.com. Amadino krstné meno, Esmeralda, mohlo byť inšpirované filmom 96 Disney Flick, Hrbáč z Notre Dame. Možno si tiež vybrala meno ako referenciu pre svoju predchádzajúcu postavu Esmeraldy v televíznom seriáli VIP.

Osobný život, randenie a priateľ Esmeraldy Amada

Emerald je v súčasnosti má vzťah len so svojou rodinou a rodičmi a je príliš mladá na to, aby mala päť rokov na romantický vzťah. Jej rodičia sa spoznali a zamilovali v roku 2011, keď nakrúcali film The Place Beyond the Pines. Pár sa napriek tomu neoženil, majú dve dievčatká narodené v rokoch 2014 a 2016.

Mladá Esmeralda rada hrá a počúva kubánsku hudbu.

Počas rozhovoru jej matka prezradila, že okrem toho, že ich učila kubánsku hudbu, si zvykla často hovoriť so svojimi dcérami po španielsky. Robí to preto, aby odovzdala svoju kubánsku kultúru svojim dcéram. Je smutné, že Eva Mendes neodhalila úsilie, ktoré rodina vynaložila, aby predstavila svoje dcéry Goslingovej kanadskej kultúre. Esmeralda tiež rada dáva svojej matke pestré, ale bláznivé premeny – Mendes zverejnila na svojom instagramovom účte niekoľko farebných, divokých a vtipných fotiek totálnej premeny tváre.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Eva Mendes s dcérou Esmeraldou Amadou 26. septembra ❣ #esmeraldaamada #esmeraldaamadagosling #evamendes #ryangosling #celebrity #celebritykids

Príspevok zdieľaný používateľom Deti celebrít ❤ (@_celebritykids_) 28. septembra 2017 o 1:18 PDT

Meranie tela Esmeraldy Amada

Emerald s priemernou telesnou hmotnosťou a výškou ako päťročná je malá a ešte nedosiahla svoj plný telesný potenciál. Roztomilá Esmeralda má svetlohnedé vlasy a krásne tmavohnedé oči. Žiadne informácie týkajúce sa jej aktuálnej hmotnosti, výšky, veľkosti šiat alebo veľkosti topánok neboli zdieľané s verejnosťou.

Čistá hodnota Esmeraldy Amada

Emerald je dieťa celebrít, ktoré je pri finančných transakciách úplne závislé od svojich rodičov, čistý majetok jej rodičov jej umožnil spolu so sestrou žiť bohatý životný štýl.

Ryan Grossing, jej otec, má čistú hodnotu približne 60 miliónov dolárov. Na druhej strane jej matka má hodnotu takmer 15 miliónov dolárov. Odhaduje sa, že od roku 2019 mala Esmeralda Amada hodnotu 5 miliónov dolárov. Je známa ako členka rodiny Lesley Gracia.

Pokiaľ ide o popularitu, Amada bola hodnotená ako najobľúbenejšia celebrita s krstným menom Esmeralda. Tiež sa umiestnila ako 35. najobľúbenejšia päťročná celebrita, na ktorej je 18 174, pokiaľ ide o najtrendovejšie celebrity.