Ericka Bozeman (Smosh) Wiki: Vek, výška, priateľ, zoznamka

Ericka Bozeman je osobnosťou YouTube, hráčkou a hviezdou Twitchu, ktorá sa preslávila tým, že sa objavila na kanáli YouTube komunity Smosh, najmä na Smosh Games od roku 2017 do roku 2018, pričom vystupovala v množstve videí a relácií vytvorených členmi Smosh. Odvtedy opustila Smosh, aby sa venovala iným záujmom.

ObsahEricka Bozeman Wiki-Vek, detstvo a vzdelanie

Ericka Bozeman sa narodila 4. februára 1992 vo Virgínii v USA s afroamerickými predkami.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

MÁ NARODENINY BB LUCYS!!!!🥳 naša nevinná lil fazuľka, ktorá už nie je taká nevinná🤍 VŠETKO NEJLEPŠIE BB A MAJTE ÚŽASNÝ DENYYY🤍🤍🤍 dobre, ale ako dobre nevyzerá v tomto outfite?🤚 @ babieboze @bigbossboze #bigbossboze #bozebozeman #erickabozeman #happybirthdaylucy

Príspevok zdieľaný používateľom zastreliť (@dumbhaas) 12. augusta 2020 o 6:35 PDT

Vyrastala vo svojom rodnom meste so svojimi súrodencami, bratom a sestrou, nezdieľala však žiadne podrobnosti o svojich rodičoch a svojom vzdelaní, hoci tvrdila, že sa zaujíma o matematiku a štatistiku.

Kariéra

Ericka sa na začiatku svojej kariéry trápila, pracovala ako barmanka vo Virgínii a žila so spolubývajúcim, ktorý bol striptér. Snažila sa čo i len zaplatiť nájom, no mala ambíciu uspieť, a tak sa presťahovala do Las Vegas, kde pokračovala ako barmanka, no nové prostredie sa jej nepáčilo a presťahovala sa späť do Virginie.

Keď sa vrátila, spustila svoj kanál Twitch a začala hrať videohry. Postupne sa stala populárnejšou a na radu svojej spolubývajúcej začala vo svojich videách ukazovať kožu, čo na jej kanál prilákalo viac ľudí. Po chvíli sa však rozhodla proti takémuto odhaleniu a pokračovala v budovaní svojej slávy na základe svojich schopností, nie svojho vzhľadu, a začala sa viac zameriavať na svoju kariéru vo videohernom priemysle. Začala posielať svoju biografiu videoherným spoločnostiam a nadšencom YouTube na spoluprácu a nakoniec ju zavolal Smosh a odišla do Los Angeles na konkurz.

Vzostup ku hviezde

Prešla dvoma konkurzmi, kým ju najala Smosh, a debutovala na kanáli v roku 2017 vo videu s názvom BUCKET OF DOOM W/ FLITZ AND BOZE , a odvtedy sa objavila v množstve populárnych videí, čo zvýšilo jej popularitu. Popri práci so Smoshom si Ericka naďalej budovala svoju vlastnú slávu prostredníctvom nej Twitch kanál , na ktorom má viac ako 40 000 verných fanúšikov, známych najmä hraním Apex Legends a iných populárnych hier. Čas so Smoshom však znamenal, že Ericka sa stala hviezdou, no aj tak sa rozhodla zo skupiny odísť.

Prečo opustila Smosh a neskoršiu kariéru

Ericka bola súčasťou Smosh v rokoch 2017 a '18 a vystupovala vo videách Smosh Games. Počas tejto doby sa stala medzinárodnou hviezdou aj vďaka svojmu vtipu, humoru a osobnosti ako celku. V roku 2018 spoločnosť Smosh na chvíľu prestala fungovať, pretože spoločnosť Defy Media, ktorá stála za spoločnosťou Smosh, skrachovala a potrebovali nového sponzora. Predtým, ako sa tak stalo, Ericka a niekoľko ďalších členov zostalo bez výplaty, hoci pokračovali v tvorbe nového obsahu.

To ju nahnevalo, že sa začala cítiť v skupine nevítaná a predtým, ako si Smosh našiel nového sponzora, ktorým je teraz Mythical Entertainment, Ericka opustila komunitu.

Ďalším dôvodom bolo, že ju unavoval obsah, ktorý skupina vytvárala, a chcela nové výzvy mimo služby YouTube. V dôsledku toho sa začala učiť o digitálnom marketingu a teraz je manažérkou sociálnych médií bývalej filmovej herečky pre dospelých, modelky webovej kamery a teraz športovej komentátorky a osobnosti sociálnych médií Mii Khalifa.

Ericka Bozeman Čistá hodnota, výška, hmotnosť a vzhľad

Ericka je online hviezda a jej osobnosť ju zaviedla tak ďaleko, že jej úspech výrazne zvýšil jej bohatstvo. Podľa zdrojov sa čistý majetok Ericky Bozemanovej odhaduje na 500 000 dolárov od polovice roku 2020.

Ericka Bozeman je vysoká 5 stôp (1,52 m), pričom váži približne 100 libier ~ 46 kg. Jej životne dôležité štatistiky sú neznáme, no má štíhlu postavu. Má hnedé oči a čierne vlasy.

Osobný život, zoznamka, priateľ

Pokiaľ ide o jej osobný život, Ericka o tom nerada hovorí, hoci zdieľala niektoré zo svojich problémov počas svojej ranej kariéry, prestala odhaľovať svoje osobné túžby. Počas jedného rozhovoru s DavidSo Ericka hovorila o svojom predchádzajúcom vzťahu s chlapom menom Esteban, ktorý pochádza z Kórey, ale musel sa s rodinou presťahovať do Argentíny a potom do USA. Ich románik bol znepokojujúci a povedala, že sa vo svojich minulých vzťahoch vysporiadala s rasizmom, ale teraz je asi štyri roky slobodná.

Správy, fakty

Ericka, alebo Boze, ako ju rada nazýva, sa stala v komunite YouTube veľmi populárnou a mnohí hostitelia podcastov na YouTube s ňou bojovali o rozhovor, keď odišla zo Smosh. Odvtedy sa objavila v podcastoch DavidSo a Tim Chantarangsu, počas ktorých hovorila aj o svojom živote a kariére.

Okrem Twitchu je Ericka populárna aj na Instagrame, má viac ako 225 000 sledovateľov, zdieľa obrázky a videá zo svojho života a dokonca sa chválil, že je priateľom s komikom Daveom Chappellem .