Enjajaja – aka Enya Umanzor – Kto je slávna hviezda youtube?

ObsahKto je Enjajaja?

Enya Umanzor, svetu známejšia ako Enjajaja, je americká hviezda YouTube, ktorá sa preslávila nahrávaním videí na svoj kanál YouTube s obsahom o mejkape, móde a kráse. Od spustenia svojho kanála si nazbierala takmer milión odberateľov a tento počet stále rastie.

Enjajaja Wiki - Vek, detstvo a vzdelanie

Narodila sa ako Enya Umanzor 22. januára 1999 v Miami na Floride v USA a o svojom detstve toho veľa nenahovorila, napríklad mená svojich rodičov, iba to, že má štyroch súrodencov – Sophiu, Dontae, Natalie a Lea.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

joni

Príspevok zdieľaný používateľom ernie (@enjajaja) 14. februára 2020 o 17:04 PST

Nehovorila ani o svojom vzdelaní, ale o tom, že sa od malička zaujíma o módu a líčenie.

Začiatky kariéry

Predtým, ako sa stala hviezdou YouTube, začala Enjajaja svoju kariéru na Vine. Na platformu nahrávala krátke videá a čoskoro prilákala svojich prvých fanúšikov a stala sa populárnejšou s každým novým videom. Vine však oznámila, že sa vypína a ona musela nájsť nový výlet pre svoju kreativitu, a tak sa s mnohými ďalšími presunula na YouTube a odovzdala svoje prvé video – KIDS – v roku 2015.

Predtým, ako sa Enjajaja zamerala na mejkap a módu, nahrávala videá, ktoré sa týkali jej osobného života, ako napr Sister Tag , no čoskoro začala natáčať videá, ktoré ukázali jej znalosti líčenia. Pribúdajúci počet jej odberateľov ju povzbudil, aby pokračovala v tvorbe nových videí, ako napr 5-minútová výzva na líčenie , potom Lesklý vzhľad make-upu , okrem iného.

Vzostup ku hviezde

Postupne sa Enjajaja zamerala na iné projekty, ako je modeling, a začala na svoju oficiálnu stránku Instagramu nahrávať svoje fotky v sporých šatách.

Následne zasiahla niekoľko odporúčaní značky, čo jej len pomohlo v kariére, a pokračovala vo vytváraní nových videí so svojimi sledovateľmi na YouTube, ktorí dosiahli takmer milión a viac ako 65 miliónov zobrazení. Medzi jej najobľúbenejšie patria Vlog Prvý deň seniorského ročníka , ktorá bola zobrazená viac ako 3,4 milióna krát Back To School Slay Makeup (dva milióny videní) a BF robí môj make-up , medzi inými videami, vďaka ktorým sa stala ešte populárnejšou.

Zostala aktívna v modelingu na Instagrame a teraz má aj v tejto aplikácii viac ako milión sledovateľov a spolupracovala s niekoľkými módnymi značkami, ktoré tiež prispeli k jej popularite a bohatstvu.

Enjajaja Čistá hodnota, výška, hmotnosť a vzhľad

Enjajaja je mladá vychádzajúca hviezda na YouTube aj Instagrame a vďaka jej úspechom v niekoľkých oblastiach teraz podľa správ odhaduje svoje bohatstvo na 500 000 dolárov od začiatku roku 2020. Jej príjem sa odhaduje na približne 2 500 dolárov mesačne.

Enjajaja je vysoká 5 stôp 8 palcov (1,73 m), pričom váži približne 134 libier ~ 61 kg. Jej životne dôležité štatistiky sú neznáme, no má štíhlu postavu. Enya, španielskeho pôvodu, má tmavohnedé oči a čierne vlasy, aj keď si ich často farbí do živých farieb, do červenej, fialovej, ružovej a oranžovej.

Enjajaja Osobný život, Zoznamka, Priateľ

To, že je každý deň online a hovorí o jej živote, nenechávalo takmer žiadny priestor na utajenie a vie sa o nej veľa. Je vo vzťahu s Royom Blairom, hudobníkom, rapperom a skladateľom, obaja začali svoj románik v roku 2017 a odvtedy sú spolu bez akýchkoľvek kontroverzií a zjavných problémov.

Keďže obaja sú hviezdami Instagramu, Enjajaja a Roy sa navzájom predstavili v príspevkoch na platforme, zatiaľ čo Enjajaja tiež predstavila svojho priateľa vo svojich videách, ktoré sa stali veľmi populárnymi.

Enjajaja Novinky, Fakty, Vplyv

Enjajaja je hviezda sociálnych médií a využíva platformy na propagáciu svojich vedomostí a od svojho prvého nahrania sa stala veľmi populárnou. Odvtedy sa objavila v mnohých časopisoch, napr Spodný riadok čo narušilo jej charakter a vplyv na ostatné mladé dievčatá.

Niektoré menej známe fakty o Enjajaja zahŕňajú túžbu stať sa modelkou vo veku piatich rokov po tom, čo si pozrela show America’s Next Top Model, potom bola moderátorkou v rádiu, keď mala iba sedem rokov.

Prvýkrát sa pobozkala v siedmej triede, keď sa nezúčastnila hodiny a išla za chlapcom na školskú chodbu. Urobila niekoľko charitatívnych kampaní vrátane pre GoFundMe, ktorý začala pre troch svojich priateľov, ktorých zrazilo auto. Keď sa jej kariéra začala úžasne, rozhodla sa nenavštevovať žiadnu univerzitu a plne sa sústrediť na svoju online kariéru.

Jej najlepším priateľom je Drew Phillips, hviezda sociálnych médií, s ktorou spolupracovala pri viacerých príležitostiach – dokonca spolu žijú, v júli 2018 sa presťahovali.

Má mačku, ktorej dala meno Azul. Keď nepracuje, rada trávi čas so svojou rodinou, priateľmi a priateľom. Rada cestuje, navštívila niekoľko pláží, kde sa venovala modelingu, ale aj vo voľnom čase.

Enjajaja je milovníčkou hudby a medzi jej obľúbených umelcov patria Kanye West, Kacey Musgraves, zatiaľ čo jej obľúbená hudobná skupina je One Direction. Kúpila si univerzitnú bundu One Direction, čo bol jej prvý nákup online.