Emma DiGiovine – Kto je manželka Fox News Jesseho Wattersa? Bio

Emma DiGiovine je pridružená producentka Fox News, ktorá sa preslávila, keď mala pomer s Jesse Wattersom, hostiteľom Fox’s Watters’ World, a neskôr sa oň vydala.

ObsahRaný život a rodina

Emma DiGiovine sa narodila v roku 1992, zrejme 29. mája, v Cranforde, New Jersey, USA. O jej rodine nie je dostupných veľa informácií okrem toho, čo zverejnila na svojom instagramovom účte. Podľa fotografií je zrejmé, že majú blízku rodinu, aj s jej starými rodičmi. Jej otec nie je menovaný, ale jej matka sa volá Janice a má brata Grega, ktorého považovala za svoj vzor, ​​keď sa v auguste 2019 oženil s priateľkou Ashli.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Vynikajúca sushi večera ❤️ – PS moje video Ako sa obliekať pre váš typ postavy je teraz na mojom webe! Milujem toto video. Odkaz na stránku je v mojom bio

Príspevok zdieľaný používateľom EMMA WATTERSOVÁ (@emmawatters__) 24. júna 2020 o 17:59 PDT

Celá rodina spoločne oslavuje míľniky a špeciálne príležitosti, ako sú narodeniny, deň matiek, deň otcov a Gregove promócie. Jej matka ju pozdravila v deň jej narodenín zverejnených 29. mája, ale nebolo jasné, či je to jej skutočný dátum narodenia.

Vzdelanie

Vyštudovala Akadémiu svätej Alžbety v Convent Station v New Jersey a v roku 2014 ukončila štúdium žurnalistiky na Fairfield University v Connecticute. Keď bola ešte na vysokej škole, mala stáž na oddelení vzťahov s verejnosťou siete Showtime. Spolupracovala aj so školskými novinami The Mirror a bola riaditeľkou marketingu združenia študentov vysokých škôl.

Kariéra

DiGiovine podpísala zmluvu s MSA Models a od polovice roku 2012 do roku 2014 sa venovala kariére v modelingu. Pracovala tiež ako asistentka editora vo Wainscot Media. Vždy bolo jej snom pracovať vo Fox News a splnilo sa to v roku 2015, keď pracovala ako asistentka produkcie v týždennej talk show Fox News Stossel, ktorú moderoval John Stossel, a jej prvou úlohou bol rozhovor. pre výstavný segment v októbri. V roku 2016 pôsobila ako an pridružený výrobca na Watters’ World, potom v roku 2017 bola neskôr presunutá do mienkotvorného a aktuálneho programu The Ingraham Angle.

Osobný život

Emma má 28 rokov a je vydatá za 41-ročného Jesseho Wattersa.

Svoje zasnúbenie oznámil 26. augusta 2019 na svojom účte na Twitteri a dokonca mu zablahoželal prezident Donald Trump, keď retweetoval Jesseho oznámenie a pridal „Jesse & Emma, ​​skvelé správy.“ Pár sa zosobášil v decembri 2019 a Jesse zdieľal ich fotografiu na ich svadobný deň na Twitteri v januári 2020 s popisom: „Som Watters a toto je moja žena. #loveyou.‘ Na Instagrame urobil to isté, ale s hashtagom ‚spriaznená duša.‘ Jeho dvojičky boli kvetinky na svadbe. Jesse často zverejňoval svoje fotografie a Emmu, keď boli s deťmi na rodinných výletoch. Emma je štedrá aj pri zdieľaní fotografií svojej novej rodiny.

Ich milostný príbeh nemal skvelý začiatok, pretože Jesse bol v tom čase ženatý s Noelle Inguagiato Watters. Emma a Jesse mali pomer – nebolo to odhalené, keď to začalo. Prvá fotografia jej a Jesseho, ktorú zverejnila, bola v júli 2016 na Republikánskom národnom zhromaždení v Clevelande. Špekulácie v rámci siete o ich vzťahu sa objavili až vtedy, keď obaja začali nahrávať fotografie zo spoločne stráveného času, napríklad z dovolenky v Karibiku. Správy o blížiacom sa rozvode a jeho dôvode boli zverejnené až v marci 2018.

Jesse sa stretol so svojou prvou manželkou Noelle vo Fox News, keď pracovala v oddelení reklamy a propagácie. Vzali sa v roku 2009 a v roku 2011 sa im narodili dvojičky Sophie a Ellie.

Po materskej dovolenke sa Noelle nevrátila do práce. Hovorilo sa, že požiadala o rozvod v októbri 2017, keď sa dozvedela o afére svojho manžela. Jesse potom v novembri informoval šéfa ľudských zdrojov siete o svojom konsenzuálnom, no cudzoložnom vzťahu s členom jeho personálu DiGiovine. Vedenie sa stretlo s Jesse a Emmou a bola presunutá do iného programu, Laury Ingrahamovej The Ingraham Angle. Rozvod bol ukončený v marci 2019.

Kto je Jesse Watters?

Jesse Watters sa narodil 9. júla 1978 a vyrastal v Germantown a East Falls na severozápade Philadelphie. V roku 2001 ukončil bakalársky titul z histórie na Trinity College v Connecticute. Počas štúdia na vysokej škole pracoval ako stážista u vtedajšieho senátora Josepha Liebermana.

Po promócii ho v roku 2001 najala Fox News ako asistenta produkcie a pracoval v suteréne na nahrávanie videokaziet. V roku 2003 sa Jesse stal súčasťou produkčného štábu televíznych správ a talk show The O'Reilly Factor, ktorú moderoval Bill O'Reilly, ktorého považoval za svojho mentora. Jesse sa prvýkrát objavil vo vysielaní v roku 2004 v segmente rozhovorov s mužmi na ulici, ktorý sa stal pravidelnou položkou, a stal sa známym svojimi rozhovormi podobnými prepadom – O'Reilly nazval tento segment ako Wattersov Svet.

V roku 2014 príležitostne hosťoval v talk show a spravodajskom programe Outnumbered na Fox News Channel.

Jeho najväčšou prestávkou však bola vlastná relácia na Foxe od 20. novembra 2015 s názvom Watters' World, spravodajská relácia, v ktorej analyzuje a rozpráva o titulkoch s panelom hostí a vystupuje v nej aj muž na internete. segment rozhovorov v štýle ulice. Začalo to ako mesačný špeciál, potom sa v januári 2017 zmenilo na týždennú reláciu a teraz má viac ako 200 odvysielaných epizód a stále pribúda. V apríli toho roku sa stal spolumoderátorom alebo súčasťou päťčlenného panelu talkshow The Five, v ktorej panel diskutuje o kontroverziách a horúcich problémoch. Formát a štýl relácie je podobný ako v populárnej a oceňovanej show The View. Kritici hodnotili predstavenie pozitívne.

Len dva dni po tom, čo sa Jesse stal súčasťou The Five, sa ozvali výzvy na jeho vyhodenie, keď vyslovil sugestívnu poznámku o tom, ako Ivanka Trump hovorila do mikrofónu, a dokonca urobil vulgárne gesto. Poprel, že by jeho komentár mal sexuálnu povahu a nebol vyhodený, ale dva dni potom ho v šou nevideli. Nebolo to prvýkrát, čo bol zapojený do kontroverzie kvôli tomu, čo povedal alebo čo komentoval. V roku 2016, počas päťminútovej časti relácie O'Reilly, urobil v čínskej štvrti urážlivé poznámky a otázky, pričom stereotypizoval Američanov ázijského pôvodu, ako napríklad otázku pouličného predavača, či to, čo predáva, bolo ukradnuté, alebo dvoch mužov na ich názor pani Hillary Clintonovej a keď odpovedali v angličtine s čínskym prízvukom, v spodnej časti obrazovky sa zobrazili titulky. Ľudia boli pobúrení a usporiadali protest pred sídlom Fox na Manhattane.

Vyjadril poľutovanie nad tým, že ľudí to urazilo, ale povedal, že jeho rozhovory mali byť brané ako nadávky alebo odľahčený vtip, hoci to väčšinu ľudí nepobavilo.

Zaujímavé fakty a fámy

  • Emma bola v roku 2014 členkou Fairfield University Dance Ensemble.
  • Emma sa naučila tancovať balet, keď bola ešte malé dievča.
  • Na svojom profile na sociálnej sieti pre začínajúce modelky Model Mayhem naznačila, že si na nahotu nepotrpí.
  • V marci 2013 tancovala na tréningu Jets.
  • Jej rodina je silným podporovateľom prezidenta Trumpa.
  • V roku 2014 mala autonehodu a zlomila si ruku na troch miestach.
  • Svoj kanál na YouTube s názvom Emma Watters Workout spustila 3. apríla 2020, ktorý obsahuje rôzne cvičebné postupy, ako napríklad kardio výbuch, vyhorenie hornej časti tela a vysoko intenzívny intervalový tréning.

pridané Jesse Watters na Nedeľa 25. augusta 2019

Vzhľad

Je vysoká 5 stôp 6 palcov (1,7 m), váži 116 libier (53 kg) a jej vitálne štatistiky sú 34-26-36. Má tmavohnedé vlasy a modré oči.

Čistý majetok

Jej príjem ako modelky a asistentky produkcie nebol zverejnený, zdroje ju však odhadujú čisté imanie na začiatku roku 2020 okolo 500 000 dolárov. Podľa dôveryhodných zdrojov má jej manžel Jesse Watters ročný plat 2 milióny dolárov vo Fox News a odhadovaná čistá hodnota viac ako 5 miliónov dolárov od roku 2020.