• Hlavná
  • Herci
  • Dylan Schmid – Vek, výška, priateľka, čistá hodnota – životopis

Dylan Schmid – Vek, výška, priateľka, čistá hodnota – životopis

ObsahKto je Dylan Schmid? Wiki Bio

Dylan Schmid sa narodil vo Victorii v Britskej Kolumbii v Kanade 6. marca 1999, takže jeho znamenie zverokruhu sú Ryby a má kanadské občianstvo. Je to herec, pravdepodobne najlepšie známy pre stvárnenie Baelfira v televíznom seriáli Once Upon a Time.

Raný život a vzdelanie

Dylan bol vychovaný vo Victorii jeho otcom Toddom W. Schmidom, ktorý je obchodník, a jeho matkou Sherri, ktorá je učiteľkou na miestnej strednej škole vo Victorii. Dylan má staršieho brata menom Todd ‚TJ‘ Jr., ktorý sa stal tiež hercom.

pridané Dylan Schmid na Streda 23. marca 2016

Dylan vyrastal na filmoch a bolo to, keď mal šesť rokov, keď mu matka povedala, že filmy nie sú skutočné, ale ľudia v nich jednoducho hrajú po tom, čo sa dostal príliš do emócií, keď zomrela jedna z jeho obľúbených postáv v televíznom seriáli. Povedal svojej matke, že chce hrať, a požiadal ju, aby ho dovolila zúčastniť sa konkurzu, a hoci mu matka poslala prihlášku, účasť mu bola zamietnutá a bolo mu odporučené, aby si pred opätovnou účasťou precvičil svoje herecké schopnosti v škole.

Po víťazstve v hereckej a speváckej súťaži vo veku šiestich rokov mu umožnili študovať v Kate Rubin Studios a po zápise na strednú školu sa stal členom školského dramatického krúžku a začal sa objavovať v jeho hrách.

Kariéra ako herec

Dylan skutočne odštartoval svoju hereckú kariéru vo veku šiestich rokov, keď sa objavil v dvoch krátkych filmoch vytvorených tínedžermi študujúcimi na Victoria Film School. Svoju prvú hlavnú úlohu získal nasledujúci rok v minisérii s názvom Gibson Gus. Keď bol dosť starý, začal trénovať svoje herecké schopnosti v divadle Kaleidoscope, kde sa objavil v Shakespearových hrách, zatiaľ čo neskôr bol pozvaný, aby stvárnil princa z Yorku v ôsmich hrách so spoločnosťou Victoria Shakespeare Society. Približne v rovnakom čase stvárnil dve postavy v hre Hobit, ktorá sa hrá v divadle McPherson.

Pokračoval stvárnením Flavia, Rodelinovho syna v hre Pacific Opera Society s názvom Rodelina, a keď dovŕšil 11 rokov, vyhral dvojtýždňový kurz herectva na Austrálskom inštitúte múzických umení, kde študoval pod vedením Patricka Daya, riaditeľa Young Actors Studio. . Dylan všetkých ohromil svojou zručnosťou a po kurze ho kontaktovali niektorí známi agenti Los Angeles ako Melissa Berger Brennanová a Amanda MacKay Johnsonová. Dylan nakoniec podpísal zmluvu s Clear Talent Group, ale keď sa vrátil do Kanady, podpísal zmluvu s Characters Talent Agency.

Debutoval na veľkej obrazovke v roku 2012, keď bol obsadený do úlohy Baelfirea, opakujúcej sa postavy v televíznom seriáli. Kde bolo, tam bolo , ktorý sleduje mladého muža, ktorý sa presťahuje do mesta v Maine, kde sa dejú nadprirodzené udalosti. Jeho ďalšia rola bola v televíznom seriáli Fringe v roku 2013, po ktorom nasledovalo vystúpenie v televíznej relácii R. L. Stine's The Haunting Hour, v ktorej si zahrali Jenny Cassady, Dan Payne a Brendan Meyer, a sleduje R. L. Stinea, keď si vymýšľa príbehy o strašidelnom bábiky, klauni a vlkolaci. V roku 2016 si Dylan zahral v dramatickom fantasy televíznom seriáli s názvom Beyond, v ktorom hrali Burkely Duffield a Dilan Gwyn, o mužovi, ktorý bol 12 rokov v kóme a po prebudení si uvedomil, že má superschopnosti.

Objavil sa v dvoch sezónach televízneho seriálu Shut Eye v rokoch 2016 a 2017, ktorý sleduje Charlieho, podvodníka, ktorý vlastní niekoľko vešteckých obchodov. Jedna z jeho najnovších úloh bola v seriáli Netflix s názvom Snowpiercer, ktorý vyšiel v roku 2020 a sleduje príbeh pozostatkov ľudstva po tom, čo sneh a mráz ovládli svet.

Dylan momentálne pracuje na krátkom filme, ktorý napísal, spolurežíroval a v ktorom hrá hlavnú úlohu.

Milovať život a priateľku

Dylan chodil Kaitlyn Bernardová od roku 2016. Títo dvaja sa stretli na nakrúcaní televízneho seriálu a začali spolu chodiť po niekoľkých týždňoch kamarátstva. Chodia spolu už viac ako tri roky a o vzťahu týchto dvoch nie sú žiadne klebety ani kontroverzie.

Kaitlyn sa narodila v Kanade 28. novembra 2000, takže jej znamenie zverokruhu je Strelec a má kanadskú štátnu príslušnosť. Je to herečka, ktorá sa najlepšie preslávila stvárnením Shannon Cotterie v mysterióznom filme Netflix s názvom 1922, pričom hrá aj Abigail v komediálnej dráme The Healer. V roku 2019 bola obsadená do komediálneho dramatického filmu s názvom Profesor, kde si zahrala po boku Johnnyho Deppa a Zoey Deutch. Potom si zahrala v sci-fi filme Spontaneous s Katherine Langfordovou a objavila sa aj v mnohých televíznych seriáloch, ako napríklad June in January, When Calls the Heart a Mom’s Day Away.

https://www.instagram.com/p/B5RtQxel4Eq/

Záľuby a iné záujmy

Dylan rád cestuje a bol na mnohých miestach po celej Kanade, pričom nejaký čas žil v Los Angeles v Kalifornii a na Long Islande v New Yorku. Má svojich favoritov, pokiaľ ide o hollywoodskych hercov a herečky, ktorými sú Leonardo DiCaprio, Tom Cruise a Kate Winsletová, zatiaľ čo niektoré z jeho obľúbených filmov sú The Eternal Sunshine of the Spotless Mind, Good Will Hunting a Pulp Fiction.

Dylan je veľmi športový, každý týždeň má tri až štyri tréningy v telocvični, pričom často hrá futbal a futbal so svojimi priateľmi a kolegami.

Zaujíma sa o hudbu, pričom jeho obľúbené kapely sú AC/DC a Guns ‘n’ Roses, zatiaľ čo dvaja z jeho obľúbených sólových interpretov sú Kurt Cobain a Eminem. Je milovníkom zvierat – jeho obľúbené sú klokany . Rád je v prírode, kempuje a chodí na túry do hôr, pričom má rád aj rybárčenie.

Vzhľad a čistý majetok

Dylan má 20 rokov. Má krátke hnedé vlasy a hnedé oči, meria 1,73 metra na výšku a váži okolo 65 kg. Začiatkom roku 2020 sa jeho čisté imanie odhaduje na viac ako 400 000 dolárov.