• Hlavná
  • Herci
  • Dylan Kingwell Wiki: Vek, rodičia, priateľka, výška, čistá hodnota

Dylan Kingwell Wiki: Vek, rodičia, priateľka, výška, čistá hodnota

ObsahKto je Dylan Kingwell?

Dylan Kingwell sa narodil vo Vancouveri v Britskej Kolumbii v Kanade 6. júla 2004 – jeho znamenie zverokruhu je Rak a má kanadské občianstvo. On je herec , ktorý je azda najlepšie známy pre svoje stvárnenie Duncana a Quigleyho Quagmire v komediálnom dobrodružnom seriáli Séria nešťastných príhod, v ktorom si zahrali aj Neil Patrick Harris, Patrick Warburton a Malina Weissman, a je o troch deťoch, ktoré po tom, čo prišli o rodičov v cudzom ohni sa učia tajomstvá súvisiace s ich rodinou. Séria sa vysielala v rokoch 2017 až 2019 a mala obrovský úspech, získala 18 ocenení, pričom bola nominovaná na 44 ďalších vrátane šiestich cien Primetime Emmy.

Detstvo, rodičia a výchova

Dylan je vychovávaný vo Vancouveri spolu so svojimi dvoma sestrami, ich otcom, ktorý je divadelným hercom, a ich matkou, ktorá pracuje ako zdravotná sestra v miestnej nemocnici.

Dylanovi rodičia mu pomohli naštartovať jeho kariéru, pretože svoju prvú rolu získal už ako štvorročný a svoje zručnosti si ďalej precvičoval v školskom dramatickom klube a v miestnom divadle, v ktorom jeho otec príležitostne vystupuje. Dylan sa začal zaujímať aj o ľadový hokej v pomerne ranom veku a hral za svoj tím základnej školy, zatiaľ čo dnes hrá aj za tím strednej školy.

Dylan sa zapísal na strednú školu v roku 2018, takže by mal maturovať v roku 2022, potom sa zdá, že sa s najväčšou pravdepodobnosťou zameria na svoju hereckú kariéru a nebude sa hlásiť na vysokú školu.

Úlohy vo filmoch

Dylan debutoval vo filme v roku 2011, keď bol obsadený do úlohy Jordyho Juniora v romantickej komédii To the Mat, ktorú napísal C. Jay Cox, režíroval Robert Iscove a v ktorej si zahrali Ricky Schroder, Laura Bell Bundy a Cameron Bancroft – film nasleduje bývalý zápasník, ktorý vedie zápasnícku školu, ktorá sa môže zatvoriť pre nedostatok práce.

V roku 2013 sa Dylan objavil ako Malý chlapec v akčnej komédii The Young and Prodigious T. S. Spivet, ktorú napísal a režíroval Jean-Pierre Jeunet a v ktorej si zahrali Helena Bonham Carter a Judy Davis – sleduje 10-ročného chlapca, ktorý utečie z domov prevziať ocenenie od Smithsonian Institute. Film mal komerčný aj kritický úspech a získal päť ocenení, pričom bol nominovaný na šesť ďalších.

V roku 2014 sa Dylan objavil ako chlapec na Art Show v životopisná kriminálna dráma Veľké oči , ktorý režíroval Tim Burton a získal tri ocenenia vrátane jedného Zlatého glóbusu, a v tom istom roku si zahral ako Young Coyle v krátkom akčnom dobrodružstve Soldiers of Earth. V roku 2015 sa Dylan objavil v niekoľkých filmoch, ako napríklad v kriticky uznávanej romantickej komédii Ice Sculpture Christmas, v ktorej stvárnil mladého Davida, v mysterióznej dráme The Christmas Note, v ktorej si zahrali Jamie-Lynn Sigler a Leah Gibson, a v rodinnej fantasy dráme Wish Upon. Vianoce, v ktorých hral Dannyho, jednu z hlavných postáv.

V roku 2016 sa Dylan objavil ako Peyton Reddings v sci-fi dráme The Wilding, ktorá mala slabé recenzie, a o rok neskôr hral Maxa Clarka v thrilleri Manny Dearest, ktorý však nedokázal pritiahnuť veľkú pozornosť. Dva z jeho posledných účinkov vo filmoch boli v romantickej komédii Campfire Kisses a v rodinnom filme Útek z knižnice pána Lemoncella, obe v roku 2017.

Úlohy v televíznych seriáloch

Dylan debutoval v televíznom seriáli v roku 2013, keď mal hrať Young Stephen v epizóde In Too Deep of akčná sci-fi dráma The Tomorrow People , ktorý vytvorili Greg Berlanti a Phil Klemmer a v ktorom si zahrali Robbie Amell, Peyton List a Luke Mitchell – séria je o ľuďoch so superschopnosťami, ktorých prenasledujú agenti, ktorí ich chcú zabiť. Získal dve ocenenia a na ďalšie tri bol nominovaný.

Dylan získal uznanie v roku 2015, keď bol obsadený do úlohy Victora v 10 epizódach fantasy hororovej drámy The Returned, ktorá je o zosnulých ľuďoch z malého mesta, ktorí sa vracajú k životu a vracajú sa k svojim rodinám – bola nominovaná na dve ceny. V tom istom roku sa Dylan objavil v epizóde Just My Imagination kritikou oceňovanej fantasy hororovej série Supernatural, potom bol v roku 2017 pozvaný, aby stvárnil dve postavy v šiestich epizódach drámy The Good Doctor, ktorá je o mladom chirurgovi, ktorý má Savantov syndróm a autizmus, ktorý však napriek tomu začne pracovať vo veľkej nemocnici.

Dve z Dylanových najnovších úloh v televíznom seriáli boli v rodinnej komédii The Baby-Sitters Club, v ktorej stvárnil Sama Thomasa, jednu z hlavných postáv, a v mysterióznej vedeckej dráme The 100, v ktorej mal vedľajšiu úlohu ako Luca.

Milovať život a priateľku

Dylan je veľmi tajnostkársky, pokiaľ ide o jeho milostný život, a nehovoril o žiadnych dievčatách, s ktorými by mohol chodiť, hoci sa všeobecne verí, že je príliš mladý na to, aby chodil. Internetom však kolujú klebety, ktoré tvrdia, že mohol mať vzťah s Larou Hynes, ktorá je pravdepodobne známa len tým, že je sestrou herečky Louis Hynes. Dylan a Lara boli videní, ako spolu trávia čas pri rôznych príležitostiach, no obaja uviedli, že sú len blízki priatelia.

Verí sa tiež, že Dylan dnes chodí s Avi Lake, herečkou, ktorá sa objavila aj v seriáli Séria nešťastných príhod – pri viacerých príležitostiach ich tiež videli tráviť čas spolu, pričom niektorí z ich fanúšikov dokonca tvrdili, že ich videli. držiac sa za ruky! Ani jeden z nich však tieto fámy nekomentoval.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Dylanom Kingwellom (@dylan.kingwell)

Od októbra 2020 má Dylan 16 rokov, je slobodný, neoženil sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Dylan je hráč a svoj voľný čas zvyčajne trávi hraním videohier na konzole Xbox alebo PlayStation. Má rád superhrdinov a komiksy a jeho obľúbeným superhrdinom je The Flash.

Dylan je veľkým milovníkom zvierat a má psa, ktorého občas môžeme vidieť na jeho obrázkoch na Instagrame, zatiaľ čo Dylan sa pri niekoľkých príležitostiach dobrovoľne prihlásil do útulku pre zvieratá.

Zaujíma sa o módu a chodí nakupovať oblečenie aspoň raz do týždňa, pričom väčšinou nakupuje produkty Nike.

Dylan trávi veľa času na internete pozeraním memov a dokáže stráviť hodiny pozeraním komediálnych videí na TikTok. Jeho cieľom je jedného dňa precestovať celý svet, pričom jeho vysnívanou destináciou je Paríž vo Francúzsku.

Dylan tiež záujem o čítanie kníh , a jeho obľúbené sú Percy Jackson a séria Harry Potter.

Má svojich obľúbených hercov a herečky, z ktorých niektorí sú Matt Damon, Heath Ledger a Amanda Seyfried, a medzi jeho obľúbené filmy patrí Dobrý Will Hunting, Temný rytier a Listy Juliette.

Vek, výška a čistý majetok

Dylan sa vo svojich 16 rokoch stále vyvíja. Má krátke hnedé vlasy a hnedé oči, jeho výška je 5 stôp 7 palcov (1,71 metra) a váži približne 62 kg.

Od októbra 2020 jeho čistý majetok sa odhaduje na viac ako 400 000 dolárov.