Don Benjamin (ANTM) – Kde je teraz? Vek, čistá hodnota

ObsahKto je Don Benjamin (ANTM) a kde je teraz? Wiki Bio

Don Benjamin sa narodil v Chicagu, Illinois, USA, 5. mája 1987 – jeho znamenie zverokruhu je Býk a má americkú národnosť. Je modelom, hviezdou televíznych relácií a spevákom, najlepšie známym súťažou v 20. sezónach Ďalšia topmodelka Ameriky televíznej reality show. Momentálne žije v Los Angeles v Kalifornii, kde pracuje ako model.

Raný život a vzdelanie

Don vyrastal v štvrti South Side v Chicagu, ktorá je známa kriminálnymi aktivitami a chudobou.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Dajte im blues v mojej @boohoomanofficial #ad

Príspevok zdieľaný používateľom Don Benjamin (@donbenjamin) 12. februára 2020 o 9:33 PST

Vyrastal ako zapojený do malých kriminálnych aktivít, ale nikdy nebol súčasťou gangu, a pretože jeho matka ho chcela dostať preč z tohto druhu života, presťahovali sa na Floridu, kde zostali na krátky čas predtým. presun do Mississippi a potom do Minneapolisu v Minnesote, kde Don maturoval na strednej škole.

Počas navštevovania strednej školy sa začal zaujímať o hudbu, počúval interpretov a kapely ako Boyz II Men, Jay Z a Jagged Edge a potom sa začal venovať rapovaniu v nádeji, že sa jedného dňa stane slávnym. Bol aj fyzicky aktívny, keďže hrával basketbal za svoj stredoškolský tím a stal sa jeho kapitánom.

Kariéra ako hviezda sociálnych médií a modelka

Vo veku 18 rokov sa Don presťahoval do Los Angeles v Kalifornii, aby sa stal modelom po tom, čo poslal svoje fotografie niekoľkým modelingovým agentúram. Široké uznanie si však získal až v roku 2013, keď začal súťažiť v reality show America’s Next Top Model, ktorá sa vysielala na CW. Don sa prebojoval cez prvých 12 epizód, kým bol vyradený a bol na 8. mieste v celkovom poradí. Prehliadka mu pomohla stať sa slávnym modelom, keďže bol krátko po skončení šou pozvaný pózovať pre známe značky ako Guess, Pink Dolphin a Tillys.

pridané Don Benjamin na Piatok 24. januára 2020

O dva roky neskôr bol obsadený ako hosť v America’s Next Top Model a bol súčasťou tímu Marvin. Debutoval v televíznom seriáli The Insider vysielanom na CBS v roku 2014 a v roku 2015 bol uvedený v Minay TV. V roku 2017 súťažil v sérii hororových realít Scared Famous VH1, vyhral ju a venoval cenu 100 000 dolárov charitatívnej organizácii Peace over Violence.

Don je tiež rapper, svoju kariéru odštartoval v roku 2012, keď spolupracoval s Photronique na jej skladbe Across the sky. V tom istom roku vydal svoju debutovú pieseň Real a v októbri 2014 spolupracoval s Ericom Bellingerom na piesni Don’s Jealous.

Jeho tretia skladba s názvom Tonight vyšla v septembri 2015 a v roku 2016 vyšli dve jeho piesne s názvom Touch My Body a Hit the Snooze. Jeho debutová rozšírená hra s názvom M.P.L.S. – EP vyšlo 22. februára 2018 a obsahuje päť skladieb, z ktorých niektoré sú Doin Something, Plane Jane a Hometown.

Don je tiež hviezda sociálnych médií so svojimi Instagramový účet sleduje ho viac ako 2,2 milióna ľudí, zatiaľ čo kanál YouTube, ktorý spustil 2. mája 2011, má v súčasnosti takmer 22 000 odberateľov.

Milovať život a priateľku

Don začal chodiť Liane Valenzuela v roku 2015 po tom, čo sa obaja stretli na internete. Liane bola v tom čase veľmi populárna na stránke Musical.ly, na ktorú ľudia nahrávali svoje 8-sekundové videá na synchronizáciu pier. Títo dvaja zdokumentovali svoj vzťah spustením svojho Navždy nás Kanál YouTube z 31. októbra 2017, ktorý má dnes takmer 200 000 odberateľov a osem miliónov videní spolu všetkých ich videí. Ich prvým videom bolo Welcome To Our Channel, v ktorom hovorili o tom, prečo spustili kanál, ako aj o svojom vzťahu.

V januári 2018 vydali pieseň No One. ktorý bol neskôr uvedený aj na Donovom debute Extended Play.

Liane Valenzuela sa narodila v San Jose v Kalifornii v USA 22. augusta 1986 – jej znamenie zverokruhu je Lev a má americkú národnosť. Je to hviezda sociálnych médií, speváčka a modelka, ktorá je známa najmä pre ňu Instagramový účet (4,5 milióna sledovateľov) a pre jej kanál YouTube. Počas navštevovania strednej školy bola fyzicky aktívna, keďže robila gymnastiku, hrala basketbal a bola roztlieskavačkou.

Snívala o tom, že sa stane speváčkou, a neskôr podpísala zmluvu s Brand X. Bola hviezdou na platformách Musical.ly a Vine predtým, ako boli tieto zrušené, čo viedlo k jej prechodu na platformu TikTok, na ktorej sa stala hviezdou. Objavila sa v niekoľkých filmoch, vrátane Missing Heart v roku 2016 a Bad Escorts v roku 2018.

Záľuby a iné záujmy

Don je fanúšikom filmového priemyslu už od dospievania a stále dúfa, že sa stane hercom, a často navštevuje konkurzy.

Medzi jeho obľúbených hercov a herečky patria Marlon Brando, Heath Ledger a Julianne Moore, zatiaľ čo niektoré z jeho obľúbených filmov sú Temný rytier, Električka menom Desire a Kingsman: Zlatý kruh. Je fyzicky veľmi aktívny, má štyri až päť tréningov v posilňovni každý týždeň, pričom sa už dva roky venuje aj kickboxu. Je veľkým fanúšikom basketbalu, jeho obľúbeným tímom je Los Angeles Lakers.

Don je veľkým fanúšikom tetovania a takmer celé jeho telo bol nafarbený v priebehu rokov. Je veľkým fanúšikom áut, jeho obľúbené značky sú Mercedes a BMW a uprednostňuje veľké autá (džípy) pred malými. Don rád cestuje vo svojom voľnom čase a na svoj instagramový účet zvyčajne nahráva obrázky nasnímané počas svojich ciest.

Vzhľad a čistý majetok

Don má 32 rokov. Má krátke čierne vlasy a modré oči, je vysoký 1,85 m a váži okolo 82 kg. Začiatkom roku 2020 sa jeho čisté imanie odhaduje na takmer 20 miliónov dolárov.