Dominic Gutierrez Wiki: Vek, výška, čistá hodnota, priateľka

ObsahKto je Dominic Gutierrez?

Viac známy ako Dominik Mysterio je americký profesionálny zápasník, ktorý je v súčasnosti podpísaný v World Wrestling Entertainment (WWE) a súťaží v jej značke Raw. Oficiálny debut v boji ešte neuskutoční, aj keď sa už stal populárnym u verejnosti vďaka svojmu otcovi Reyovi Mysteriovi Jr.

Dominic Gutierrez Wiki - Vek, detstvo a vzdelanie

Dominic Gutierrez sa narodil 5. apríla 1997 v San Diegu v Kalifornii, USA, je synom Reya Mysteria Jr. a jeho manželky Angie a má mladšiu sestru Aaliyah, ktorá sa narodila v roku 2001.

Volá sa Dominic Gutierrez, je synom #ReyMysterio, trénuje #luchalibre, jeho otec zaregistroval meno ...

pridané Ring Gazette na Streda 2. októbra 2019

Do World Wrestling Entertainment (WWE) sa dostal už v ranom veku, keď sa ako osemročný dostal do boja medzi jeho otcom Reyom a zápasníkom Eddiem Guerrerom. Príbeh bol taký, že Eddie mohol byť Dominicovým otcom a v SummerSlame bojovali o opatrovníctvo mladého Dominica. Mysterio zápas vyhral a dej sa tam skončil.

O päť rokov neskôr sa Dominic opäť objavil vo WWE, tentoraz tam bol, aby pomohol svojmu otcovi v spore proti Straight Edge Society, ktorú tvoria CM Punk, Luke Gallows a Serena.

Keď Dominik skončil strednú školu začal trénovať na Storm Wrestling Academy pripraviť sa na profesionálny zápas.

Začiatky kariéry a vzostup ku sláve

Dominic podpísal zmluvu s WWE v roku 2017 a prvýkrát sa objavil v marci 2019 v SmackDown Live po boku svojho otca, počas ktorého Rey oznámil boj proti Samoa Joe na WrestleMania 35. Jeho ďalšie vystúpenie bolo na Raw, kde pomáhal svojmu otcovi v boj so Samoa Joe.

Bol súčasťou Reyových príbehov pre lepšiu časť roka 2019 a dokonca sa zapojil do zápasu medzi Mysteriom a Brockom Lesnarom, vtedajším šampiónom WWE, ktorý sa konal na Survivor Series. Dominic, ktorý sa pridŕžal otcovej slávy, sa opäť objavil po boku svojho otca, tentoraz, keď Rey bojovala so Sethom Rollinsom, Murphym a Austin Theory.

Jeho otec prišiel o oko v zápase Oko za oko na Horror Show v Extreme Rules 19. júla 2020 a mladý Dominic prišiel otcovi na pomoc a zaútočil proti Rollinsovi, bol však menej úspešný a zachránil ho Aleister. Black, spojenec jeho otca.

Potom Dominic vyzval Setha Rollinsa na súboj na SummerSlam a počas ďakovnej reči, Dominic zaútočil na Rollinsa a jeho tímového kolegu Murphyho , vykopne ich z ringu a udrie palicou kendó. Avšak o týždeň neskôr Rollins a Murphy vrátili láskavosť Gutierrezovi a udreli ho kendo palicami, pričom ho udreli viac ako 30-krát, čo zanechalo na jeho tele nejaké stopy, no Dominic sa hrdinsky postavil k bitiu a ani neudrel. skúste opustiť prsteň. Fanúšikovia ho obdivovali za jeho statočnosť, takže je už hviezdou WWE bez jediného profesionálneho zápasu.

Jeho debut je naplánovaný na 23. augusta 2020 na SummerSlam.

Dominic Gutierrez Čistá hodnota, výška, hmotnosť a vzhľad

Dominic je vychádzajúca hviezda a už dokázal, že je silný, statočný a vie, ako bojovať. Práve podpísal svoju prvú zmluvu s WWE a podľa zdrojov sa Dominicov majetok od polovice roku 2020 odhaduje na viac ako 100 000 dolárov.

Dominic Gutierrez má tmavohnedé vlasy a hnedé oči, meria 1,88 m (6 stôp) a váži približne 190 libier ~ 86 kg.

Osobný život Dominica Gutierreza, zoznamka, priateľka

Dominic bol často v médiách, ale málokedy hovoril o svojom súkromnom živote. Napriek tomu sme zistili, že má vzťah s dievčaťom menom Marie Juliette. Podľa správ je pár spolu od začiatku roku 2010 a svoj románik si udržiaval silný, ale ďaleko od médií. Nie sú manželia a nemajú deti.

Dominic Gutierrez Otec, Rey Mysterio Jr.

Narodil sa ako Oscar Gutierrez 11. decembra 1974 v Chula Vista, Kalifornia, USA, jeho strýko je Rey Mysterio Sr., ktorý ho inšpiroval, aby sa stal tým, čím je dnes.

S wrestlingom začal koncom 80-tych rokov a odvtedy sa stal jedným z najpopulárnejších a najúspešnejších zápasníkov, najmä medzi tými, ktorí majú mexický pôvod. Vyhral tri opasky majstra sveta, raz bol držiteľom majstrovstiev sveta WWE a dvakrát majstrovstiev sveta v ťažkej váhe, potom bol dvakrát aj medzikontinentálnym šampiónom, dvakrát šampiónom Spojených štátov a okrem iných víťazstiev má na konte aj tri majstrovstvá v krížovej váhe.

Počas svojej dlhej kariéry mal množstvo sporov, z ktorých najpozoruhodnejší bol s Eddiem Guerrerom – ktorý bol v určitom bode ich kariéry jeho priateľom a partnerom v tag-teme – Kurt Angle, Chris Jericho, CM Punk a nedávno Seth Rollins. .

Rey Mysterio je ženatý muž a od roku 1996 je ženatý s Angie, na pravý a ľavý biceps má vytetované mená svojich detí, pričom má aj tetovanie venované svojej manželke Angie.

Jeho čistý majetok sa odhaduje na približne 8,5 milióna dolárov od polovice roku 2020.