Diego Barrueco – Kto je tento pekný španielsky model?

Diego Barrueco je španielsky model a osobnosť sociálnych médií, známy svojou prácou so značkami ako Pull & Bear, Independent Leaders a Shockwaves.

ObsahRaný život a vzdelanie

Diego Barrueco Martin sa narodil 28thjanuára 1991 v Murcii v Španielsku. Ako jedináčik žil so svojimi rodičmi v malom mestečku Salamanca. Keď vyrastal, chcel sa stať skvelým učiteľom španielčiny, rovnako ako jeho matka. S týmto vedomím sa zapísal na univerzitu v Španielsku, kde študoval anglickú filológiu, históriu a jazyk. V súvislosti s tým rok študoval v Írsku.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

len sa starám o svoje veci.

Príspevok zdieľaný používateľom Diego Barrueco (@diegobarrueco) 24. marca 2020 o 11:52 PDT

Ako zábavu začal uverejňovať svoje fotky na Tumblr v roku 2011. Postupom času si na stránke získal tisíce sledovateľov vrátane celebrít ako Cara Delevingne, Barbara Palvin a Ellie Goulding. Jeho rodičia podporovali jeho rozhodnutie odísť zo školy a venovať sa kariére modelovania.

Kariéra

Modelingová kariéra

Diegova modelingová kariéra začala po tom, čo bol v roku 2013 prijatý na Tumblr povedal ,,Tento chlap videl moje obrázky na Tumblr . Spýtal sa ma, či nechcem byť v editoriáli pre Candy Magazine. Veci sa odtiaľ valia ako snehová guľa...“.

V roku 2014 sa objavil v hudobnom videu Ellie Goulding s názvom Beating Heart, ktoré bolo napísané pre film Divergent, a fanúšikovia boli zvedaví na tajomného muža, ktorý Ellie vo videu sleduje. Krátko nato dostal veľa modelingových príležitostí s agentúrami vrátane Prečo nie modelky v Miláne, Modely IMG v New Yorku, pohľad v Barcelone a Založené v Londýne. Potom sa presťahoval do Londýna, aby sa venoval profesionálnej modelingovej kariére. Modelka spolupracovala s najväčšími svetovými módnymi značkami Fiasco, Shockwaves, Independent Leaders a Pull & Bear.

Okrem toho sa objavil na obálke skladieb „Valstrom“ a „Wonderland“, „EY Magateen“ a bol uvádzaný v InstaFitty týždňa Gay Times. Pravidelne spolupracuje aj s Louis Vuitton. Pokiaľ ide o jeho obrovskú fanúšikovskú základňu a popularitu, Diego si na to stále nezvykol. Jedna skupina fanúšikov si ho všimla na ulici a požiadala o fotku s ním. „... Bolo to také zábavné, pretože ma doslova nepustili, kým som sa s každým z nich neodfotil... stále mi to pripadá veľmi šialené.

Internetový obchod – takmer domov

Okrem toho, že je jedným z najväčších ovplyvňovateľov pánskeho oblečenia, Diego vlastní aj svoj vlastný internetový obchod a značku s názvom Skoro doma v spolupráci s Sedem50 .

Kolekcia obsahuje oblečenie a doplnky prevažne pre mužov, ktoré sú jednoduché, pohodlné a štýlové. Diego je veľmi zapojený do kreatívneho procesu značky spolu so svojím priateľom Lukom.

Spolumajiteľ Peng Point

Model Fiasco otvoril svoj vlastný obchod s obuvou v Zamore v Španielsku s názvom Peng Point. The obchod predáva značkovú módnu obuv v spolupráci s populárnymi značkami ako Paco Robanne, Superdry a Puma.

Vzťahy

Priateľka — Ali Flowers

Hoci nie je známe, kedy a ako sa zoznámili, španielska modelka začala randiť s Ali Flowers v roku 2015 a odvtedy sú spolu. Alebo — producentka podujatí na voľnej nohe — sa neštíti vyznať svoju lásku Diegovi a pravidelne na nej zverejňuje fotografie svojich párov Instagram účtu. Títo dvaja sú o svojom intímnom vzťahu celkom otvorení a neváhajú zdieľať svoje chvíle so svetom prostredníctvom sociálnych sietí. Od roku 2020 sa pár nezviazal uzol, ale zdá sa, že je silný.

Záľuby, obľúbené veci a zaujímavé fakty

 • Diego je blízko svojej matke, obrázky z tých dvoch, ktorí spolu trávia čas, nájdete na jeho účtoch na sociálnych sieťach.
 • Jeho znamením zverokruhu je Vodnár.
 • Má viac ako 570 000 fanúšikov Instagram a okolo 70 100 ďalej Twitter na ktorom sa delí o svoje každodenné skúsenosti a nadšenie pre fitness, módu a umenie.
 • Jeho priateľka Ali ho volá Piggy. Jeho ďalšie prezývky sú Barrueco, Diego a Breezy.
 • Adriana Lima je jeho obľúbená Victoria’s Secret
 • Never Back Down je jeho obľúbený film.
 • Stretnutie a stretnutie s ASAP Rocky je to najúžasnejšie, čo sa mu kedy stalo.
 • Model je fitness nadšenec a cvičí päť dní v týždni, aby si udržal svoju pevnú postavu.
 • Napriek všeobecnému presvedčeniu nechodí často von a nie je to „zviera na párty“.
 • Má rád domáce zvieratá a má mačku menom Isidoro.
 • Medzi jeho záľuby patrí futbal (futbal), nakupovanie oblečenia a trávenie času s priateľmi.
 • Burger King a pistácie sú jeho vinným potešením.

Vzhľad a štýl oblečenia

Diego je muž španielskej národnosti a hispánskej národnosti s hnedými očami a čiernymi vlasmi. Má výšku 6 stôp (1,83 m) a váži 172 libier (78 kg). Jeho typ postavy je štíhly, no atletický s telesnými mierami 38-30-36. Má štyri tetovania, vrátane jedného Leví kráľ Je to podľa neho Timon a Pumba jeho najzmysluplnejšie tetovanie. Čo sa týka štýlu oblečenia, influencer nosí trendy oblečenie do práce, no rád zostáva verný svojmu osobnému undergroundovému štýlu.

Čistá hodnota a plat

Väčšina Diegovho čistého majetku a platu pochádza z jeho modelingovej kariéry spolu s jeho podpornými dohodami. Priemerný plat mužského modela na obálke je až 25 000 dolárov za natáčanie, takže očividne zarába veľa peňazí vďaka svojej úspešnej modelingovej kariére. Ďalšími zdrojmi jeho príjmov sú jeho značka Almost Home, jeho obchod v Španielsku a množstvo propagácií značky, ktoré robí. Začiatkom roku 2020 sa jeho čisté imanie odhaduje na takmer 1 milión dolárov.