• Hlavná
  • Herci
  • DeVore Ledridgeov vek, výška, priateľ, rodičia, čistá hodnota

DeVore Ledridgeov vek, výška, priateľ, rodičia, čistá hodnota

ObsahKto je DeVore Ledridge?

Katherine DeVore Ledridge sa narodila v Lexingtone, Kentucky USA, 13. júna 2001 – jej znamenie zverokruhu sú Blíženci a má americkú národnosť. DeVore je herečka a hviezda sociálnych médií , ktorá by mohla byť najznámejšia vďaka jej stvárneniu jednej z hlavných postáv Amelie Duckworthovej v rodinnej komediálnej sérii Bizaardvark, ktorú vytvorili Josh Lehrman a Kyle Stegina a v ktorej si zahrali aj Madison Hu a Olivia Rodrigo.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný DeVore (@devoreledridge)

Príbeh sleduje dvoch tínedžerov, Paige a Frankieho, ktorí nahrávajú hudobné videá na svoj vlog Bizaardvark. Séria získala väčšinou slabé recenzie, no napriek tomu získala dve ceny a bola nominovaná na ďalšie dve.

Detstvo, rodičia a výchova

DeVore bola vychovaná spolu so svojím bratom Harrisonom, ich otcom, ktorý bol poisťovacím agentom, a ich matkou Vanessou Conder-Ledridge, ktorá bola divadelnou herečkou, no zrejme prestala hrať, aby jej deti nešli v jej šľapajach!

DeVore sa začala zaujímať o spev vo veľmi ranom veku a jej rodičia ju motivovali, aby sa naučila hrať na nástroje. pokračoval v Kentucky’s School for Creative and Performing Arts , a po dovŕšení 12 rokov ju matka vzala do Los Angeles v Kalifornii, aby sa zúčastnila prehliadky talentov, čo viedlo k tomu, že sa DeVore objavila v jej prvej reklame.

DeVore zmaturovala v roku 2019 a rozhodla sa nepokračovať v štúdiu na vysokej škole, ale zamerať sa na svoju hereckú kariéru.

Kariéra herečky a hviezdy sociálnych médií

DeVore má zatiaľ na konte okrem Bizaardvarka len tri ďalšie herecké úlohy. V roku 2015 hrala Daisy v epizódach Day of the Phoenix: Part 1 a Day of the Phoenix: Part 2 komediálnej série Clique Wars, v ktorej hrali Megan Kenney, Sean-Ryan Petersen a Jackson Royce Lawrence, ale ktorá pritiahla len malú pozornosť. V roku 2017 sa objavila v krátke hudobné video Disney Channel Stars: DuckTales Theme Song v réžii Kerri-Anne Lavin a v roku 2018 bola DeVore v štvorminútovom muzikáli Disney Channel Stars: Legendary, ktorý sleduje niekoľko ženských hviezd Disney, ktoré spievajú o tom, ako môžu robiť to isté, čo muži.

V roku 2019 bol DeVore pridruženým producentom krátkeho hororového thrilleru Beyond the Cracks, ktorý napísal a režíroval Daniel Bruington.

DeVore sa objavila v niekoľkých talk show, debutovala v roku 2016 v epizóde Red Carpet Report a v tom istom roku sa objavila v krátkom videu Bizaardvark: Justine Magazine Exclusive. Rok 2018 ju videl v epizóde Trápne video alebo nahlas čítané texty? z komediálnej šou Will You Wrather Challenges a jej najnovšie vystúpenie bolo v jedinej epizóde dokumentárneho seriálu Teens Wanna Know.

pridané DeVore Ledridge na Nedeľa 11. júna 2017

DeVore je veľmi aktívna na niekoľkých sociálnych sieťach a je najpopulárnejšia na TikTok, pretože zhromaždila viac ako 2,2 milióna sledovateľov a nazbierala viac ako 60 miliónov hodnotení Páči sa mi na všetky svoje obrázky a videá dohromady – väčšinou nahráva komediálny obsah. Na svoj instagramový účet nahrala viac ako 630 obrázkov, ktoré sleduje viac ako 730 000 ľudí, a DeVore si v júni 2015 vytvorila svoj účet na Twitteri, ktorý sleduje viac ako 21 000 ľudí, keďže má tendenciu tweetovať každý deň.

Je tiež youtuberkou, ktorá svoj kanál spustila 31. decembra 2013 a väčšinou ho využíva na zdieľanie svojich tipov na líčenie – kanál odoberá viac ako 40 000 ľudí a má takmer 600 000 zhliadnutí všetkých jej videí dokopy. DeVoreho najobľúbenejšie video – Q&A Video!!!!! – od 9. septembra 2016 videlo takmer 300 000 krát.

Milovať život a priateľa

DeVore je veľmi tajnostkárska, pokiaľ ide o jej milostný život, a nehovorila o žiadnych mužoch, s ktorými by mohla chodiť, ale je známe, že v januári 2017 mala krátky vzťah s Camerin Kindle.

Camerin sa narodil v Oregone 16. októbra 1999, jeho znamenie zverokruhu sú Váhy a má americkú národnosť. Je to hviezda TikTok, ktorá zhromaždila viac ako štyri milióny sledovateľov, pričom sa venoval aj herectvu a modelingu. Podľa povestí, Camerin a DeVore sa z neznámych dôvodov rozišli po tom, čo boli spolu len mesiac – Camerin pokračovala v rande s Kelsi Hemstreet a všeobecne sa verí, že bol voči nej hrubý.

DeVore nehovorila o žiadnych iných mužoch, s ktorými by mohla chodiť, a od októbra 2020 je slobodná, nevydala sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

DeVore rada tancuje, čomu sa začala venovať vo veku šiestich rokov a odvtedy sa naučila mnoho štýlov vrátane jazzu a súčasných.

Je veľkou milovníčkou zvierat, najradšej má kone a podporuje organizáciu Ľudia za etické zaobchádzanie so zvieratami (PETA) – má niekoľko domácich miláčikov mačiek a psov.

Baví ju fotiť profesionálnym fotoaparátom aj svojím „telefónom“ a uviedla, ako by sa pokúsila stať fotografkou, keby jej herectvo nevyšlo.

DeVore je tak trochu shopaholička, keďže chodí nakupovať oblečenie niekoľkokrát do týždňa – v budúcnosti by sa chcela stať módnou návrhárkou.

DeVore má svoje obľúbené herečky, z ktorých niektoré sú Dove Cameron, Jennifer Lawrence a Julia Roberts, a niekoľko z jej obľúbených filmov sú The Descendants, The Angry Birds Movie 2 a Moana.

Vek, výška a čistý majetok

DeVore má 19 rokov. Má dlhé blond vlasy a modré oči, jej výška je 5 stôp 5 palcov (1,65 m) a váži okolo 130 libier (58 kg).

Od októbra 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na takmer 500 000 dolárov.