Deestroying's Biography – Koľko stojí ničenie?

ObsahKto ničí?

Deestroying sa narodil ako Donald De La Haye v Limon, Kostarika, 2. decembra 1996 – jeho znamenie zverokruhu je Strelec a má americkú aj kostarickú národnosť. Je to youtuber a futbalista , ktorý môže byť známy najmä vďaka svojmu kanálu YouTube, na ktorý väčšinou nahráva videá súvisiace s futbalom.

Raný život a vzdelanie

Prvých sedem rokov svojho života strávil ničením v Kostarike, kým sa rodina presťahovala do USA a nakoniec sa usadila v Port St. Lucie na Floride – jeho otec si našiel prácu v taxislužbe, zatiaľ čo jeho matka pracovala ako upratovačka.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Dee (@deestroying)

Počas štúdia na strednej škole sa začal zaujímať o futbal a hral za školský tím ako jeden z najlepších hráčov. Deestroying sa zaujímal aj o rôzne iné veci, ako je herectvo, stand-up komédia a aktívna činnosť na internete. Po imatrikulácii v roku 2014 University of Central Florida mu ponúkla futbalové štipendium a v roku 2018 ukončil bakalársky titul.

Futbalová kariéra

V roku 2015 začal Deestroying hrať ako špecialista na štart svojho univerzitného tímu, no v roku 2017 mu Národná vysokoškolská atletická asociácia (NCAA) nariadila demonetizovať svoj kanál YouTube, ak by chcel pokračovať v hraní univerzitného futbalu – to by znemožnilo Ničí, aby zarobil peniaze na sieti, pričom mu dali aj možnosť vymazať celý svoj kanál – je všeobecne známe, že vo väčšine štátov USA je pre športovcov NCAA zakázané zarábať peniaze ukazovaním ich tvárí na internete. Deestroying sa rozhodol pokračovať v prevádzkovaní svojho kanála , ale potom prišiel o štipendium a bol vyhodený z tímu – v júli 2018 zažaloval svoju univerzitu a vyhral v novembri toho istého roku, keď mu bolo umožnené promovať.

Deestroying ďalej požiadal tímy Národnej futbalovej ligy (NFL), aby mu dovolili hrať za nich v mnohých svojich videách na YouTube, a 19. mája 2019 podpísal zmluvu s tímom Toronto Argonauts súťažiacim v Kanadskej futbalovej lige – podpis pomohol Instagramu. stránka Argonauts získa 15 000 nových sledovateľov. Dohoda bola nakoniec uzavretá medzi Argonauts a Deestroying, ktorí ho zaradili na svoj „pozastavený zoznam“, aby sa mohol sústrediť na svoju kariéru na YouTube.

Kariéra na internete

Deestroying spustil svoj kanál 5. júna 2015 a dnes ho odoberá viac ako tri milióny ľudí a celkovo má viac ako 450 miliónov zhliadnutí všetkých jeho videí.

Najviac sa zameriava na nahrávanie videí súvisiacich s futbalom , no len nedávno nahral svoje debutové hudobné video – Kokaín – ktoré za jediný deň nazbieralo viac ako 165 000 videní. Dve najobľúbenejšie videá od Deestroying sú I RACED LOGAN PAUL FOR $100,000.. AND WIN! (CHALLENGER GAMES), keďže si ho od 30. júla 2019 pozrelo takmer 10 miliónov krát a DOING 1ON1’S AGAINST TYREEK HILL! (NAJRÝCHLEJŠÍ HRÁČ V NFL) FT. SAMMY WATKINS, sledované viac ako 7,5 milióna krát od 25. júla 2020.

Je aktívny na mnohých sociálnych sieťach. Deestroyingov účet na Instagrame sleduje takmer milión ľudí, zatiaľ čo on odovzdal približne 730 obrázkov, z ktorých väčšina vznikla počas jeho každodenného života. Na Twitteri je aktívny od apríla 2012 a získal okolo 56 000 sledovateľov, zatiaľ čo jeho stránka na Facebooku má okolo 430 000 sledovateľov.

Deestroying je aktívny aj na TikTok, na ktorom ho sleduje približne 1,5 milióna fanúšikov, pričom nazbieral viac ako 27 miliónov „páči sa mi“ všetkých svojich obrázkov a videí dokopy.

Milujte život a vzťahy

Deestroying sa stretol so svojou priateľkou Kianou Wudte, keď obaja navštevovali University of Central Florida, a začali spolu chodiť v lete 2017, krátko predtým, ako Deestroying promoval. Kiana je modelka, hviezda sociálnych sietí a veľká milovníčka zvierat a jej účet na Instagrame sleduje takmer 150 000 ľudí.

Deestroying rád zobrazuje svoju priateľku na svojich obrázkoch na Instagrame, ako aj píše o nej na internete a začiatkom roka 2020 napísal na jeden zo svojich účtov na sociálnych sieťach – „Šťastný deň radosti mojej malej mame. Nie, nemáme žiadne deti, ale všetci vaši odberatelia sú naše deti. Choď zablahoželať mame všetko najlepšie k narodeninám.

Deestroying nehovoril o žiadnych iných dievčatách, s ktorými by mohol chodiť, a od novembra 2020 je vo vzťahu so svojou dlhoročnou priateľkou Kianou Wudte, neoženil sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Deestroying je fyzicky veľmi aktívny a väčšinu času trávi na futbalových ihriskách behaním, nácvikom prihrávok a kopov a každý týždeň má aj štyri až päť tréningov v posilňovni, teda jeho svalnaté telo.

Tiež dodržiava prísnu diétu a každý deň zje rovnaký počet kalórií.

Deestroying rád cestuje a so svojou priateľkou bol vo viacerých štátoch USA, pričom ju zobral aj na dovolenku do Paríža vo Francúzsku – obaja tam zostali týždeň a potom navštívili Anglicko a Nemecko.

Je to filantrop, ktorý využíva svoju slávu na internete, aby nabádal ľudí, aby akýmkoľvek spôsobom chránili životné prostredie. To je jeden z dôvodov, prečo Deestroying – ktorý je veľkým fanúšikom rýchlych áut – jazdí na Tesle.

Vo svojom voľnom čase, ktorý je väčšinou neskoro v noci, rád pozerá romantické komédie so svojou priateľkou a jeho obľúbeným hercom a herečkou sú Leonardo DiCaprio a Julia Roberts, zatiaľ čo medzi pár obľúbených filmov týchto dvoch patrí Sleepless in Seattle, Lost in Translation. a animovaná Disneyho trilógia Ako vycvičiť draka.

Vek, výška a čistý majetok

Deestroyingov vek je 23. Má stredne dlhé čierne vlasy a hnedé oči, jeho výška je 5 stôp 10 palcov (1,78 m) a váži okolo 170 libier (78 kg).

Od novembra 2020 jeho čisté imanie sa odhaduje na viac ako 1,2 milióna dolárov.