Dcéra Pata Benatara Haley Giraldo Wiki: Chirurgia, manžel

ObsahKto je Haley Giraldo, dcéra Pata Benatara?

Haley Giraldo sa narodila v Los Angeles v Kalifornii v USA 16. februára 1985 – jej znamenie zverokruhu je Vodnár a má americkú národnosť. Je osobnosťou sociálnych médií, modelkou a hviezdou Instagramu , ale možno najznámejšia ako dcéra Pat Benatar, slávneho amerického speváka a skladateľa.

Raný život a vzdelanie

Haley bola vychovávaná spolu so sestrou Hanou v Los Angeles ich matkou a ich otcom Neilom Giraldom, ktorý je hudobník, hudobný producent a skladateľ – ich rodičia sa vzali v roku 1982, Neil bol Patin druhý manžel, keďže bola vydatá za svojho priateľa zo strednej školy. Dennis Benatar v rokoch 1972 až 1979.

Haley, keď vyrastala, netrávila veľa času so svojimi rodičmi, pretože väčšinu času pracovali, takže jej sestra a ona boli väčšinou vychované ženou, ktorá sa o nich starala, keď boli ich rodičia preč. Haley veľa pozerala televíziu počas jej mladších rokov, ale začala byť fyzicky aktívna na strednej škole, keď začala hrať rôzne športy vrátane futbalu a bedmintonu. Po spustení sociálnych sietí, ako sú Facebook a Twitter, si vytvorila svoje vlastné účty, no stala sa populárnou až po otvorení svojho účtu na Instagrame.

Haley absolvovala strednú školu v roku 2003 a rozhodla sa nezapísať sa na vysokú školu, ale pracovať na svojej online kariére.

Kariéra ako osobnosť sociálnych médií

Haley je populárna najmä pre svoj účet na Instagrame, ktorý v súčasnosti sleduje približne 135 000 ľudí. Nahral naň viac ako 900 obrázkov . Pred svadbou sa väčšinou zamerala na zdieľanie obrázkov svojho atraktívneho tela, najmä pŕs a zadku, ale od svadby sa sústredila na zdieľanie obrázkov svojej rodiny. Haleyina sestra Hana je tiež modelkou a osobnosťou sociálnych médií a na Instagrame je oveľa populárnejšia, keďže na svojom účte získala takmer 800 000 sledovateľov.

Haley je aktívna aj na svojom účte na Twitteri, ktorý v súčasnosti sleduje viac ako 8 000 ľudí – pridala sa v apríli 2009, keď bola oveľa aktívnejšia, keďže v súčasnosti tweetuje iba niekoľkokrát týždenne.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Slnečné bozky

Príspevok zdieľaný používateľom Haley Giraldo-Williams (@haleygiraldowilliams) 22. marca 2019 o 17:44 PDT

Haley odštartovala svoju hereckú kariéru v roku 2003, keď sa objavila v epizóde seriálu Hollywood Squares.

Miluj život a manžela

Haley sa stretla so svojou polovičkou Mattom Williamsom, keď spolu robili fotenie, a to, čo vyzeralo ako krátky vzťah, keď pracovali, sa ukázalo ako dlhodobé spojenie, ktoré sa potom zmenilo na manželstvo. Chodili spolu dva roky predtým, než Matt požiadal Haley o ruku v máji 2016 a o rok neskôr si vymenili sľuby na malej ceremónii, na ktorej sa zúčastnili len ich najbližší priatelia a rodina. Asi pred dvoma rokmi v roku 2018 Haley porodila ich prvú dcéru a na svoj instagramový účet nahrala množstvo jej fotiek – len nedávno začiatkom roka 2020 porodila ich druhú dcéru, ktorú možno vidieť aj na jej obrázkoch. na Instagrame.

Predtým, ako začala chodiť s Mattom, bola Haley veľmi tajná, pokiaľ ide o jej milostný život, a nehovorila o žiadnych chlapcoch, s ktorými by mohla chodiť.

Koníčky a záujmy

Haley je fyzicky veľmi aktívna, pretože je to dôležité tak pre jej zdravie po pôrode, ako aj pre jej kariéru modelky, a preto má každý týždeň niekoľko tréningov v posilňovni a drží prísnu diétu, čo znamená, že nie. t jesť rýchle občerstvenie, ale jedlá a nápoje s nízkym alebo žiadnym cukrom.

Rada sa oblieka a robí cosplay a zvyčajne nevynechá ani jeden Halloween bez vhodného kostýmu.

Haleyho obľúbeným koníčkom je cestovanie a bola po celých Spojených štátoch a pri viacerých príležitostiach dovolenkovala v Európe, pričom bývala v mestách ako Atény v Grécku a Dubrovník v Chorvátsku.

pridané Haley Giraldo na Pondelok 27. marca 2017

Vo svojom voľnom čase rada pozerá hollywoodske filmy a jej obľúbeným hercom a herečkou sú Leonardo DiCaprio a Angelina Jolie, pričom niektoré z jej obľúbených filmov sú Titanic, Chyť ma, ak to dokážeš a Lara Croft: Tomb Raider – Kolíska života.

Chirurgia

Haley nehovorila o plastickej operácii, ktorú mohla podstúpiť, no internetom kolujú chýry, že si nechala zväčšiť prsia a nechala si operovať tvár – na internete je oveľa viac klebiet o jej sestre Hane, ktorá je vraj podstúpila viac ako päť procedúr, aby vyzerala tak, ako dnes.

Vek a výška

Haley má 35 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, jej výška je 5 stôp 4 palce (1,62 metra) a váži okolo 50 kg.

Od augusta 2020 sa jej čistý majetok odhadoval na približne 50 000 dolárov.

Kto je Pat Benatar?

Haleyina matka Pat Benatar (rodená Patricia Mae Andrzejewski) sa narodila v Brooklyne, New York City, USA, 10. januára 1953 – jej znamenie zverokruhu je Kozorožec a má americkú národnosť. Aj dnes je populárna ako speváčka, ktorá vyhrala štyri ceny Grammy a päť z jej albumov bolo certifikovaných ako platinové.

Vychovávali ju v Brooklyne jej otec Andrew Andrzejewski, ktorý bol kovotepcom a zomrel v roku 2009, a jej matka Mildred, kozmetička, ktorá zomrela v roku 2016. Pat mala iba osem rokov, keď začala spievať u Daniela. Základná škola na ulici a ďalej zápis na Lindenhurst Senior High School , začala sa objavovať v školských muzikáloch. Po imatrikulácii sa rozhodla pokračovať v štúdiu na Stony Brook University, ale po roku odišla, aby sa vydala za svojho prvého manžela.

Keď odložila spevácku kariéru a plány na vysokoškolské vzdelanie bokom, našla si prácu v banke, no po roku dala výpoveď a vrátila sa k hudbe. Svojho manažéra Ricka Newmana našla v roku 1975 po tom, čo vystúpila v komediálnom klube Catch a Rising Star. Krátko po rozvode s Dennisom vydala v auguste 1979 svoj debutový album In the Heat of the Night, ktorý sa umiestnil na 12. mieste v rebríčku Billboard Albums Chart a stal sa jej prvým platinovým albumom. Jej debutový dlhohrajúci (LP) album vyšiel v auguste 1980 s názvom Crimes of Passion s titulnou skladbou Hit Me With Your Best Shot a umiestnil sa na 2. mieste v rebríčkoch USA a stal sa aj certifikovaným platinovým. Jej ďalšia LP platňa vyšla v júli 1981 s názvom Precious Time a umiestnila sa na vrchole rebríčka Billboard US Top 200 LP Chart a vyvrcholila na 30. mieste v Spojenom kráľovstve.

V druhej polovici roku 1982 vydala Pat svoju novú LP platňu Get Nervous s hlavným singlom Shadows of the Night, ktorý dosiahol číslo 4 v USA – jej album Tropico nasledoval v auguste 1984 a dosiahol vrchol na 14. mieste v USA, zatiaľ čo jej hlavný singel We Patril na vrchole #5. O rok neskôr vyšla Patova šiesta LP s názvom Seven the Hard Way, zatiaľ čo jej ďalšia LP Wide Awake in Dreamland vyšla v júli 1988.

Jej LP True Love vyšla v apríli 1991, predalo sa z nej viac ako 330 000 kópií a dosiahla 37. miesto v USA a 40. miesto v Spojenom kráľovstve – Patova ďalšia LP Gravity's Rainbow bola v roku 1993, zatiaľ čo jej 11. EP Innamorata nasledovalo v roku 1997. posledná LP Go vyšla v roku 2003 a v USA sa umiestnila na 187. mieste.

Pat tiež v júni 2010 vydala svoje monografie Between a Heart and a Rock Place.