Dcéra Heidi Klum – Helene Boshoven Samuelova biografia

ObsahKto je dcéra Heidi Klum Helene Boshoven Samuel? Wiki Bio

Helene Boshoven Samuel sa narodila v New Yorku v USA 4. mája 2004, takže jej znamenie zverokruhu je Býk a má americkú národnosť. Je modelkou, no stále je najznámejšia ako dcéra Heidi Klum, slávnej nemecko-americkej modelky a televíznej osobnosti.

Raný život a vzdelanie

Helene vychovala Heidi v New Yorku, keď sa oddelila od svojho priateľa a Heleninho otca Flavia Briatoreho ešte predtým, ako sa Helene narodila. Heidi čoskoro začala chodiť s Henrym Olusegunom Adeolou Samuelom – profesionálnym menom Seal – a nakoniec sa zaňho vydala v roku 2005 a on jej pomáhal vychovávať Helene, ktorá prijala Henryho ako svojho otca.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Toto počasie

Príspevok zdieľaný používateľom Helene Boshoven Samuel (@heleneboshovensamuel04) 3. novembra 2018 o 3:29 PDT

Henry a Heidi sa však rozviedli v roku 2014. Všeobecne sa tomu verí Henry tam bol tiež, keď Heidi rodila Helene a že proces adopcie začali krátko po tom, čo Heidi porodila. Helene má troch nevlastných súrodencov z matkinho manželstva s Henrym, jej najstarší nevlastný brat Dashtu Samuel bol privítaný v roku 2005, v roku 2006 nasledoval Johan Samuel a v roku 2009 prišla sestra Sulola Samuel. nevlastný brat Nathan Falco Briatore od svojej novej manželky.

Helene v súčasnosti navštevuje verejnú strednú školu, kde je fyzicky aktívna, hrá futbal a behá, pričom sa dostala aj do tímu roztlieskavačiek – predpokladá sa, že po imatrikulácii sa zapíše na vysokú školu.

Kariéra ako modelka

Heidi zariadila pre svoju dcéru niekoľko fotení a zdá sa, že Helene má záujem rozbehnúť kariéru modelky, ale jej matka povedala, ako nechá Helene rozhodnúť sa, čo chce robiť a ktorou cestou sa chce vydať.

Priatelia, milostný život a vzťahy

Ľudia na internete špekulovali, či sa Helen s niekým stretáva alebo nie, a hoci má len 15 rokov, predpokladá sa, že momentálne má vzťah s chlapcom, ktorý navštevuje rovnakú strednú školu. Tí dvaja boli pri niekoľkých príležitostiach videní tráviť čas spolu – niektorí Heidini fanúšikovia videli Helene s chlapcom, keď sa držali za ruky.

https://www.youtube.com/watch?v=03M3HKJDNAo

Iní ľudia obhajovali Helene a tvrdili, že títo dvaja sú len dobrí priatelia a spolu študujú, zatiaľ čo ani Helene, ani záhadný chlapec sa k fámam nevyjadrili. Helene má veľa priateľov a tí, ktorí sú jej blízki, ju považujú za veľmi spoločenskú osobu. Má tiež veľmi blízko k svojej matke a nevlastným súrodencom a väčšinu voľného času s nimi trávi hraním hier a pozeraním filmov a televíznych seriálov.

Záľuby a iné záujmy

Helene tiež rada trávi svoj voľný čas vonku, najmä v prírode a nie v preplnených uliciach, no najviac ju baví prechádzky s mamou.

Rada pozerá filmy a niektorí z jej obľúbených hercov a herečiek sú Robin Williams, Matt Damon a Halle Berry, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú filmy od Disney, vrátane How To Train Your Dragon, Despicable Me a Minions. Tiež rada sleduje filmy Studio Ghibli, pričom jej obľúbeným je Ponyo. Helene rada jedáva zmrzlinu a jej obľúbeným jedlom je pizza. Matematika je jej obľúbeným predmetom v škole. Je veľkou milovníčkou zvierat a má psieho miláčika. So svojou matkou navštívila niekoľko zoologických záhrad, ale vyjadrila sa, že by uprednostňovala, aby boli zvieratá voľnejšie ako v zajatí. Helene sa zaujíma o modeling, no raz by sa chcela stať aj herečkou.

Vzhľad a čistý majetok

Helena má 15 rokov. Má dlhé blond vlasy a modré oči, je vysoká 5 stôp, 1,62 metra a váži okolo 50 kg. V marci 2020 sa čistý majetok jej matky odhaduje na viac ako 90 miliónov dolárov.

Kto je Heidi Klum? Wiki Bio

Heidi Klum sa narodila v Bergisch Gladbach, Severné Porýnie-Vestfálsko, vtedajšie západné Nemecko, 1. júna 1973 – jej znamenie zverokruhu sú Blíženci a má nemeckú aj americkú národnosť. Okrem iného je modelkou, televíznou osobnosťou, herečkou a speváčkou a najviac sa preslávila tým, že sa stala prvým anjelom Victoria's Secret z Nemecka. Heidi bola vychovaná jej otcom Guntherom Klumom, ktorý pracoval v kozmetickej spoločnosti ako výkonný riaditeľ, a jej matkou Ernou, ktorá bola kaderníčkou.

V roku 1992, keď ju povzbudil jej blízky priateľ, súťažila v súťaži krásy Model 92, kde zvíťazila pred 25 000 dievčatami. Chcela sa ďalej vzdelávať a študovať na škole módneho návrhárstva, no ponúkli jej zmluvu s agentúrou Metropolitan Models v New Yorku v hodnote 300 000 dolárov, ktorú nemohla odmietnuť, a tak sa presťahovala žiť do USA.

Odvtedy sa Heidi objavila v mnohých časopisoch vrátane Elle, Marie Claire a Glamour, pričom ju bolo možné vidieť aj na titulných stranách časopisu Vogue v krajinách Portugalska, Španielska a Francúzska. Čoskoro sa stala prvou Victoria's Angel, ktorá prišla z Nemecka, a päťkrát hostila ich módne prehliadky, vrátane rokov 2002, 2007 a 2009 opustila Angels v roku 2010.

Bola pozvaná, aby hosťovala v niekoľkých televíznych seriáloch a situačných komédiách, ako napríklad Spin City, How I Met Your Mother a Sex and the City, pričom sa objavila aj v niekoľkých filmoch vrátane Ella Enchanted, Blow Dry a The Life and Death. Petra Sellersa. Heidi je známa aj tým, že hosťuje a je jednou z porotkýň v televíznej reality show Project Runway, ktorá sleduje nových módnych návrhárov, ktorí sa snažia vyhrať súťaž a získať peniaze na spustenie vlastnej línie oblečenia. Heidi bola v roku 2013 ocenená cenou Emmy za vynikajúceho hostiteľa za program reality alebo reality-súťaž.

Prvým manželom Heidi bol Ric Pipino, stylista – obaja sa vzali v roku 1997 a boli spolu päť rokov, kým sa v roku 2002 rozviedli. V roku 2003 začala chodiť s Flaviom Briatorem, ktorý je výkonným riaditeľom tímu Renault pretekajúceho vo Formule 1, no obaja sa rozišli. bez toho, aby sa vydala potom, čo otehotnela nesúca Helene. Dňa 10. mája 2005 sa vydala za Henryho Oluseguna Adeolu Samuel (Seal) a 14. októbra 2014 sa rozviedli. Vydala sa za Toma Kaulitza , gitarista skupiny Tokio Hotel, vo februári 2019.

Heidi je filantropka a v máji 2014 získala ocenenie Krištáľový kríž za charitatívnu prácu, ktorú robila po Hurikán Sandy zasiahla USA.