• Hlavná
  • Herci
  • Cynthia Blaise – Nevyslovená pravda bývalej manželky Keegana-Michaela Keya

Cynthia Blaise – Nevyslovená pravda bývalej manželky Keegana-Michaela Keya

ObsahKto je Cynthia Blaise?

Cynthia Blaise sa narodila v roku 1958 v Spojených štátoch amerických a je herečkou aj trénerkou dialektov, no pravdepodobne najznámejšou je bývalá manželka komika Keegana-Michaela Keya. Jej manžel sa preslávil svojou prácou po boku Jordana Peeleho vo filme Key & Peele. Pracoval tiež v rôznych mainstreamových filmoch ako vedľajšia postava, často ako komediálna úľava.

Čistá hodnota Cynthie Blaise

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Cynthie Blaise odhaduje na viac ako 1 milión dolárov, ktorý zarobila vďaka úspechu v zábavnom priemysle.

pridané Vaša oprava klebiet na Sobota 9. januára 2016

Aj keď mala hlavnú úlohu vo väčšine filmových a televíznych projektov, na ktorých pracovala, pravdepodobne ťažila z úspechu svojho manžela, ktorého čisté imanie sa odhaduje na viac ako 7 miliónov dolárov. Údajne získala značné množstvo bohatstva z ich rozvodového vyrovnania, ktoré zahŕňa manželskú podporu.

Raný život, vzdelávanie a začiatky kariéry

V mladom veku si Cynthia vypestovala lásku k divadelnému umeniu a chcela sa venovať kariére v zábave. Po maturite na strednej škole sa rozhodla vziať svoju cestu k herectvu vážne a prihlásila sa na Oregonskú univerzitu, aby mohla študovať divadlo.

Vyštudovala historickú inštitúciu a potom pokračovala v štúdiu na Kalifornskej univerzite, kde získala magisterský titul v odbore herectvo. Jeho univerzitný systém je jedným z najkomplexnejších na svete, ktorý má dohromady okolo 300 000 študentov. Školy v systéme Kalifornskej univerzity patria medzi najobľúbenejšie a najviac využívané v USA. Po ukončení magisterského štúdia získala svoju prvú profesionálnu hereckú prácu v roku 1996, keď sa objavila vo filme Star Trek V: The Final Frontier, kde pracovala po boku Williama Shatnera.

Práca s hlasovým dialektom a pokračovanie v hraní

V tom istom roku zistila, že je veľmi schopnou učiteľkou, najmä pokiaľ ide o ovládanie hlasom, dialekt a mnohé zložitosti zlepšovania modulácie hlasu pre hercov. Začala pracovať ako nárečová trénerka a do inscenácií ju pozývali ako poradkyňu alebo členku štábu. Jedným z jej prvých filmov, v ktorom pracovala ako tréner dialektov, bol The Spitfire Grill, hoci za svoju prácu nebola uznaná. Pokračovala v práci trénerky a nakoniec bola uznaná v roku 1998, keď pracovala na komediálnom filme Poľská svadba.

V roku 2000 sa vrátila k herectvu vo filme Timequest, v ktorom pôsobila aj ako nárečová koučka. Film pracoval s Victorom Slezakom a mal tému cestovania v čase. Po práci tam zostala ďaleko od centra pozornosti, radšej pracovala v pozadí a zároveň podporovala svojho manžela. Bola hlasovou koučkou pre film The Affair of the Necklace a osobne spolupracovala s Hilary Swank. Pracovala aj na filme 8 Mile, v ktorom hral Eminem, a jej úsilie prispelo k tomu, že film vyhral akademické ocenenie .

Neskoršie projekty

Počas niekoľkých nasledujúcich rokov spolupracovala s významnými hercami ako Penelope Cruz, Elizabeth Banks, Salma Hayek a Chris North.

Niektoré z jej filmových titulov zahŕňajú Sea of ​​Dreams, Miami Vice, Bandidas a Bad Apple. Mala tiež dôslednú televíznu prácu, stala sa súčasťou štábu seriálu Spravodlivosť, ktorý však mal krátke trvanie. Dočasne pracovala aj pre šou Eli Stone a pomáhala Jonathanovi Rhysovi Meyersovi vo filme Six Souls. Pracovala aj s Dwaynom Johnsonom pre jeho film Faster.

V roku 2012 sa vrátila na obrazovku, keď sa pripojila k manželovi v jeho práci Key and Peele . Stala sa opakujúcou sa prítomnosťou v show, často sa objavuje počas komediálnych scénok a iných segmentov zahŕňajúcich titulné komediálne duo. Potom pracovala na televíznom filme Beautiful and Twisted a dráme The Tiger Hunter.

Niekoľko z jej najnovších projektov zahŕňa prácu s hlasovým herectvom, ako je vidieť v jej príspevkoch ku komediálnej skečovej show Robot Chicken, ktorá sa vysiela v programe Adult Swim a zahŕňa stop motion, a bola veľmi úspešná. Počas svojej existencie získal šesť cien Emmy a vo svojich paródiách vystupovali rôzne celebrity, vrátane Setha Greena, Conana O’Briena, Setha McFarlanea a Marka Hamilla.

Bývalý manžel - Keegan-Michael Key

Po ukončení magisterského štúdia v divadle našiel Keegan-Michael svoju prvú príležitosť počas deviatej sezóny Mad TV, kde sa zúčastnil konkurzu proti Jordanovi Peelemu. Producenti však zistili, že duo má medzi sebou skvelú chémiu, čo viedlo k obsadzovaniu oboch. Vytvorilo by sa celoživotné priateľstvo a títo dvaja boli zodpovední za rôzne segmenty komédie, ktoré pomohli zvýšiť ich slávu ako účinkujúcich.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

@the_elle_key a ja sme nadšení, že vám môžeme predstaviť prvý diel #AmovieinAminute ALIENS! ⏱ #saferathome

Príspevok zdieľaný používateľom Keegan-Michael Key (@keeganmichaelkey) 6. apríla 2020 o 11:36 PDT

Potom, čo obaja opustili Mad TV, začali svoj vlastný program Key & Peele, ktorý bežal päť sezón. Prehliadka bola známa svojimi veselými náčrtmi, ktoré často zahŕňali duo predvádzajúce komediálne stereotypy, ktoré predviedli ich schopnosti v komédii a všestrannosť v herectve. Prehliadku ukončili po troch rokoch, aby sa venovali iným projektom, pričom Peele sa začal zaujímať o písanie scenárov pre hororové filmy. Na druhej strane Keegan sa začal objavovať v rôznych filmoch a predstaveniach – niektoré z jeho projektov v posledných rokoch zahŕňajú The Lion King, Toy Story 4, Horrible Bosses 2 a Playing House. Je tiež hostiteľom relácie National Geographic s názvom Mozgové hry .

Osobný život

Cynthia a Keegan sa stretli pri práci na divadelných projektoch. Po niekoľkých rokoch randenia sa v roku 1998 vzali a zostali spolu takmer dve desaťročia, no po tom, čo s ním začala pracovať v šou Key & Peele, očividne narastalo napätie. Rozišli sa v roku 2015 a Keegan podal žiadosť rozvod ale konanie trvalo dlho, kým sa veci vyriešili. V rámci vysporiadania jej bolo vyplatených viac ako 600 000 dolárov, pričom získava aj percento z jeho zárobku. Dostala aj jeden z ich dovolenkových domov v Mexiku a vozidlo Subaru s osadou.

Odvtedy sa potichu vrátila do práce, zatiaľ čo jej bývalý manžel odišiel. Začal chodiť s producentkou Elisou Pugliese a v roku 2018 sa vzali.