• Hlavná
  • Herci
  • Cree Cicchinov vek, výška, priateľ, čistá hodnota – životopis

Cree Cicchinov vek, výška, priateľ, čistá hodnota – životopis

ObsahKto je Cree Cicchino?

Cree Cicchino sa narodila 9. mája 2002 v Queens, New York City, USA a je herečkou, ktorá je známa najmä vďaka svojej práci v televíznom seriáli Nickelodeon Game Shakers, ktorý sa vysielal na sieti od roku 2015 do roku 2019. Pracovala po boku Madisyn Shipman. , Kel Mitchell a Benjamin Lil' P-Nut Flores, Jr.

Čistá hodnota Cree Cicchino

V polovici roku 2020 sa čistý majetok Cree Cicchino odhaduje na viac ako 500 000 dolárov, ktoré zarobila úspešná kariéra v herectve. Väčšina jej bohatstva pochádza z jej práce v Game Shakers, hoci očakáva, že v dôsledku tohto úspechu získa viac práce a dúfajme, že v tomto procese bude svoje bohatstvo ešte ďalej budovať.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

trieda roku 2020

Príspevok zdieľaný používateľom veriť (@creecicchino) 23. mája 2020 o 11:19 PDT

Raný život a začiatky zábavy

Cree vyrastala v rodine, ktorá inklinovala k divadelnému umeniu, pričom jej otec predtým pracoval ako herec. Čoskoro prejavila lásku ku všetkému vystúpeniu, vrátane tanca a spevu. Už ako dieťa začala chodiť na hodiny tanca, viac sa prikláňala k jazzu a hip hopu. V tomto veku chcela byť profesionálnou tanečnicou, ale aj spievať na javisku. Jej rodičia sa zaviazali a pomohli jej dostať sa na hodiny spevu, pretože sa chcela stať veľkou ako Rihanna!

Nejaký čas nahrávala niektoré zo svojich tanečných videí na YouTube s pomocou svojich rodičov, hoci ich neskôr stiahli, keď začala brať profesionálne herecké úlohy.

K herectvu ju priviedla jej matka, ktorá chcela ďalej rozvíjať svoje herecké schopnosti tým, že ju prihlásila do skupiny komediálnych skečov. Počas jej pôsobenia sa začala viac zaujímať o herecké úlohy a rodičia ju podporovali, keď ako tínedžerka začala robiť konkurzy.

Hra Shakers

V roku 2015 bola Cicchino obsadená do série Nickelodeon Game Shakers, kde sa etablovala medzi hlavné publikum tým, že sa stala súčasťou jednej z najznámejších programovacích sietí pre deti a tínedžerov v USA. V seriáli hrala rolu Babe Carano, jednej z hlavných postáv spolu s Kenzie Bell od Madisyn Shipman.

Dvaja siedmaci navštevujú rovnakú školu v New Yorku a so vzájomnou pomocou vytvoria videohernú aplikáciu určenú ako vedecký projekt pre školu. Nečakali však, že aplikácia bude populárnejšia, ako mala byť.

Aplikácia im pomohla dosiahnuť 12-ročný úspech a založili spoločnosť Game Shakers. Neskôr sa k ich spoločnosti pridalo viac ľudí, vrátane ich priateľa Hudsona a rappera Double G, ktorý investuje do ich spoločnosti po nezákonnom používaní jeho hudby deťmi. Ich štvrtým a posledným členom je syn Double G Triple G, ďalšie opakujúce sa postavy v seriáli hrajú ako Tanner Buchanan a Todd Bosley.

Prehliadka bola pôvodne nastavená tak, že bude trvať iba jednu sezónu, ale kvôli jej úspechu sa naďalej obnovovala a bežala tri sezóny počas štyroch rokov, kým bola zrušené .

Nedávne projekty – pán Iglesias

Po jej práci v Game Shakers si veľa fanúšikov Cree myslelo, že zostane s Nickelodeonom a bude pre nich pracovať na iných show, ale mala v úmysle venovať sa iným projektom. V roku 2019 bola obsadená ako pravidelná séria v relácii Netflix Pán Iglesias , v ktorom hrá Gabriel Iglesias, ktorý je aj výkonným producentom šou.

Séria sleduje titulárneho učiteľa na jeho strednej škole alma mater, ktorý má za úlohu zvládnuť skupinu nezbedníkov s potenciálom v nádeji, že im pomôže odhaliť ich schopnosti a zároveň ich ochrániť pred zástupcom riaditeľa, ktorý ich často šikanuje. Medzi ďalšie hviezdy show patria Richard Gant, Sherri Shepherd a Jacob Vargas.

Prehliadka sa počas debutovej sezóny vysielala v 10 epizódach a bola úspešná, čo viedlo k Netflixu obnovovanie ide o druhú sériu pozostávajúcu z 12 epizód, v ktorých bude Tucker Albrizzi povýšený z opakujúcej sa postavy na stálicu série. Počas svojho trvania získala relácia pozitívne recenzie od kritikov aj divákov.

Cree nedávno robil veľa propagácie pre druhú sezónu show, pretože herci nemôžu cestovať kvôli karanténnym obmedzeniam v USA.

Iné snahy

Kvôli obmedzeniam v mnohých častiach sveta po šírení COVID-19 trávi Cicchino väčšinu dní doma, pričom množstvo produkcie, tlačových prác a natáčania bolo zastavených, aby pomohol ochrániť mnoho ľudí. Väčšinou zostáva aktívna propagáciou svojich projektov online alebo komunikáciou s fanúšikmi. Svoje online platformy využíva aj na propagáciu niekoľkých advokácií. Podporila množstvo organizácií v USA, ktoré pomáhajú zvyšovať povedomie o alergiách a špeciálnej liečbe, ktorú si ľudia trpiaci týmito alergiami vyžadujú.

Je tiež nedávno prehovoril v súvislosti so smrťou Georgea Floyda, ktorý zahynul rukou policajtov, čo viedlo k protestom a nepokojom v celých USA. Toto uprostred problému s koronavírusom priviedlo krajinu do mnohých nepokojov. Bola proti rasovej nerovnosti a za riadnu spravodlivosť. Bola tiež vďačná, že má domov, v ktorom môže zostať a byť v bezpečí so všetkými problémami, ktoré sa odohrávajú po krajine. Odhalila, že je čiastočne afroamerického pôvodu prostredníctvom svojej matky, v online príspevku, ktorý predstavil svoju matku v jej mladších rokoch.

Osobný život

Cree je slobodná a v minulosti ani súčasnosti sa neobjavili žiadne správy o žiadnych romantických vzťahoch.

Raz sa šírili klebety o tom, že mala vzťah s hercom Thomasom Kucom, keďže sa im na nejaký čas zdalo, že sú si blízki a zdieľali fotografie a videá online. Mnoho ľudí si tiež myslelo, že bola zasnúbená so svojou najlepšou priateľkou, po tom, čo zverejnila fotografie s návrhom na zasnúbenie v Disneylande – v skutočnosti to bola časť vtipu, ktorý mal oklamať ľudí v zábavnom parku. Neskôr však zopakovala, že je slobodná. Je stále mladá a pravdepodobne sa zameriava na rozvoj svojej hereckej kariéry.

Má tiež sestru dvojča, hoci sa navzájom často neobjavujú na sociálnych sieťach. Keď vyrastala, musela v škole sedieť za špeciálnym stolom, keď sa vyvíjala alergie do mnohých potravín, vrátane orechov, vajec, mliečnych výrobkov, horčice, arašidov, sóje a mäkkýšov.