• Hlavná
  • Herci
  • Courtney Gains (Návrat do budúcnosti) Čistá hodnota, manželka, deti

Courtney Gains (Návrat do budúcnosti) Čistá hodnota, manželka, deti

ObsahKto je Courtney Gains (Návrat do budúcnosti)?

Courtney Gains sa narodila v Los Angeles v Kalifornii v USA 22. augusta 1965 – jeho znamenie zverokruhu je Lev a má americkú národnosť. On je herec , ktorý je možno stále najznámejší pre jeho stvárnenie Dixona v evergreen sci-fi dobrodružnom komediálnom filme Návrat do budúcnosti z roku 1985, ktorý napísal a režíroval Robert Zemeckis a v ktorom si zahrali Michael J. Fox, Christopher Lloyd a Lea Thompson. Príbeh sleduje 17-ročného chlapca Martyho McFlyho, ktorý je poslaný do minulosti a

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Courtney Gains, narodený 22. augusta 1965, je americký herec, ktorý sa najlepšie preslávil stvárnením Malachaia v horore Children of the Corn z roku 1984. Gains dosiahol úspech v 80. rokoch s rôznymi úlohami v takých filmoch ako Children of the Corn, Hardbodies, Lust in the Dust, Back to the Future, Can't Buy Me Love, Secret Admirer, Colours, The 'Burbs a memphis belle . . Neskoršie filmy zahŕňajú Sweet Home Alabama, Dorm Daze (ktorý bol tiež výkonným producentom), Desolation Canyon a vystúpenie v remaku Halloweenu Roba Zombieho. #courtneygains #herec #cine #movies #undíacomohoy #nació22agosto1965 #happybirthday

Príspevok zdieľaný používateľom GcastilloR (@efemerides_de_famosos) 22. augusta 2020 o 4:35 PDT

Po použití stroja času svojho priateľa Doca Browna DeLorean - film získal 20 ocenení vrátane Oscara a bol nominovaný na 25 ďalších ocenení.

Courtney získala 13 ocenení za svoje výkony vo filmoch a na jednu ďalšiu bola nominovaná.

Raný život a vzdelanie

Courtney bola vychovávaná v Los Angeles ako jediné dieťa jeho otcom, ktorý bol stavebným robotníkom, a jeho matkou, ktorá bola v domácnosti – časť detstva strávil pozeraním filmov a televíznych seriálov so svojou matkou.

Courtney sa začala zaujímať o herectvo už na základnej škole, keďže bol členom školského dramatického krúžku a neustále získaval lepšie a lepšie úlohy v školských hrách. V herectve pokračoval aj po zápise na strednú školu , na ktorej bol aj fyzicky aktívny, keďže hral futbal, a po maturite v roku 1983 sa Courtney zamerala na svoju hereckú kariéru a nezapísala sa na vysokú školu.

Úlohy vo filmoch

Courtney má na konte približne 130 vystúpení vo filmoch a televíznych seriáloch a v tomto článku sa chystáme pokryť niektoré z jeho najvýznamnejších výkonov.

Vo filme debutoval v roku 1984, keď stvárnil Malachaia v kriticky uznávanom nadprirodzenom ľudovom horore Children of the Corn, ktorý úzko vychádzal z rovnomennej poviedky Stephena Kinga. V tom istom roku sa Courtney objavila po boku Granta Cramera a Garyho Wooda sexuálna komédia Hardbodies , ktorý sleduje troch starších mužov, ktorí sa s pomocou mladšieho muža snažia nazbierať dámy na pláži.

V roku 1985 sa Courtney objavila v dvoch ocenených filmoch: vo westernovej komédii Lust in the Dust a tínedžerskej romantickej komédii Tajný obdivovateľ.

pridané Courtney Gains na štvrtok 14. apríla 2016

V roku 1986 sa objavil v dramatickom filme Ratboy a potom bol obsadený ako vedľajšia postava Goose Trammel v dráme Winners Take All, ako aj Kenneth Wurman v tínedžerskej romantickej komédii Can’t Buy Me Love. V roku 1988 stvárnil Whiteyho v policajnom procedurálnom akčnom kriminálnom filme Colours, zatiaľ čo niektoré z jeho nasledujúcich úloh boli v roku 1989 v čiernej komédii The 'Burbs, v ktorej hral Tom Hanks, v britsko-americkom vojnovom filme Memphis Belle v roku 1990 a v akčnom filme. film Behind Enemy Lines v roku 1997.

V roku 1998 hrala Courtney vedľajšiu postavu Ernieho v nezávislom mysterióznom trileri Shadow of Doubt a v tom istom roku si zahrala po boku Charlieho Sheena v akčnom kriminálnom trileri No Code of Conduct.

V roku 2002 si zahral šerifa Wadea v kriticky uznávanej romantickej komédii Sweet Home Alabama a nasledujúci rok bol obsadený ako Lorenzo the Black Hand v romantickej kriminálnej mysterióznej komédii National Lampoon Presents Dorm Daze. V roku 2006 sa objavil v psychologickom trileri The Phobic a o štyri roky neskôr sa Courtney objavila ako portrét v horore The Quiet Ones. Niektoré z jeho pozoruhodných výkonov v nasledujúcich rokoch boli v horore Mimesis: Night of the Living Dead v roku 2011, v komédii The House Across the Street z roku 2013 a vo vojnovej dráme Field of Lost Shoes 2014.

Tri z najnovších rolí Courtney vo filmoch boli v duchovnom filme Camp Cold Brook a komediálnom horore Hell's Kitty v roku 2018 a v ďalšom horore Candy Corn v roku 2019.

Úlohy v televíznych seriáloch

Courtney debutoval v televíznom seriáli v roku 1984, keď hosťoval ako Joe Newbolt v epizóde Welcome Home, Jellybean z CBS Schoolbreak Special, a odtiaľ sa objavil v jednotlivých epizódach mnohých seriálov, ako napríklad Misfits of Science v roku 1985, 21 Jump Street v roku 1987 a Superboy v roku 1988.

Jeho prvý pozoruhodný výkon v seriáli bol v roku 1993, keď hosťoval ako Coley Hiffern v dvoch epizódach seriálu. mysteriózna dráma V horúčave noci , v hlavnej úlohe s Carrollom O’Connorom a Alanom Autrym a ktorý sleduje policajné sily pracujúce v Sparte v Mississippi. Courtney sa naďalej objavovala v jednotlivých epizódach mnohých seriálov, napríklad v epizóde Runaway Daughters z drámy Rebel Highway v roku 1994, v epizóde Survivors akčného kriminálneho seriálu JAG v roku 1996 a v epizóde Payback akčného kriminálneho seriálu Nash Bridges v roku 1997. .

Pokračoval ako hosťujúca hviezda vo viac ako 20 ďalších televíznych seriáloch a potom stvárnil Parra v troch epizódach fantasy seriálu We Are Angels, ktorý sa odohráva vo svete, kde medzi ľuďmi žijú anjeli a démoni.

Tri z najnovších rolí Courtney v televíznom seriáli boli v epizóde The Gang Hits the Slops sitcomu It's Always Sunny in Philadelphia, jedinej epizóde komediálneho seriálu Wild Cardz a epizóde Keeper zo série kriminálnych mystérií Criminal Minds. 2016.

Aktuálne diela

Courtney momentálne nakrúca množstvo filmov. Bol obsadený, aby sa objavil v hororovom filme Death Camp a komédii The Next Cassavetes, ktorá by mala vyjsť do konca roka 2020, a v krátkom filme Room 13, ktorého dátum premiéry ešte nebol oznámený.

Courtney nakrúca aj pre komediálny film Never Too Late, dobrodružnú komédiu My Red Neck Neighbor a triler Haunted: 333, pričom nedávno bolo oznámené, že sa objaví v komédii Turning Tables aj v životopisnej komédii Hollywoodland of Hope & Klamstvá, ktoré sa čoskoro začnú nakrúcať.

Manželka a deti

Courtney tají detaily svojho milostného života pred pozornosťou médií, no internetom kolujú klebety, že je ženatý muž a vedie šťastný život so svojou ženou a deťmi v Los Angeles v Kalifornii, avšak neexistuje žiadny dôkaz. boli poskytnuté ako dôkaz, že Courtney je ženatý muž a že má deti.

Existuje veľa ľudí, ktorí veria, že Courtney je gay, a to je dôvod, prečo nehovoril o žiadnych ženách, s ktorými by mohol chodiť – dvaja jeho fanúšikovia dokonca na Reddit.com tvrdili, že videli, ako je Courtney príliš blízko. mužského priateľa v klube v Los Angeles, ale príspevky boli odvtedy odstránené.

Keďže Courtney nekomentoval svoj milostný život ani svoju sexualitu, je od septembra 2020 oficiálne slobodná, nevydala sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Courtney bola vždy jednoduchý muž, ktorý rád trávi čas so svojimi fanúšikmi, podpisuje autogramy a odpovedá na ich otázky.

Je vášnivým cestovateľom, ktorý za prácou aj zábavou prešiel po celom svete a väčšinou rád trávi čas v atraktívnych prírodných destináciách, než v preplnených turistami preplnených mestách.

Je milovníkom zvierat, má veľa domácich miláčikov a dobrovoľne sa prihlásil do niekoľkých útulkov pre zvieratá a daroval im peniaze.

Courtney je fanúšik rockovej hudby a bol na mnohých festivaloch, pričom dve z jeho obľúbených rockových skupín sú AC/DC a Aerosmith.

Rád pozerá filmy neskoro v noci a niektorí z jeho obľúbených hercov a herečiek sú Bill Murray, Tom Hanks a Andie MacDowell a niektoré z jeho obľúbených filmov sú The Groundhog Day, The Terminal a Cast Away.

Čistý majetok

Courtney má 55 rokov. Má krátke zázvorové vlasy a modré oči, jeho výška je 1,8 metra a váži okolo 72 kg.

Od septembra 2020 jeho čistý majetok sa odhaduje na viac ako 3 milióny dolárov.