Čo vieme o manželke Timothyho Olyphanta – Alexis Knief?

Timothy Olyphant je známy hollywoodsky herec s mnohými úlohami, ktoré mu získali rešpekt milovníkov filmov po celom svete. Jeho manželka Alexis Knief je veľmi súkromnou ženou, ktorá sa často nezúčastňuje na lesku a pôvabe Tinseltownu.

Napriek tomu, že jej manžel je veľkou hviezdou, sa o nej veľa nevie – ani Timothy sám netrávi veľa času v centre pozornosti. Obaja sú manželmi takmer tri desaťročia a majú spolu tri deti. V súčasnosti žijú v Los Angeles.

USA GOLDEN GLOBES 2017epa05706053 Timothy Olyphant (L) a Alexis Knief prichádzajú na 74. ročník odovzdávania Zlatých glóbusov…

pridané Critica.com.pa na Nedeľa 8. januára 2017

ObsahRaný život a rodina

Alexis sa narodila 1. januára 1970 v Spojených štátoch. O jej ranom živote sa toho veľa nezverejnilo rodina . Svoje osobné údaje uchováva v takom súkromí, že nikto nevie, ako sa volajú jej rodičia alebo či má nejakých súrodencov.

Vzdelanie

Tento druh informácií o Alexis je opäť veľmi vzácny, ale vďaka jej vzťahu s Timothym vieme, že navštevovala Univerzitu v južnej Kalifornii, pretože práve tu sa oni dvaja stretli a verí sa, že tam, kde sa začal ich románik.

O páre sa hovorí, že boli milencami na univerzite, ktorí sa neskôr zosobášili a stali sa skutočnými spriaznenými dušami. Aký titul získala Alexis na univerzite, nie je známe.

Kariéra

Pokiaľ niekto vie, Alexis je žena v domácnosti a matka svojich a Timothyho detí. Je však celkom možné, že má obchodnú alebo podnikateľskú činnosť, ktorá je súkromná, tak ako väčšinu svojho života.

Záľuby, obľúbené veci a zaujímavé fakty

Bohužiaľ, nevieme veľa o tom, čo Alexis robí vo svojom voľnom čase, kým naozaj je ako človek alebo aké sú jej obľúbené veci. Robí skvelú prácu ako tajomná žena.

Kto je Timothy Olyphant?

Timothy je herec – a producent filmov – a je známy svojimi mnohými úlohami v priebehu rokov. Bol narodený na Havaji, ale s rodinou sa presťahoval do Kalifornie, keď mal dva roky.

Hral v populárnej televíznej relácii „Deadwood“, ako aj v „Justified“ a „The Santa Clarita Diet“. Jeho účinkovanie vo filmoch „The Crazies“, „Chyť a pusť“ a „Rango“ si tiež vyslúžilo obdiv fanúšikov. Je považovaný za úspešného zabávača, ktorý je uvoľnený a veľmi priateľský.

Vzťah s Timotejom

Po nejakom čase randenia si Timothy položil otázku – ako a kedy nie je známe – títo dvaja naozaj vedia, ako nechať ľudí hádať.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Vitajte sakra Back To Deadwood! #timothyolyphant #deadwoodmovie #ianmcshane #premiéra

Príspevok zdieľaný používateľom Timothy_Olyphant_Fanpage (@timothy_olyphant_fanpage) 14. mája 2019 o 22:28 PDT

Keď však vystúpia na verejnosti, sú obdivovaní za svoj zjavne láskyplný vzťah, pričom veľa ľudí si myslí, že pár je protipríkladom toľkých neúspešných vzťahov v Hollywoode. Oni ženatý na súkromnom podujatí v roku 1991 a majú zrejme za sebou vzostupy a pády, no čoskoro oslávia 30. výročie.

Timothy kedysi pripisoval ich úspešné manželstvo výberu správnej osoby a ochote ‚urobiť prácu‘.

Všimli sme si, že Timothy nosí snubný prsteň na pravej ruke a nie na ľavej, čo viedlo k tomu, že ľudia si mysleli, že v raji sú problémy. Ukáže sa však, že svoj prsteň radšej nosí na pravej ruke.

Vtip o rozvode

Timothy raz urobil a vtip o opustení manželky, ak by vyhral cenu Emmy, na ktorú bol nominovaný, vynikajúci herec v hlavnej úlohe v dramatickom seriáli za rolu vo filme „Ospravedlnené“. Ocenenie získal Kyle Chandler za prácu na „Friday Night Lights“.

Timothy raz povedal, že jeho vtip bol v skutočnosti nápad Alexis, a to ukazuje, aký majú vzťah – taký, ktorý je plný vtipov a humoru.

deti

Dvojica je rodičmi troch detí – najstaršia, Grace Katherine, sa narodila 20. júna 1999, o dva roky neskôr sa im narodil syn Henry a v roku 2003 sa im narodilo tretie dieťa Vivian. Timothy už predtým Alexis chválil, že veľmi podporný a inteligentný a rád trávi čas s ňou a ich deťmi.

Fyzicka charakteristika

  • Farba vlasov: Špinavá blond
  • Farba očí: svetlozelená
  • Výška: 5 stôp 8 palcov (1,7 m)
  • Hmotnosť: lbs (kg) – neuvádza sa
  • Rodné znamenie: Kozorožec
  • Vital Statistics: Nezverejnené
  • Veľkosť topánok: nezverejnená
  • Veľkosť podprsenky: nezverejnená

Čistý majetok

Keďže sa o Alexis vie tak málo, je ťažké presne povedať, aký je jej čistý majetok, ale odhaduje sa, že začiatkom roku 2020 je to asi 1 milión dolárov. Jej manžel má čistý majetok, ktorý údajne presahuje 20 miliónov dolárov.