Čo vieme o hviezde Snapchatu – Sare Hopkins?

Bežný život miestnej spravodajkyne Sary Hopkinsovej sa zmenil, keď sa stala hviezdou vtedy populárnej aplikácie Vine. Predtým, ako bola aplikácia vypnutá, Sarine videá prilákali tisíce sledovateľov a zobrazení. Od roku 2020 je stále internetovou osobnosťou.

ObsahRaný život a rodina

Sara Ayres Underwood sa narodila 16. marca 1991 v Columbuse v štáte Georgia USA, takže jej znamenie zverokruhu sú Ryby a má americkú národnosť a má čiastočne waleský pôvod. Adoptovala si ju rodina Hopkinsovcov, ktorá mala dve dcéry Kristin a Casey. Jej adoptívny otec sa volá Kenny Hopkins a jej adoptívna matka Karen Hopkins, ktorí spolu žili viac ako 25 rokov, od roku 2020 – Sárin syn je ich prvým vnukom. Sara raz na svojom Instagrame napísala, že je „požehnaná a vďačná, že má“ Kennyho Hopkinsa ako svojho otca a dodala: „Predovšetkým preto, že vôbec nemusel byť mojím otcom... ale rozhodol sa ním byť“.

pridané Sara Hopkinsová na Sobota 23. apríla 2016

Sara neprezradila veľa podrobností o svojom detstve, okrem toho, že mala sen stať sa letuškou a že strávila deväť letov v letných táboroch (a užívala si ich).

Vzdelanie

V roku 2009 Sara absolvovala miestnu strednú školu v rámci 4 % najlepších v triede, čiastočne preto, že v škole nefajčila ani nepila a plne sa sústredila na svoje vzdelanie. V roku 2013 Sara promovala na Auburn University s titulom BA v odbore rozhlas, televízia a film.

Kariéra

Život pred slávou

Sara začala pracovať ako spravodajkyňa na WWAY News Channel 3 v auguste 2014 a svoju kariéru rozvíjala v oblasti televízneho vysielania. Začiatkom roka 2015 vymenovala riaditeľa špeciálnych projektov a začala pracovať aj ako on-air hostiteľ.

V tom istom roku začala uverejňovať svoje videá na aplikácii Vine, ktorá bola v tom roku pomerne populárna. Čoskoro začala získavať viac a viac predplatiteľov a nakoniec zistila, že je ťažké nájsť rovnováhu medzi svojimi online aktivitami a prácou na plný úväzok.

Kariéra na sociálnych sieťach

Začiatkom roka 2016 Sara pochopila, že je príliš ťažké vziať jej všetku energiu – „Volala som mame každý deň na hodinu každú hodinu, chodila som tam a späť. Bol to taký boj. Bola som mentálne a emocionálne rozpoltená, pretože to je dôvod, prečo som chodila do školy, trénovala a zaplatila som za to všetky veľké peniaze Auburn University,“ povedala Sara. rozhovor do AOL. Jej najväčším strachom bolo, že po získaní titulu nepoužije, pretože človek nemusí byť absolventom Auburn, aby mohol byť Viner.

V marci 2016 však opustila svoju prácu v televízii, aby sa mohla plne sústrediť na svoju kariéru v sociálnych médiách a zároveň rozvíjať svoj účet Vine, kanál YouTube a profil na Instagrame.

Koncom roka 2016 sa stala jednou z finalistiek Shorty Awards a skončila ako druhá v kategórii Snapchatter roka, keďže Sara bola aktívnou používateľkou aplikácie Snapchat. V čase, keď bola aplikácia Vine vypnutá, mala viac ako 950 000 predplatiteľov, čo bol skutočný šok pre Saru, ktorá odišla zo svojej práce, aby vytvorila obsah pre mobilnú aplikáciu, ale nič neľutovala a potom sa zamerala na iné platformy sociálnych médií.

Od roku 2020 má Sara viac ako 230 000 odberateľov na svojom účte na Instagrame a viac ako 65 000 sledovateľov na svojom osobnom kanáli YouTube. Aj keď nie je veľmi konzistentná s vytváraním obsahu pre druhých, je veľmi aktívna na svojom profile na Instagrame, má viacero zmlúv s rôznymi značkami a spoločnosťami, spolupracuje so Starbucks, Amazon, Warner Brothers, Target atď., no hovorí, že jej najviac vzrušujúce projektom je jej spolupráca s Coke.

Sara má teraz ďalšiu zmluvu so spoločnosťou Wellements, ktorá poskytuje doplnky a organické produkty pre novorodencov a batoľatá. Stať sa mamou dalo Sare viac príležitostí získať komerčné zmluvy so spoločnosťami, ktoré poskytujú rôzne pomôcky, zásoby a služby pre deti a rodičov.

Televízna kariéra

Sara sa vyskúšala ako herečka a v roku 2015 sa objavila v dvoch epizódach televízneho seriálu Secrets and Lies, keď získala úlohu reportérky pre The Trail a The Father. Zábavným faktom o jej kariére na obrazovke je, že ani nevedela, že bude vo filme, no kamera ju zachytila ​​v jednej zo scén natočených pre Broken Bridges v roku 2006, v ktorej hrali Toby Keith, Willie Nelson a Burt Reynolds. Sedela v publiku v sále a je si celkom istá, že sa do záberu dostala čistou náhodou.

Osobný život, manžel Robert Ayala

Sara začala chodiť s ďalším Vinerom, Robertom Robby Ayalom, v roku 2015 a pár sa zasnúbil začiatkom roka 2017. Robby chcel požiadať o ruku pod vodou, ale Sárin otec ho požiadal, aby to nerobil, pretože si bol istý, že Sara vypľuje regulátor z jej úst, takže Robby to 'urobil jednoducho' a požiadal o ruku na pláži počas západu slnka. 31. decembra 2016 si Robby kľakol na jedno koleno a opýtal sa Sary, no ona nedokázala ani odpovedať, keď plakala, a ľudia okolo nich sa čudovali, či sa Sara chystá povedať: „Nie“ a Robby bol stále na svojom. koleno. Nakoniec Sara odpovedala: ‚Áno!‘. Jediné, čo Saru a Robbyho mrzí, je, že nemali žiadne fotky zo zásnub, keďže ich kamarátka, ktorá k nim mala prísť na tú dovolenku na Roatan v Hondurase, otehotnela a bála sa vírusu Zika. tak zostala doma.

Sara a Robby sa vzali v novembri 2017. Robby je tiež internetovou osobnosťou, ktorá mala v aplikácii Vine viac ako 3,5 milióna predplatiteľov. Má tiež svoj osobný kanál YouTube a je veľmi populárny na Instagrame.

Priviedla na svet svojho prvého syna Aidana Joaquina Ayalu

Sara porodila svoje prvé dieťa, Aidana Joaquina Ayalu, 10. septembra 2019, potom na svojom instagramovom účte zverejnila viacero príspevkov, v ktorých priznala, že trpela popôrodnou depresiou. Prezradila, že len poriadna medicína a terapia jej pomohli dostať sa z pekla, ktoré cítila, a chcela, aby sa deň skončil skôr, ako vôbec začal: „Zaplavili ma pocity viny, úzkosti, nedostatočnosti a prázdnoty, keď som mala toto ochromujúce , ohromná láska k tomuto novému životu. Popôrodná depresia je zviera,“ povedala napísal na Národný deň duševného zdravia.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Už nejaký čas riešime problémy so škôlkou. Vystavenie všetkým týmto novým choroboplodným zárodkom, zatiaľ čo ich imunitný systém dobieha, nás núti prejsť všetkými tkanivami a uprostred noci nás zachváti kašeľ. Ale úprimne povedané, s @wellements nočným detským sirupom proti kašľu to bolo OVEĽA jednoduchšie. Používam ich doplnky (vitamín D, probiotiká, repková voda) v podstate od prvého dňa, takže som super napumpovaný byť #welllementsPartnerom. Teraz to môžem vrátiť!! … Získajte 15% zľavu s kódom: sara15 Annnnnd! ❗️**GIVEAWAY** Niekoľkým ľuďom rozdávame kompletnú sadu ich produktov. Len sa uistite, že sa vám páči tento príspevok - sledujte ma a @wellements - označte 3 súčasných alebo budúcich rodičov, ktorým by sa hodila láska.

Príspevok zdieľaný používateľom Sara Hopkins Ayala (@sayhop) 5. marca 2020 o 16:23 PST

Sara si tiež myslí, že pôrodná trauma jej syna ovplyvnila jej stav. Hlava jej syna bola po manipuláciách počas pôrodu trochu plochá, a tak doktor pre Aidana navrhol špeciálnu prilbu, ktorá pomáha postupne pretvárať lebku. Podobné falošné prilby mali na sebe aj Sara a Robby, aby rozveselili svojho syna a ukázali mu, že pri nosení takejto prilby sa nie je za čo hanbiť.

Záľuby, obľúbené veci a zaujímavé fakty

Sara má intenzívnu formu ADHD. Ako 10-ročná si zlomila chrbát a tri mesiace musela nosiť špeciálny obväz – chrbát ju stále bolí každý deň. Keď bola na strednej škole, diagnostikovali jej Hashimotovu tyreoiditídu, ale keďže sa choroba nedá liečiť, stále si nie je istá, či sa lekár mýlil, alebo bol jej prípad veľmi ľahký.

 • Je certifikovanou inštruktorkou potápania.
 • Má sen stretnúť sa osobne s Adele a Elonom Muskom.
 • Je veľkou fanúšičkou Paramore a všetky ich piesne pozná naspamäť.
 • Sara zbiera magnety.
 • Rada pije kyslé pivo, takmer všetky jedlá jedáva s ostrými omáčkami, ale nemá rada guacamole.
 • Priznáva, že ľudia, ktorí vedia hrať na gitare, jej vyletia z hlavy.
 • Jej obľúbenou farbou je sivá, pretože vďaka nej je veľmi pokojná, je vidieť, že takmer všetky izby vo svojom dome vyzdobila vo všetkých odtieňoch sivej a tiež rada nosí sivé oblečenie.
 • Rada pozerá strašidelné filmy, no vždy si ich konce ‚googluje‘, aby zistila, čo môže očakávať, aby sa príliš nebála.
 • Chodila na hodiny lietania, ale nikdy nešla. Raz skočila padákom a chce to robiť ešte šesťkrát, kým to nezvládne sama.
 • Jej obľúbeným kvetom je modrá hortenzia.
 • Je oddanou kresťankou.
 • Jej obľúbenou destináciou je Bangkok v Thajsku.
 • Myslí si, že Aziati s blond farbenými vlasmi vyzerajú veľmi cool.
 • Sara a Robby majú dvoch pomeranianov: 2-ročnú Lilly a 11-ročného Chica, psy majú svoj vlastný Instagram profilu .
 • Kedysi bola členkou tímu chodiacich na chodúľoch a veľmi si to užívala.

Jej obľúbeným ovocím je ananás a je posadnutá doplnkami v tvare ananásu: má náušnicu v tvare ananásu, puzdro na telefón má gumený ananás a v jednom videá je možné vidieť niekoľko keramických škatúľ, ktoré majú tiež tvar ananásu.

Vzhľad

Pokiaľ ide o farbu jej očí, Sara rada hovorí, že jej oči majú farbu „oceánu po búrke“, keďže jej oči majú akvamarínový odtieň. Sara podstúpila laserovú operáciu očí a stále si myslí, že je to jej najlepšie rozhodnutie v živote, keďže manipulácie s kontaktnými šošovkami boli pre ňu neznesiteľné. Sara je vysoká 5 stôp, 7 palcov (1,7 metra) a váži okolo 136 libier (62 kg), jej dôležité štatistiky momentálne nie sú k dispozícii. Sara nemá žiadne tetovania, ale má rada dočasné.

Čistý majetok a plat

Od roku 2020 sa Sarin čistý majetok údajne blíži k 1 miliónu dolárov, pričom za sponzorovaný príspevok na svojom účte Instagram zarobí až 1 160 dolárov.