• Hlavná
  • Herci
  • Čo vieme o bratovi dvojičky Olsenovej, Trentovi Olsenovi?

Čo vieme o bratovi dvojičky Olsenovej, Trentovi Olsenovi?

ObsahKto je Trent Olsen?

Trent Olsen sa narodil v Sherman Oaks, Los Angeles, Kalifornia, USA, 6. mája 1984 – jeho znamenie zverokruhu je Býk a má americkú národnosť. Je bývalý herec a spisovateľ , ktorý je však azda najznámejší tým, že je starším bratom svojich dvojičiek Mary-Kate a Ashley Olsenových, ktoré sa obe stali známymi herečkami.

Raný život a vzdelanie

Trenta vychovávali spolu so sestrami dvojčatami a ich sestrou Elizabeth v Los Angeles ich otec David Olsen, ktorý bol televíznou osobnosťou, a ich matka Jarnette Olsen, ktorá bola tiež televíznou osobnosťou a divadelnou herečkou – Trentova sestra Elizabeth je tiež herečkou a je pravdepodobne najznámejšia vďaka úlohám v hororových filmoch ako Godzilla.

Trent, motivovaný celou svojou rodinou, sa začal zaujímať o herectvo už vo veľmi ranom veku a svoj prvý konkurz vyhral vo veku piatich rokov, keď dostal rolu v komediálnom kriminálnom fantasy filme Príbehy z krypty, no jeho rodičia to neurobili. nenechaj ho v tom konať. Navštevoval školu v Severnom Hollywoode, kde sa venoval herectvu a objavil sa v mnohých hrách, ktoré sa tam hrali. Dva roky po imatrikulácii sa Trent zapísal na University of Southern California, z ktorej podľa webovej stránky IMDb , promoval len za dva roky v máji 2006 s titulom bakalár výtvarných umení. Pravdepodobnejšie nastúpil na univerzitu hneď po škole.

Kariéra ako herec

Trent sa prvýkrát objavil vo videách jeho sestier dvojčiat, prvýkrát v roku 1993, keď mal deväť rokov v špeciálnej akcii The Olsen Twins Mother's Day, a potom v našom prvom videu (hoci to v skutočnosti nebolo ich prvé video).

V roku 1995 sa Trent objavil v dvoch nových videách svojich sestier – You're Invited to Mary-Kate & Ashley's Sleepover Party a The Adventures of Mary-Kate & Ashley: The Case of the Mystery Cruise – Trent neskôr uviedol, ako nenávidel svoje sestry. “ pieseň Brother for Sale a ako mu ju často spievali, len aby ho dráždili.

Po týchto videách si Trenta všimol skaut a pozval ho ako hosťa ako Chlapec s kvetmi epizóda Michelle Rides Again: Časť 2 z rodinnej komediálnej série Plný dom, ktorú vytvoril Jeff Franklin a v ktorej si zahrali Bob Saget, John Stamos a Dave Coulier, príbeh sleduje vysielateľa, ktorý musí po smrti svojej manželky vychovávať svoje tri dcéry s pomocou svojho švagra. V roku 1996 si Trent ako hosť zahral v ďalšom videu svojich sestier The Adventures of Mary-Kate & Ashley: The Case of the U.S. Space Camp Mission a potom si dal sedemročnú prestávku v hraní a potom sa objavil v epizóde The Olsen Twins of dokumentárny seriál Driven.

V roku 2003 sa tiež objavil v komediálnom filme Stará škola, v ktorom hrali Luke Wilson, Vince Vaughn a Will Ferrell, a je o troch priateľoch, ktorí si vytvárajú vlastné bratstvo – film bol hitom a bol nominovaný na päť cien.

V roku 2004 sa Trent objavil v epizóde Mary-Kate a Ashley Olsen z dokumentárneho seriálu Biography a potom sa rozhodol definitívne skončiť s hraním, no v roku 2014 sa vrátil do epizódy Work Break komediálneho seriálu Comedy Corner.

Od roku 2014 Trent už niekoľko rokov cestuje po USA a pracuje ako spisovateľ a fotograf pre produkčnú spoločnosť Storm King Productions a väčšinou sa zameriava na písanie celovečerných filmov, z ktorých väčšina je o upíroch.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príliš skoro na tieto povestné sračky Dannyho Glovera. #sdcc2015 #daeneryslives (s týmto hashtagom začínam skoro) @geekrocker

Príspevok zdieľaný používateľom Trent Olsen (@djtront) 10. júla 2015 o 10:15 PDT

Milujte život a vzťahy

Trent spoznal svoju teraz už bývalú priateľku Kacey Style na večierku, keď mal 22 rokov – Kacey je neslávna dievčina, ktorá sa stala „populárnou“ na internete len preto, že chodila s Trentom. Začali spolu randiť len pár dní po stretnutí a boli spolu niekoľko rokov, kým sa z neznámych dôvodov rozišli, no internetom kolujú klebety, že Trent sa o randenie nezaujímal a chcel sa radšej sústrediť na svoju kariéru a cestovanie.

Trent sa zoznámil s americkou modelkou Katherine Shaneby, spoločnou priateľkou, keď mal 28 rokov – títo dvaja sa okamžite zhodovali a na druhý deň začali chodiť.

Boli spolu dodnes a niektorí ľudia tvrdili, že sa títo dvaja vzali na súkromnom obrade v roku 2017, avšak Trent tieto fámy neriešil.

Od septembra 2020 Trent chodí s Katherine, neoženil sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Trent bol počas svojich tínedžerských rokov fyzicky aktívny, keďže hral futbal, bejzbal a basketbal (jeho tri obľúbené športy) a zaujímal sa aj o bojové umenia – do posilňovne začal chodiť vo veku 18 rokov, no potom, čo začal pracovať ako spisovateľ a začal cestovať, prestal s fyzickými aktivitami, preto jeho telo nie je tak dobre stavané ako predtým.

Vie hrať na klavíri aj na gitare. Trent rád počúva rap a populárnu hudbu, pričom medzi jeho obľúbených umelcov patria Eminem, Lil Wayne a Michael Jackson a je tiež fanúšikom zosnulého jazzového speváka Franka Sinatru.

Na cestách rád číta knihy – jeho obľúbeným žánrom je romantická komédia.

Trent je veľmi dobrý v kreslení, najmä v karikatúrach.

Trent vo svojom voľnom čase rád pozerá filmy a jeho obľúbenými hercami a herečkami sú Jim Carrey, Will Smith a Julia Roberts a niektoré z jeho obľúbených filmov sú Klamár, Klamár, Legenda som a Nevesta na úteku.

Jeho obľúbeným televíznym seriálom je That '70s Show, zatiaľ čo Leví kráľ je jeho obľúbená hra na Broadwayi.

Je to filantrop, ktorý zorganizoval výlet, ktorý pomohol vyzbierať 18 000 dolárov na výskum Lou Gehrigovej choroby – Trent to urobil po tom, čo jeho blízky priateľ stratil otca kvôli tejto chorobe.

Vek a výška

Trent má 36 rokov. Má krátke hnedé vlasy a modré oči, jeho výška je 5 stôp 8 palcov (1,73 m) a váži približne 68 kg.

Od septembra 2020 jeho čisté imanie sa odhaduje na približne 800 000 dolárov.