• Hlavná
  • Herci
  • Čo teraz robí Susan Seaforth Hayes? Koľko má rokov? Bio

Čo teraz robí Susan Seaforth Hayes? Koľko má rokov? Bio

ObsahKto je Susan Seaforth Hayes?

Susan Seaforth Hayes (rodená Seabold) sa narodila v Oaklande v Kalifornii v USA 11. júla 1943 – jej znamenie zverokruhu je Rak a má americkú národnosť. Ona je herečka ktorá by mohla byť stále najlepšie známa pre svoju rolu Julie Williams v romantickom dramatickom seriáli Days of Our Lives, ktorý vytvorili Irna Phillips, Allan Chase a Ted Corday a ktorý beží od roku 1965 a má takmer 13 000 epizód. Dnes v ňom hrajú John Clarke, Frances Reid a Deidre Hall a sleduje životy ľudí žijúcich v vymyslenom meste Salem – séria získala 228 ocenení a bola nominovaná na 502 ďalších, vrátane štyroch cien Primetime Emmy.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Soap, SerieTV, Telefilm. (@soapserial)

Za svoj výkon bola Susan nominovaná na sedem cien Daytime Emmy Awards, pričom jednu získala v roku 2018 za celoživotné dielo – v roku 1977 získala aj dve ceny Soapy Awards za vynikajúcu herečku a obľúbenú hrdinku.

Detstvo a vzdelanie

Susan vychovala v Oaklande výlučne jej matka Elizabeth Harrower, keďže jej otec Harry Seabold bojoval v druhej svetovej vojne a svoju dcéru prvýkrát uvidel, až keď mala okolo troch rokov. Susanina matka bola scenáristka a herečka , ktorý bol v istom momente autorom dvoch sérií – Dni našich životov a Mladí a nepokojní.

Susan navštevovala miestnu strednú školu, na ktorej sa najviac zaujímala o herectvo, účinkovala takmer vo všetkých hrách, ktoré sa na škole hrali, ako aj v miestnom divadle.

Po imatrikulácii v roku 1961 sa rozhodla, že sa hneď nezapíše na vysokú školu, ale zameria sa na svoju hereckú kariéru – nakoniec študovala na Los Angeles City College a získala bakalársky titul z histórie.

Úlohy v televíznych seriáloch

Susan bola pripísaná približne 60 úloh vo filmoch a televíznych seriáloch a v tomto článku sa chystáme spomenúť niektoré z jej najvýznamnejších výkonov.

Svoju kariéru začala účinkovaním v jednotlivých epizódach mnohých seriálov, ako je dráma Cavalcade of America, rodinná dobrodružná dráma Lassie a rodinná komédia The Danny Thomas Show. Potom sa objavila v mnohých ďalších seriáloch a potom bola pozvaná, aby sa objavila v dráme The Loretta Young Show.

V roku 1961 sa Susan objavila v epizódach Find Leroy Burdette a The Empty House of dráma Surfside 6 , v ktorom si zahrali Ran Williams, Margarita Sierra a Lee Patterson a je o troch súkromných detektívoch, ktorí žijú a pracujú na hausbóte v Miami na Floride. V tom istom roku sa Susan objavila v epizódach Satonka a The Bad Penny z westernu Cheyenne, ktorý bol v USA hitom, keďže získal cenu Zlatý glóbus za televízny úspech. Susan potom stvárnila dve postavy v dvoch epizódach kriticky uznávaného akčného dobrodružného kriminálneho seriálu Hawaiian Eye a naďalej sa objavovala v jednotlivých epizódach mnohých ďalších seriálov, ako je napríklad kriminálna komédia Vacation Playhouse, westernové Redigo a mysteriózna kriminálna dráma Kraft Suspense Theatre. .

Susan získala ďalšie uznanie v roku 1964, keď bola obsadená ako Carol West v 59 epizódach drámy The Young Marrieds, v ktorej si zahrali aj Susan Brown, Michael T. Mikler a Peggy McCay, a je o životoch niekoľkých manželských párov, hoci bola odvysielaná takmer 400 epizód, séria nezískala žiadne ceny ani nominácie. Susanin ďalší pozoruhodný výkon bol, keď hrala štyri postavy v štyroch epizódach mysterióznej kriminálnej drámy Dragnet 1967, v ktorej hrali Jack Webb (tvorca seriálu), Harry Morgan a Don Ross a je o Joeovi Fridayovi, policajnom detektívovi seržantovi, ktorý pracuje na zločinoch v Los Angeles.

V roku 1984 Susanina matka pomohla získať rolu Joanny Manningovej v telenovele The Young and the Restless, ktorú vytvorili Lee Phillip Bell a William J. Bell a v ktorej hrali Doug Davidson, Eric Braeden a Peter Bergman – Susan hrala vo viac ako 80 epizódach. z viac ako 12 000, ktoré seriál odvysielal od roku 1973. Sleduje profesionálny aj súkromný život ľudí žijúcich v Janove a získal 293 ocenení a bol nominovaný na 710 ďalších.

Od roku 1999 hrá Susan opakujúcu sa rolu D. A. Patricie Steele v romantickej dráme Sunset Beach, ktorú vytvorili Josh Griffith, Robert Guza Jr. a Charles Pratt Jr. a v ktorej hrali Lesley-Anne Down, Sam Behrens a Susan Ward – sleduje ženu, ktorá opustí svojho snúbenca po tom, čo ho videla bozkávať inú ženu.

Susanina posledná rola v televíznom seriáli bola v 12 epizódach drámy Benátky série v rokoch 2011 a 2012.

Úlohy vo filmoch

Susan debutovala (neuvedená) vo filme v roku 1957, keď stvárnila Almu Acosta Mesa v kriminálnej dráme The Tijuana Story, potom o dva roky neskôr získala ďalšie neoficiálne vystúpenie ako Girl at Birthday Party v životopisnom muzikáli The Five Pennies.

V roku 1962 hrala Susan v krátkom filme Should I Marry Outside My Faith a v nasledujúcom roku hrala Marianna De La Rosa v r. západná Kalifornia , ktorý napísal James West, režíroval Hamil Petroff a v ktorom si zahrali Jock Mahoney, Faith Domergue a Michael Pate – je o revolucionároch, ktorí povstali v 40. rokoch 19. storočia proti mexickej vláde v Kalifornii.

Všetko najlepšie k narodeninám Susan Seaforth-Hayes! Ikona Dni našich životov sa dnes dožíva 77 rokov!

pridané Mydlá Fame10 na Sobota 11. júla 2020

Susan tiež stvárnila Janie v kriminálnom westerne Gunfight at Comanche Creek, ktorý získal protichodné recenzie.

V roku 1965 hrala Jean Matthews, jednu z hlavných postáv v rodinnom komediálnom muzikáli Billie, ktorý nedokázal vzbudiť veľkú pozornosť, a v roku 1968 hrala Susan Sally Blair v kriminálnej dráme If He Hollers, Let Him Go! Nasledujúci rok sa objavila ako pani Grantová v rodinnej komédii Angel in My Pocket, ktorú napísali James Fritzell a Everett Greenbaum a v ktorej hrali Andy Griffith a Jerrry Van Dyke, a potom stvárnila vedľajšie postavy v dvoch filmoch: v životopisnej dráme Wrestling with 1990. Boh napísal a režíroval Jerry L. Jackson a akčná komédia Dream Machine z roku 1991, v ktorej hrali Corey Haim a Evan Richards.

V roku 2005 hrala Susan pani Schneider v komédii Knight to F4, ktorú napísal a režíroval Aaron Burnett a jej ďalšia rola prišla o osem rokov neskôr v dráme Miracle at Gate 213 z roku 2013. Susan sa naposledy objavila vo filme v roku 2017. romantická dráma A Million Happy Nows, v ktorej stvárnila Katy.

Milujte život a manželstvo

Susan si svoje osobné záležitosti radšej necháva pre seba, no je známe, že je už 46 rokov vydatá za Billa Hayesa, herca a speváka. vzali sa 12. októbra 1974 . Dvaja sa rozhodli nemať deti, pretože Bill už mal päť detí z predchádzajúceho manželstva.

William Foster Hayes III sa narodil v Harvey, Illinois, USA, 5. júna 1925, jeho znamenie zverokruhu sú Blíženci a má americkú národnosť.

Môže byť známy najmä vďaka svojej hitovej piesni The Ballad of Davy Crockett, ako aj stvárnením Douga Williamsa v seriáli Days of Our Lives. Pred stretnutím so Susan bol Bill ženatý s Mary Hobbs v rokoch 1947 až 1969.

Susan nehovorila o žiadnych iných mužoch, s ktorými mohla byť, a od novembra 2020 je vydatá a nemá biologické deti, ale je nevlastnou mamou Billových piatich detí.

Záľuby a iné záujmy

Susan rada učí herectvo aj iné ako len herectvo a prednášala na rôznych univerzitách vrátane Bostonskej univerzity a Los Angeles Valley College.

Vo svojich 20-tych a 30-tych rokoch bola fyzicky dosť aktívna, pretože pre jej hereckú a modelingovú kariéru bolo dôležité, aby zostala fit, a tak Susan dodržiavala prísnu diétu a každý týždeň absolvovala niekoľko tréningov v posilňovni, pričom si občas zahrala tenis a golf so svojimi priateľmi.

Cestovanie bolo jej obľúbeným koníčkom už od tínedžerského veku a Susan bola po celom svete a každý kontinent navštívila aspoň raz.

Má svojich obľúbených hercov a herečky, z ktorých niektorí sú zosnulí Robin Williams, Tom Hanks a Anne Hathaway, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú Patch Adams, You've Got Mail a Les Miserables.

Vek, výška a čistý majetok

Susan má 77 rokov. Má blond vlasy a modré oči, jej výška je 5 stôp 4 palce (1,63 metra) a váži približne 58 kg.

Od novembra 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 5 miliónov dolárov.