Čo teraz robí Jackson Nicoll? kde je dnes? Wiki

Jackson Nicoll je americký detský herec, ktorého si najviac pamätáme ako Billyho v komediálnom filme Jackass Presents: Bad Grandpa (2013), vnuka hlavnej postavy. Odvtedy nemal veľký úspech, objavil sa iba v niekoľkých menších úlohách.

ObsahČo teraz robí Jackson Nicoll? Kde je dnes?

Jackson je teraz v tínedžerskom veku a viac ako na svoju kariéru sa zameriava na vzdelávanie.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

som slobodný

Príspevok zdieľaný používateľom Jackson Nicoll (@fishtek5) 16. júla 2015 o 10:04 PDT

Napriek tomu je stále aktívny v šoubiznise a naposledy sa objavil v thrillerovom kriminálnom filme The Book of Henry z roku 2017, v ktorom si zahrali Naomi Watts, Jaeden Martell a Jacob Tremblay.

Pracuje na filme Oneiromancy, ktorý je momentálne v postprodukcii, mladý Jackson si vo filme zahrá vedľa Shannona Beebyho a Ryana Jonzeho.

Wiki-Vek, detstvo a vzdelanie

Jackson Nicoll sa narodil 1. decembra 2003 v Seabrooku, New Hampshire USA, o svojom ranom živote toho veľa nepovedal, len to, že jeho matka sa volá April a že má staršiu sestru Jayden.

Neexistujú žiadne informácie o jeho vzdelaní, ale vzhľadom na to, že svoju hereckú kariéru začal už v ranom veku, je možné, že sa väčšiu časť rokov formovania vzdelával doma.

Začiatky kariéry

Jackson mal len sedem rokov, keď sa začala jeho kariéra, hral Little Dickyho v životopisnom filme o Micky Ward , s názvom The Fighter (2010) a v hlavných úlohách s Markom Wahlbergom, Christianom Baleom a Amy Adams. Film získal dve ceny akadémie a ďalších 72 víťazstiev a Jacksonova rola nezostala bez povšimnutia.

V tom istom roku sa mladý Jackson objavil v krátkom filme Kidwalker, zatiaľ čo v roku 2001 sa objavil v niekoľkých projektoch, vrátane úlohy chlapca z knižnice v romantickej komédii Arthur s Russellom Brandom v hlavnej úlohe a roly Sebastiana v dramatickom filme The Postaviť sa. Nasledujúci rok Jackson prvýkrát spolupracoval s hviezdou Jackass, Johnnym Knoxvillom, ktorý sa objavil v komediálnom filme Fun Size, v ktorom hrali Victoria Justice a Chelsea Handler.

Vzostup ku hviezde

Jeho ďalší projekt sa stal jeho doteraz najväčším úspechom v kariére, vybraný pre rolu Billyho, osemročného chlapca, ktorý ide na dobrodružstvo so svojím 86-ročným starým otcom, vo filme Jackass Presents: Bad Grandpa. Keď sa opäť spoja s Johnnym Knoxvillom, ktorý tiež napísal scenár, počas svojej cesty čelia niekoľkým komickým situáciám, vrátane Billyho, ktorý sa prezliekol ako malé dievča.

Počas konkurzu si mysleli, že Jackson na to povie nie a že si budú musieť hľadať nové dieťa pre hlavnú úlohu, ale mladý muž odviedol svoju najlepšiu prácu a film sa stal úplným úspechom. Jackson a Knoxville sa podelili o nomináciu na najlepší moment WTF od MTV Movie Awards a film získal aj nomináciu na Oscara.

Po Bad Grandpa pokračoval Jackson vo svojej kariére úlohou Wendella v komediálnom filme Staten Island Summer a menšou úlohou v televíznom seriáli Another Period, obe v roku 2015.

Nasledujúci rok sa objavil v televíznom komediálnom seriáli Still the King, odvtedy sa objavil iba vo filme The Book of Henry (2017).

Jackson Nicoll Čistá hodnota, výška, hmotnosť a vzhľad

Jackson sa stal hviezdou už v detstve a jeho bohatstvo sa vďaka skorému úspechu výrazne zvýšilo. Podľa zdrojov sa odhaduje, že Nicollov čistý majetok je v polovici roku 2020 až 1 milión dolárov.

Výška a váha Jacksona Nicolla neboli sprístupnené médiám, ale je priemernej výšky a trochu bojuje s nadváhou. Má blond vlasy a zelené oči.

Osobný život Jackson Nicoll, zoznamka, slobodný?

Jackson v tínedžerskom veku, ale nie sú k dispozícii žiadne informácie o tom, či začal chodiť alebo nie. Zatiaľ si užíva svoju hviezdu a všetci ho v škole milujú, ako raz povedal v rozhovore. Podľa zdrojov je Jackson slobodný a nemal žiadne známe vzťahy s verejnosťou.

Správy, fakty

Akonáhle bol vybraný pre rolu Billyho, všetky miestne médiá Seabrooku o ňom hovorili a chceli sa o ňom dozvedieť viac. Hneď po uvedení filmu sa stal hviezdou. V roku 2014 bol a súťažiacim v jedení koláčov .

Vo svojom voľnom čase Jackson rád chodí na ryby a raz sa pochválil, ako s pomocou svojho strýka ulovil tuniaka, ktorý vážil 500 libier.

Rád hrá basketbal, stretáva sa so svojimi priateľmi a často ho vídať Húkačky na obed . Rád sa stretáva aj s inými celebritami, hoci neuviedol, kto je jeho idol, ak vôbec nejaký má. Jeho vzťah so sestrou nebol najlepší, pretože sa často hádajú – raz Jackson vylomil dvere do jej izby.