• Hlavná
  • Herci
  • Čo teraz robí Christopher Judge? Výška, manželka, čistá hodnota

Čo teraz robí Christopher Judge? Výška, manželka, čistá hodnota

ObsahKto je Christopher Judge?

Douglas Christopher Judge sa narodil 13. októbra 1964 v Los Angeles, Kalifornia, USA, a je to herec, ktorý je možno najlepšie známy tým, že vyjadril postavu Kratosa vo videohre God of War z roku 2018. Okrem toho bol známy aj svojou prácou v sérii ‘Stargate SG-1, v ktorej hral Teal’ca.

Čistá hodnota Christophera Judgea

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Christophera Judgea odhaduje na viac ako 3 milióny dolárov, ktoré si zarobil úspešnou kariérou herca, ktorý sa tejto profesii venuje od roku 1990. Okrem svojej bežnej práce sa venuje aj scenáristike, keď tak urobil v Stargate SG. -1.

pridané Christopher Judge na Sobota 18. júna 2011

Raný život a vzdelávanie

Christopher vyrastal v Los Angeles a do povedomia zábavného priemyslu sa dostal už v mladom veku, pričom jeho mladší brat tiež sníval o tom, že sa stane hercom. Veľa sledoval televíziu a uvedomil si, že chce byť typom človeka, ktorý dokáže v divákoch vyvolať rôzne pocity. Ukázal aj trochu atletické sklony a hral americký futbal, pričom na strednej škole navštevoval aj hodiny drámy.

Počas hrania na Carson High School si za futbal vyslúžil niekoľko ocenení, no jeho srdce bolo vždy zamerané na herectvo.

Po imatrikulácii sa zapísal na University of Oregon v rámci atletického štipendia a počas celého vysokoškolského života hral za školský futbalový tím Ducks, väčšinou ako ochranca a obranný chrbát. Počas prvého ročníka vyhral cenu Casanova pre najlepšieho nováčika roka a naďalej získaval pozornosť v tomto športe. Po ukončení štúdia sa zúčastnil rozhlasovej súťaže v Oregone a vyhral, ​​čo ho priviedlo k moderovaniu rannej show. Po troche skúseností sa potom presťahoval späť do rodného Los Angeles, kde podpísal zmluvu s agentom. O profesionálnej kariére vo futbale zrejme nikdy neuvažoval.

Herecká kariéra a Hviezdna brána SG-1

Na začiatku svojej hereckej kariéry Judge navštevoval hodiny v Howard Fine Studio v L.A., kde svoje zručnosti ďalej rozvíjal pri hľadaní práce v tejto profesii. Začiatkom 90. rokov mal množstvo úloh, väčšinou sa objavoval v menších častiach v projektoch ako Bird on a Wire a MacGyver. V roku 1994 dostal svoju prvú pravidelnú rolu v televíznej šou Sirény, ktorá trvala rok.

V roku 1997 získal jednu zo svojich najvýznamnejších úloh, keď bol obsadený ako stály hráč Hviezdna brána SG-1 . Vyskúšal si rolu po tom, čo videl svojho spolubývajúceho cvičiť na konkurz do show, potom kontaktoval svojho agenta, aby mu pomohol dostať sa na konkurz.

Nadobudol istotu, že rolu dostane, keďže bol jediný v poslednom čítaní a porazil 10 ďalších nádejných. Prehliadka sa odohráva po udalostiach z filmu Hviezdna brána z roku 1994 a rozpráva príbeh o tom, ako americká vláda vytvorila zo Zeme špeciálne jednotky, aby pomohli preskúmať a brániť galaxiu. Prehliadka bola veľmi úspešná, získala množstvo ocenení a vytvorila vedľajšie produkty. Boli vytvorené aj filmy, ktoré rozširujú tradíciu a dobrodružstvá SG-1, elitnej pracovnej skupiny, na ktorú je show zameraná.

Písanie a iné projekty

Počas práce na Stargate SG-1 mal Christopher možnosť napísať niekoľko epizód, počnúc piatou sezónou.

Po skončení show pokračoval v písaní a dokonca vytvoril scenár pre show Rage of Angels, ktorá ešte nebola vyrobená. Ďalej vystupoval ako hosť v populárnych reláciách ako The Mentalist a Stargate Atlantis.

Medzi jeho najvýznamnejšie filmy z posledných rokov patria Snow Dogs, v ktorých hral Cuba Gooding Jr. a je inšpirovaný knihou Garyho Paulsena Winterdance: The Fine Madness of Running the Iditarod. Mal tiež malú úlohu vo filme Christophera Nolana Temný rytier povstal , vystupujúci ako jeden z stúpencov darebáka Banea. Film je posledným dielom trilógie filmov Temný rytier, Nolanov pohľad na populárnu postavu DC Batmana.

Prehliadka získala veľa chvály a stala sa jedným z najlepšie zarábajúcich filmov všetkých čias.

Hlasové herectvo

Judge sa začal zaujímať o hlasové herectvo približne v rovnakom čase, keď začal pracovať na Stargate SG-1. Medzi jeho prvé projekty patrí X-Men: Evolution, v ktorom vyjadril svoj hlas postave Marvel Magneto, a videohra Turok, v ktorej nahovoril Jericha. Vyjadril tiež Piccola v Dragonball: Evolution a antagonistu hry Def Jam Vendetta , ktorý si zopakoval svoju úlohu vo filme Def Jam: Fight for NY.

V roku 2016 prispel svojím hlasom do videohry God of War a prezradil, že nahradil Terrenca C. Carlsona za hlas Kratosa.

Hra je pokračovaním veľmi úspešnej trilógie God of War, v ktorej Kratos bojoval proti rôznym tvorom a bohom gréckej mytológie. Toto oživenie pokračuje v príbehu a vidí Kratosa žiť vo svete nórskej mytológie, kde sa skrýva pred svojou minulosťou, zatiaľ čo vychováva chlapca, ktorý si neuvedomuje božskú povahu svojho otca. Hra získala veľkú chválu a takmer univerzálne uznanie za svoje rôzne funkcie. Mnohí chválili jeho príbeh, rozprávanie, postavy, hudbu a jeho nový pohľad na franšízu s prepracovaným súbojovým systémom. Hra sa stala najvyššie hodnotenou v celej sérii a bola ocenená ako Hra roka v mnohých významných publikáciách.

Výrazne to pozdvihlo jeho kariéru hlasového hereckého talentu, čím sa stal jedným z najvyhľadávanejších hlasových hercov posledných rokov.

Osobný život

Christopher sa oženil s modelkou Margaret Schinke v roku 1995 a zostali spolu 16 rokov, pričom mali tri deti, z ktorých všetky sa venovali kariére v profesionálnom športe alebo fitness. Rozišli sa dlho, kým v roku 2011 uzavreli rozvod a krátko na to sa znovu oženil s Giannou Patton a majú spolu dieťa.

Keď nie je zaneprázdnený hereckými projektmi, rád hrá golf a venuje sa aj charitatívnej činnosti. Často spolupracuje s Chlapčenské a dievčenské kluby Kanady , ktorá propaguje rôzne programy pre blaho ľudí žijúcich po celej krajine.