Čo sa stalo youtuberovi I AM WILDCAT? Tvár, vek, Wiki

ObsahKto je I AM WILDCAT?

Tyler Wine – alias I AM WILDCAT – sa narodil v Indiane, USA, 14. septembra 1992 – jeho znamenie zverokruhu je Panna a má americkú národnosť. Je to YouTuber , ktorý je známy najmä tým, že komentuje pri hraní niektorých z najpopulárnejších videohier súčasnosti, vrátane Fortnite, Grand Theft Auto V a Call of Duty.

Detstvo a vzdelanie

WILDCAT bol vychovávaný ako jediné dieťa v Indiane, jeho otec, ktorý pracoval ako poštový doručovateľ, a jeho matka, ktorá bola pokladníčkou na miestnom trhu.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Tylerom (@wildcat_official)

O hranie videohier sa začal zaujímať už vo veľmi ranom veku a svoj voľný čas väčšinou trávil so svojimi priateľmi, ktorí boli tiež hráčmi, a nie s tými, ktorí športovali. WILDCAT čoskoro zistil, že je v ktorejkoľvek hre lepší ako všetci jeho priatelia, ale vtedy ešte neuvažoval o tom, že by sa pustil do kariéry na internete, pretože vtedy to ešte nešlo. So športom začal v druhom ročníku na strednej škole. ale po imatrikulácii v roku 2010 WILDCAT si našiel prácu, aby sa finančne uživil predtým, než začnete byť aktívny na YouTube, a neustále získavať odberateľov.

Kariéra youtubera a iné aktivity

WILDCAT spustil svoj kanál 25. septembra 2011 a v súčasnosti ho odoberá viac ako 7,66 milióna ľudí, pričom má tiež viac ako 2,1 miliardy zhliadnutí všetkých jeho videí dohromady. Ako to opísal vo svojej popisnej časti , Hlavným cieľom WILDCAT je pobaviť a rozosmiať svojich fanúšikov, preto sa jeho momentálne najpopulárnejšie video THE COOLEST 10 YEAR KID VRACIA vo Fortnite: Battle Royale! (CONNOR IS BACK and HE IS SASSY!!) bol od 30. apríla 2018 zhliadnutý takmer 10 miliónmi krát. WILDCAT odohral na svojom kanáli približne 50 hier, z ktorých niektoré sú Battlefield 1, Call of Duty: Black Ops 4 a Ghost Recon : Wildlands.

WILDCAT mal aj ďalší kanál YouTube – WILDCATLetsPlays – ktorý bol napadnutý skupinou Chuckling Squad Group v septembri 2019 a odvtedy bol z YouTube odstránený.

Je členom The Vanoss Crew, čo je skupina YouTuberov, ktorí sa zameriavajú na nahrávanie herného obsahu – niekoľkými z hlavných členov posádky sú VanossGaming, H20 Delirious, Mini Ladd, BasicallyIDoWrk a Lui Calibre. WILDCAT je známy ako „najtoxickejší člen“ skupiny pre svoje neustále nadávanie a pesimistické názory.

WILDCAT je aktívny na Instagrame a sleduje ho viac ako 1,6 milióna ľudí, zatiaľ čo jeho účet na Twitteri má viac ako 1,7 milióna sledovateľov. Má účet TikTok, ale zhromaždil iba 130 sledovateľov, pretože ľudia nepovažujú jeho herné krátke videá za zaujímavé. Je to streamer Twitch ktorý strávil takmer 300 hodín streamovaním a získal viac ako 640 000 sledovateľov a 2,8 milióna zhliadnutí všetkých svojich priamych prenosov dokopy – jeho najvyšší zaznamenaný počet súbežných divákov je 31 024. Tri z hier, ktoré na Twitchi hrá najviac, sú Fortnite, Call of Duty WWII a Playerunknown’s Battlegrounds.

WILDCAT je tiež spolumajiteľom energetického nápoja Glitch.

Milovať život a priateľku

WILDCAT je vo vzťahu s neslávnym dievčaťom Kelly od roku 2015 a všeobecne sa verí, že ich zoznámil spoločný priateľ na domácej párty. Kelly a WILDCAT žijú spolu so svojimi tromi psami Archiem, Chiefom a Kinom a zdá sa, že títo dvaja sa dohodli, že sa neožení a nebudú mať deti, aby sa obaja mohli sústrediť na svoju kariéru.

Kelly možno nájsť na Instagrame pod užívateľským menom ‚nilkynilk‘, na ktorom ju sleduje takmer 75 000 ľudí, ktorí väčšinou nahrávajú fotky svojich psov, kvetov a WILDCAT.

Nehovoril o žiadnych iných dievčatách, s ktorými by mohol chodiť, takže od októbra 2020 je WILDCAT vo vzťahu s Kelly, neoženil sa a nemá deti.

Nehody, koníčky a iné záujmy

V apríli 2010 bol WILDCAT účastníkom nehody na štvorkolke a skončil v kóme a musel podstúpiť splenektómiu, postup, pri ktorom sa časť alebo celá slezina odstráni spod hrudného koša.

Je veľkým fanúšikom rýchlych áut a má Corvettu, ale nejazdí na nej príliš často, pretože väčšinu času trávi hraním videohier – je to jeho priateľka, ktorá ho zvyčajne presviedča, aby išiel von, na večeru do reštaurácie alebo cestovať do iného štátu, čo robí len zriedka.

WILDCAT sa zaujíma o hudbu a ako tínedžer sa naučil hrať na bicie a mesiac predtým, ako sa rozpadli, bol členom jeho stredoškolskej kapely.

Neskoro v noci rád pozerá filmy s Kelly a niekoľko z ich obľúbených hercov a herečiek je Channing Tatum, Leonardo DiCaprio a Anne Hathaway, zatiaľ čo niektoré z filmov, ktoré najradšej pozerajú, sú Dear John, Inception a One Day. .

Vek, výška a tvár

WILDCAT má 28 rokov. Má krátke hnedé vlasy a modré oči, jeho výška je 6 stôp 5 palcov (1,95 m) a váži okolo 190 libier (85 kg). WILDCAT neukázal svoju tvár na internete, kým 10. januára 2013 neodovzdal svoje video s otázkami a odpoveďami.

Od októbra 2020 jeho čistý majetok sa odhaduje na viac ako 5 miliónov dolárov.