Čo sa stalo Tine Ballovej? Výška, čistá hodnota? je mŕtva?

Tina Ball je americká bývalá vysokoškolská basketbalistka, ktorá si získala záujem verejnosti, keď sa stala manželkou bývalého amerického profesionálneho futbalistu Lavara Balla a následne matkou profesionálneho basketbalistu Lonza Balla.

ObsahRaný život a rodina, vzdelávanie

Christina Catherine Slatinsky sa narodila 11. decembra 1967 v Miami na Floride rodičom Robertovi a Catherine Slatinských. O jej ranom živote sa vie len málo, okrem toho, že maturovala na strednej škole Alta Loma v Rancho Cucamonga v Kalifornii v roku 1987 a vďaka vynikajúcim basketbalovým schopnostiam na strednej škole získala vysokoškolské štipendium.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Všetci si dnes večer o 7:30 EST nalaďte priamy prenos JBA. Veľa šťastia LaMelo!

Príspevok zdieľaný používateľom Tina Ballová (@tina_ball_) dňa 21. júna 2018 o 16:01 PDT

V skutočnosti bola vo svojom seniorskom ročníku vybraná ako jedna z All-Baseline League. Štyri roky hrala ženský basketbal Golden Eagles na Kalifornskej štátnej univerzite a skončila na ôsmom miestethv bodovaní s 935 bodmi, piata v blokoch so 60 bodmi, štvrtá v doskokoch so 627 a ôsma v trestných hodoch so 120. V roku 1991 ukončila bakalársky titul na Kalifornskej štátnej univerzite, ale nepokračovala v profesionálnej basketbalovej kariére.

Kariéra

Namiesto toho sa Tina venovala športovej kariére nie ako hráčka alebo trénerka, ale ako atletická riaditeľka na strednej škole Vernon v Montclaire v Kalifornii.

Je tiež súčasťou online reality show svojej rodiny s názvom Ball in the Family.

Osobný život

Tina sa zoznámila s Lavarom Ballom, keď prestúpil zo štátu Washington na Kalifornskú štátnu univerzitu a v roku 1997 sa oženil s jej miláčikom z vysokej školy – Lavar počas rozhovoru povedal, že v momente, keď ju stretol, vedel, že práve ona je tá, ktorú si chce vziať a že mu porodí troch synov. bude dominovať basketbalovému športu.

Štyri roky po manželstve mala troch synov, a to Lonza, LiAngela a LaMela. Všetky jej deti sa venujú basketbalu, prvé dve hrajú v Národnej basketbalovej asociácii (NBA) a najmladšia práve skončila s profesionálnym basketbalom v Austrálii. Zdalo sa, že vyhlásenie jej manžela, keď ešte spolu chodili, sa napĺňa.

Lonzo bol celkovo druhým výberom na drafte NBA 2017 a odišiel do Los Angeles Lakers, ale v roku 2019 bol vymenený v rámci balíka s New Orleans Pelicans, aby získal Anthonyho Davisa. LiAngelo hrá za Oklahoma City Blue v rámci NBA G League, menšej ligy, ktorá ponúka vybrané zmluvy tým, ktorí nechcú alebo nemôžu navštevovať vysokú školu a ešte nie sú oprávnení vstúpiť do draftu NBA. Teraz sa predpokladá, že LaMelo bude medzi piatimi najlepšími výbermi na nadchádzajúcom drafte NBA 2020.

Vo februári 2017 utrpela Tina mozgovú príhodu. a v dôsledku toho mal problémy s rozprávaním a chôdzou.

Najprv o tom otvorene Lavar a jej synovia nikdy nehovorili, ale nakoniec v niekoľkých rozhovoroch áno. Zasiahlo to celú rodinu, keďže ich drží spolu, a povedal Lonzo ,,Keď spadla, bolo to pre všetkých ťažké. To je prvýkrát, čo som videl svojho otca plakať. Pre rodinu to bolo ťažké...“

Teraz sa jej darí skvele, dokonca chodí na basketbalové zápasy svojich synov. Jej zotavenie bolo zdokumentované v ich online reality show Ball in the Family.

Kto je Lavar Ball?

Lavar Christopher Ball sa narodil 23. októbra 1967 a je to americký obchodník, ktorý založil Big Baller Brand (BBB) ​​a bývalý profesionálny hráč amerického futbalu. Na strednej škole hral futbal a na vysokej škole basketbal, potom bol súčasťou cvičného futbalového tímu New York Jets a Carolina Panthers v Národnej futbalovej lige, ale nedostal príležitosť hrať v oficiálnom zápase. Potom na krátky čas hral s London Monarchs vo Svetovej lige amerického futbalu a potom odišiel z profesionálneho športu.

V roku 2017 sa dostal do popredia vďaka odvážnym vyhláseniam, ktoré sa dostali do celoštátnych titulkov v športových správach, o basketbalových schopnostiach jeho najstaršieho syna Lonza, ešte predtým, ako ho draftovali Los Angeles Lakers. Niektorých bavil, ale iných rovnako dráždil – vedel rozprúdiť médiá a upútať pozornosť svojho syna. Lavar povedal, že jeho syn je lepší ako dvojnásobný najužitočnejší hráč (MVP) Steph Curry. Pre ich značku to nejakým spôsobom fungovalo, ale tiež to umiestnilo terč na chrbát jeho syna. Jeho rodičovské schopnosti boli spochybnené, pretože sa zdalo, že na svoje deti vyvíja taký veľký tlak. Svojho najmladšieho syna LaMela dokonca odstránil zo strednej školy, aby ho mohol osobne trénovať.

Niektorí jeho otcovskú pozornosť ocenili, iní ju však kritizovali zo strachu, že to môže zničiť budúcu kariéru jeho synov a že sa snaží prostredníctvom svojich synov zbohatnúť.

Lavar spoluzakladal značku Big Baller a v súčasnosti je generálnym riaditeľom spoločnosti zaoberajúcej sa športovým oblečením a tovarom. Veril v silu značky Lonzo, a tak prepásol všetky šance, že by jeho syn podpísal zmluvu s veľkými výrobcami gumových topánok, ako sú Nike, Adidas a Under Armour. Lavar pokračoval vo svojom sne, aby bol Lonzo taký silný ako značka Michaela Jordana. Väčšina športových zasvätencov ho považuje za nepotrebnú batožinu, ktorá prichádza s jeho synom bez ohľadu na tím, do ktorého by patril.

Uvoľnili Lonzove charakteristické tenisky s otrasne drahá cenovka Na spoločnosť však bolo podaných veľa sťažností a Better Business Bureau jej udelilo hodnotenie F. Sťažnosti sa týkali toho, že nedokázali dodať žiadny produkt načas, zákazníci dostali nesprávny tovar alebo nedostali vôbec nič. Neskôr Lonzo prerušil vzťahy so spoluzakladateľom Baller Brand Alanom Fosterom za údajnú krádež 1,5 milióna dolárov zo spoločnosti. Potom prestal nosiť topánky Baller. a vo svojich hrách nosil rôzne topánky Nike.

Lavar a jeho rodina sa o situácii rozprávali a rozhodli sa, že možno čoskoro založia firmu.

Zaujímavé fakty a fámy

  • Tinin druhý syn LiAngelo a ďalší dvaja spoluhráči boli zatknutí za krádež slnečných okuliarov z butiku Louis Vuitton v Šanghaji v Číne v roku 2017, niekoľko dní pred otvorením pravidelnej sezóny basketbalových zápasov UCLA. Prepustili ich, až keď sa za nich prihovoril prezident Donald Trump.
  • Keď sa Tina zotavovala z mozgovej príhody, povedalo sa, že Lavar jej veľmi prísne pomáhal postaviť sa na nohy a povedal: „[Strieľaj], nečakám celý deň, kým prejdeš cez ulicu. do pohybu.“

Vzhľad

Je vysoká 1,8 m, váži 130 libier (59 kg) a jej vitálne štatistiky sú 33-26-34. Tina je beloška a má blond vlasy a modré oči.

Čistý majetok

Podľa zdrojov , jej čistý majetok sa od mája 2020 odhaduje na 5 miliónov dolárov.