Čo sa stalo Taylorovi Armstrongovi? Manžel, čistá hodnota

Obsah



Kto je Taylor Armstrong?

Taylor Armstrong je americká reality hviezda a mediálna osobnosť, ktorá je pravdepodobne najznámejšia z účinkovania v televíznej reality show The Real Housewives of Beverly Hills. Okrem toho je všeobecne uznávaná za to, že je jednou z hlavných protagonistiek vírusového mému „žena kričí na mačku“, ako aj za účinkovanie v niekoľkých populárnych televíznych reláciách, ako sú Couples Therapy a Home & Family.

Raný život a detstvo

Bola ňou Shana Lynette Hughes narodený v znamení zverokruhu Blíženci dňa 10thjúna 1971 v Independence v Kansase a má americkú národnosť a biele etnikum.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Žena v domácnosti týždňa: Taylor Armstrong z The Real Housewives of Beverly Hills? #taylorarmstrong #rhobh @officialtaylorarmstrong

Príspevok zdieľaný používateľom @ ženy v domácnosti.of_bravo_ dňa 17. apríla 2020 o 21:00 PDT

Jej rodina sa neskôr presťahovala do Tulsy v Oklahome, kde sa zapísala na Union High School, z ktorej maturovala v roku 1989. Počas strednej školy bola Shana roztlieskavačkou.

Po ukončení stredoškolského vzdelania prijala meno Taylor Ford a presťahovala sa do Beverly Hills v Kalifornii s úmyslom spustiť vlastný podnik elektronického obchodu.

Osobný život

Počas čakania na obsluhu v miestnej reštaurácii v Beverly Hills sa Taylor koncom roka 2004 stretol s americkým manažérom rizikového kapitálu. Russell Armstrong , s ktorým čoskoro začala chodiť. Po necelom roku budovania vzťahu ho manželia pozdvihnú na ďalšiu úroveň a zaviažu sa.

Ich svadobný obrad sa konal 27thOktóber 2005 a nasledujúca túžba Taylor a Russell privítali svoje jediné dieťa, a dcéra menom Kennedy Caroline Russell.

Veci však nešli skvele a po šiestich rokoch svätého manželstva v júli 2011 Taylor požiadali o rozvod, pričom ako dôvod ich rozchodu uviedli ťažké fyzické a emocionálne týranie. Údajne podstúpila aj rekonštrukčnú operáciu tváre po tom, čo jej Russell počas jednej zo svojich násilných eskapád spôsobil zlomeninu dna očnice. okrem toho Taylor požadovali spoločnú fyzickú starostlivosť o svoju, v tom čase päťročnú, dcéru.

V auguste 2011, mesiac po tom, čo podala žiadosť o rozvod, Russell Armstrong spáchaný a samovražda zavesením. Jeho mŕtve telo našla 11thaugusta v prenajatom dome na Mulholland Drive v Los Angeles.

V nej autobiografický Kniha s názvom Hiding from Reality: My Story of Love, Loss, and Finding the Courage Within vydaná vo februári 2012, Taylor otvorene poskytuje podrobné opisy toho, čo trpela počas manželstva s Russellom. Taylor Armstrong je veľvyslancom a prispievateľom do 1736 Family Crisis Center, charitatívnej organizácie so sídlom v LA, ktorej poslaním je pomáhať obetiam domáceho násilia.

V roku 2012, Taylor začali randiť s americkým právnikom Johnom Bluherom – zasnúbili sa koncom roka 2013 a po sedemmesačných zásnubách si pár vymenil sľuby 4.thapríla 2014 v Pacific Palisades v Los Angeles. 48-ročná reality hviezda má štíhlu, štíhlu postavu, meria 5 stôp, 8 palcov (1,71 m) a váži okolo 125 libier (57 kg).

„Skutočné manželky z Beverly Hills

V roku 2010 sa Taylor popri Kim Richards, Kyle Richards, Camille Grammer, Lisa Vanderpump a Adrienne Maloof pripojil k obsadeniu prvej sezóny reality show Bravo TV. Skutočné manželky z Beverly Hills .

Šiesty diel z reality franšízy The Real Housewives mal premiéru v októbri 2010 a sledoval každodenný život gazdiniek z Beverly Hills. V roku 2011 bola šou ocenená cenou Critics Choice Award za najlepší reality seriál. V septembri mala premiéru druhá sezóna seriálu, no neskôr bola kvôli Taylorovej prepracovaná segregovať manželova samovražda . Potom, čo bol Taylor tri roky jednou z hlavných hviezd seriálu, počas jeho štvrtej sezóny na konci roku 2013, bol Taylor „preradený“ do role hosťa. V priebehu nasledujúcich troch rokov sa občas objavila, predtým ako opustila sériu v roku 2016, po jej siedmej sezóne.

Meme

Okrem všetkej popularity, ktorú jej toto celé zasnúbenie vynieslo, Taylor Armstrong sa stal všeobecne uznávaným pre vírusový mém bežne označovaný ako „ žena kričí na mačku ‘. Konkrétne počas epizódy „Malibu Beach Party From Hell“ v druhej sezóne relácie, ktorá sa vysielala 5.thdecember 2011, Taylor ocitla sa v živej hádke a nakoniec sa rozplakala s kolegom Kyleom Richardsom, ktorý sa ju snažil upokojiť. V júni 2018 sa na Tumblr stala virálna fotografia zmätenej mačky sediacej okolo jedálenského stola.

Vidím, že mnohí z vás sledovali 1. až 4. sezónu seriálu Skutočné manželky z Beverly Hills po celom svete!! Z akej krajiny to pozeráš? Rád by som ? počuť od teba!!

pridané Taylor Armstrong na v roku 2020 Pondelok 29. júna

Po tom, čo @MISSINGEGIRL spojila tieto dve fotografie a zverejnila ich na Twitteri, vznikol meme „žena kričí na mačku“ a krátko na to sa stal virálnym hitom.

Ďalšie vrcholy kariéry

Okrem pravidelného účinkovania v The Real Housewives of Beverly Hills, Taylor Armstrong pridal k nej niekoľko ďalších pozoruhodných vystúpení na obrazovke portfólio . V roku 2012 sa krátko objavila v televíznom reality seriáli Project Runway Australia, zatiaľ čo v roku 2014 hrala v sérii epizód televíznej reality show Couples Therapy.

Odvtedy sa veľakrát objavila v populárnych televíznych talkshow, ako napríklad Home & Family, The Doctors, Oprah: Where Are They Now? ako aj Watch What Happens Live with Andy Cohen and Entertainment Tonight.

Čistá hodnota

Celková veľkosť čistého majetku Taylora Armstronga, as smerodajný Zdroje odhadujú, že sa od polovice roku 2020 točí okolo celkom pôsobivej sumy 2,5 milióna dolárov, ktorú získala predovšetkým vďaka šesťročnému angažmánu v televíznom reality seriáli The Real Housewives of Beverly Hills, s pripočítaním poplatku 175 000 dolárov za epizódu.