Čo sa stalo Stelle Ritterovej? Kto je teraz Noah Ritter? Bio

Stella Ritter je jediným dieťaťom hercov Amy Yasbeck a Johna Rittera. Začala hrať vo veku deviatich rokov, potom sa Stella v 18 rokoch rozhodla zmeniť pohlavie a stala sa z nej Noah Lee Ritter.

ObsahRaný život, vzdelanie, rodina

Stella Ritter sa narodil 11. septembra 1998 v Burbanku, Kalifornia, USA. Jej matkou je herečka Amy Yasbeck a jej otcom bol herec John Ritter – mala iba päť rokov, keď zomrel na pitvu aorty v deň Stelliných narodenín, šesť dní pred svojimi 55.thnarodeniny a deň pred Amyinými 41sv.

AMY YASBECK, JOHN RITTER A ICH DCÉRA

pridané Samer Mansour na Streda 8. marca 2017

Herec mal počas skúšky 8 jednoduchých pravidiel na randenie s mojou dospievajúcou dcérou nejaké problémy so srdcom, previezli ho do nemocnice, ale zomrel počas operácie. Predtým bol ženatý s herečkou Nancy Morgan a mali tri deti, takže Stella má súrodencov, dvoch nevlastných bratov a nevlastnú sestru – všetci majú kariéru v zábavnom priemysle.

V roku 2008 Stellina ovdovená matka a súrodenci podali žalobu proti nemocnici, v ktorej sa liečil pred smrťou, pretože pitva aorty nebola predtým diagnostikovaná.

Niektoré sa skončili vyrovnaním, no prebiehal aj súdny proces s lekármi, ktorí jeho stav považovali za infarkt. Porota ich neuznala za zodpovedných. Stella ukončila strednú školu v Santa Monice v Kalifornii. Či pokračovala vo vzdelávaní na univerzite, nie je známe, pretože nechce priťahovať pozornosť verejnosti a byť v centre pozornosti.

Rodinné zázemie

Stellini rodičia sa stretli v roku 1990, keď sa spolu objavili vo filme Problémové dieťa. Nasledujúci rok bol natočený Problém Child 2 a mal spolu niekoľko ďalších projektov.

jpeg

Amy a John sa vzali rok po narodení Stelly, v roku 1999. John Ritter mal niekoľko nominácií na ceny, ale za rolu v Three's Company získal v roku 1984 ceny Emmy a Zlatý glóbus. Obaja jeho synovia z prvého manželstva, Jason a Tyler Ritter , sú tiež herci a jeho dcéra Carly Ritter je speváčka. Všetky jeho deti teda pokračujú v jeho dedičstve v oblasti zábavy. Stellini starí rodičia z otcovej strany boli tiež filmovými hviezdami – Tex Ritter bol slávny herec a spevák country hudby a jeho manželka Dorothy Fay bola slávna herečka zo západných filmov.

Amy Yasbeck založila The John Ritter Foundation len niekoľko týždňov po jeho smrti s cieľom zvýšiť povedomie o ochorení hrudnej aorty. Nadácia sa venuje vzdelávaniu, výskumu a podpore. V roku 2008 bola Amy v The Larry King Show, aby vysvetlila symptómy a liečbu. V roku 2010 nadácia s koalíciou hrudnej aortálnej choroby vydala Ritter Rules ako pomoc pri rozpoznaní symptómov a na prevenciu. Výskumný program Johna Rittera bol tiež založený s University of Texas Health Science Center v Houstone.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Šťastný Deň sv. Patrika

Príspevok zdieľaný používateľom Amy Yasbecková (@yasbeckamy) 17. marca 2020 o 18:02 PDT

V roku 2010 Amy napísala knihu na pamiatku Johna S láskou a smiechom: John Ritter. Keď sa Amy v rozhovore pre Access Hollywood v rámci propagácie knihy opýtali, či si Stella pamätá svojho otca, povedala, že ‚má skvelé spomienky na Johna‘. Stella má aj tak bláznivú fotografickú pamäť a pamätá si každú...pripomína mi veci, ktoré povedal a urobil.“ Keď sa jej opýtali na knihu, povedala: „Vieš, mám dieru v tvare Johna Rittera. Srdce. Nikto to nemôže nahradiť.'

Kariéra

Stella Ritter debutovala na veľkej obrazovke malou úlohou vo filme This is My Friend v roku 2007.

V roku 2012 mala rolu vo filme The Namazu a o rok neskôr sa objavila ako Hannah v krátkom filme Hannah Lost Her Smile. Pôsobila aj ako skladateľka, no detský herec si dal od herectva pauzu, najmä keď sa v roku 2016 rozhodla začať s rodovou transformáciou, odkedy sa drží v ústraní.

Transformácia pohlavia

Stella sa rozhodla zmeniť pohlavie na strednej škole, takže keď dovŕšila 18 rokov, začala proces transformácie.

Stella si zmenila meno a stala sa Noah Lee Ritter, teraz je proces ukončený a žije úplne ako muž, podporovaný svojou matkou a súrodencami. Stella začala s hormonálnou terapiou, takže chĺpky na tvári začali rásť a vyzerá ako muž. Správa prišla od blízkeho rodinného priateľa, ktorý bol citovaný ako zdroj v médiách. „John by určite schválil čokoľvek, čo by Stella chcela. Veľmi ju miloval,“ vysvetlil zdroj.

Čistý majetok

Čistý majetok Noaha Lee Rittera sa začiatkom roku 2020 odhaduje na približne 200 000 dolárov. Keď jeho otec zomrel, Johnov čistý majetok sa odhadoval na 20 miliónov dolárov – rodina tiež dostala 14 miliónov dolárov z osád. Čistý majetok Amy Yasbeck v roku 2020 je okolo 12 miliónov dolárov. Pred niekoľkými rokmi predala sídlo v Beverly Hills, kde žila s Johnom, za 6,5 ​​milióna dolárov.

Sociálne médiá

Keď sa stal Noahom Ritterom, všetky jeho účty na sociálnych sieťach boli nastavené ako súkromné. Jedným z dôvodov môže byť ochrana pred ostrými komentármi odkedy sa táto správa objavila na verejnosti.