Čo sa stalo Sky Williams? Kde je teraz? Wiki

ObsahKto je Sky Williams?

Gregory Scott ‚Sky‘ Williams sa narodil 31. januára 1990 v znamení Vodnára v San Jose v Kalifornii v USA. Je to 30-ročný hráč, YouTuber a streamer Twitch, pravdepodobne najlepšie známy pre hranie videohry League Of Legends, ale je známy aj ako stand-up komik. Má svoj oficiálny účet na Twitteri s takmer 500 000 sledovateľmi a oficiálny účet na Instagrame s viac ako 21 000 sledovateľmi, pričom na svojom kanáli YouTube nazbieral viac ako 850 000 odberateľov a celkovo takmer 200 miliónov zobrazení.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

NIEKTORÍ MALI V NAŠEJ IZBE SEXU A JA VIEM KTO TO UROBILO HEHEHEHEHE

Príspevok zdieľaný používateľom Sky Williams (@skyidot) dňa 15. septembra 2014 o 1:21 PDT

Aký bohatý je teraz? Čistá hodnota Sky Williams

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Sky Williams odhaduje na viac ako 4 milióny dolárov, ktorý získal prostredníctvom svojej online práce, sponzorovaných príspevkov, darov, odberov streamov a spolupráce s ďalšími významnými osobnosťami sociálnych médií. Sponzorujú ho aj rôzne spoločnosti vrátane Cloud9. Svoj majetok zväčšil krátkou kariérou aj ako stand-up komik.

Život pred slávou

Sky Williams strávil svoje rané roky vo svojom rodnom meste San Jose, najmladší z troch detí, ktoré sa narodili Gregovi a Sharon Williamsovým. Má staršieho brata Nicka a staršiu sestru Alex.

Sky má americkú národnosť, patrí k afroamerickej etnickej skupine a je kresťan. Vo veku troch rokov sa jeho rodičia rozviedli a on sa presťahoval s matkou a súrodencami do Gilroy v Kalifornii. Jeho matka sa neskôr znova vydala, ale Sky si s nevlastným otcom nerozumel. Ako veľmi bystré dieťa bola Sky súčasťou vzdelávacieho programu pre nadaných a talentovaných.

Od depresie k videohrám

Problémy Sky Williamsa s depresiou sa objavili, keď bol v šiestej triede.

Zároveň si uvedomil, že je gay, ale bál sa vyjsť von so svojou rodinou, čo oboje ovplyvnilo zmenu jeho osobnosti, najmä keď bol týraný svojimi rovesníkmi, čím sa cítil ešte horšie. Sky presunul svoju pozornosť zo svojich osobných problémov na videohry, len čo ich objavil, a tak si začal získavať nových priateľov online, zatiaľ čo on hral hry. Jednou z prvých videohier, ktoré hral, ​​bola Super Smash Bros, vydaná spoločnosťou Nintendo, ktorá obsahuje postavy z iných slávnych hier, ako sú Super Mario, Kirby, Star Fox, Donkey Kong a The Legend Of Zelda.

V tom čase sa tiež každý víkend zúčastňoval rôznych herných turnajov.

Stand-up komik

Počas strednej školy si Sky Williams rozvinul lásku k herectvu a komédii. Vyskúšal sa ako stand-up komik a čoskoro sa vyznamenal tým, že predvádzal originálne vtipy a vyhral školskú talentovú šou. Po imatrikulácii ho najali, aby pracoval ako server v Applebees, kde strávil asi šesť rokov, ale súčasne sa naďalej zúčastňoval komediálnych súťaží a nakoniec sa dostal na štvrté miesto medzi 400 súťažiacimi v súťaži komédie Uncle Clyde's Comedy Club v klube Flappers Comedy Club.

Rise to Fame ako YouTuber

V apríli 2008 spoločnosť Sky uviedla na trh svoj oficiálny vlastný titul kanál YouTube , s úmyslom presadiť sa ako komik. Začal natáčať videá a vydal svoje prvé – I'm Go To Die A Virgin – v auguste toho roku. Potom vydal ďalšie rozprávanie o hráčoch, ktorých stretáva pri hraní videohry League Of Legends. Stalo sa to virálnym a dokonca sa dostalo na vrchol stránky hry na Reddite, čo ho vystrelilo na hviezdu.

Pokračujúci úspech a Twitch

Potom začal natáčať herné videá a vytvoril svoj kanál na Trhnutie , web s živým vysielaním videa, a začal streamovať, pričom často spolupracoval s takými hráčmi ako VideoGameDunkey, xLeahbee, Sunnysplosion a Sp4zie.

Medzi jeho najobľúbenejšie videá na YouTube patria Zmena, je- WOAH DUDE! , Nôž Mačka! , a Dunkey im prinesie bolesť. , okrem iného. Okrem toho poskytol komentáre k niektorým turnajom Smash.

Ďalšie platformy sociálnych médií

Sky tiež prevádzkuje svoj oficiálny účet na Instagrame pod používateľským menom „ skyidot' . Na Twitteri je aktívny odkedy si vytvoril účet pod menom '@SkyWilliams' v máji 2011. Sky má tiež svoje Facebook stránka .

Tu je súhrn mojich víkendových prezentácií na tomto zjazde.

pridané Sky Williams na Sobota 21. novembra 2015

Správa pre depresívnych

Po samovražde slávneho herca Robina Williamsa Sky zverejnila video s názvom Správa pre depresívnych 11. augusta 2014 rozprával o svojej vlastnej skúsenosti s depresiou v snahe pomôcť a podporiť tých, ktorí majú podobné problémy. Stalo sa virálnym a doteraz dosiahlo viac ako tri milióny videní a stalo sa jedným z najpopulárnejších videí na jeho kanáli. Uvádzali ho dokonca aj také známe portály ako Huffington Post a The UK Telegraph.

Osobný život: Je gay? Vzhľad a vitálna štatistika

Počas strednej školy sa Sky Williams objavil na verejnosti ako gay a odhalil, že ho kvôli jeho rozmanitosti šikanovali jeho rovesníci. Aj keď je otvorený, pokiaľ ide o svoju sexualitu, Sky je pravý opak, pokiaľ ide o jeho vzťahy – verí sa, že je momentálne single. Jeho súčasné bydlisko je v Los Angeles v Kalifornii. Slávny komik a hráč má krátke tmavohnedé vlasy a tmavohnedé oči a stojí vo výške 6 stôp 2 palce (1,88 m).