• Hlavná
  • Herci
  • Čo sa stalo s perami Catherine Reitmanovej? Zbabraná chirurgia

Čo sa stalo s perami Catherine Reitmanovej? Zbabraná chirurgia

ObsahKto je Catherine Reitman?

Catherine Reitman sa narodila v Los Angeles v Kalifornii v USA 28. apríla 1981 – jej znamenie zverokruhu je Býk a má kanadskú aj americkú národnosť. Je herečka, filmová scenáristka a producentka , ktorá by mohla byť najznámejšia pre stvárnenie hlavnej postavy v komediálnom seriáli Workin' Moms, ktorý aj napísala – v seriáli hrajú aj Dani Kind a Juni Rinaldi a vysiela sa od roku 2017. Príbeh sleduje štyri matky a kamarátky žijúce v Toronte v Kanade, snažiac sa vyvážiť svoj milostný a rodinný život, séria získala štyri ceny a bola nominovaná na 25 ďalších.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Catherine Reitman (@reitcatou)

Raný život a vzdelanie

Catherine bola vychovaná spolu so svojím bratom Jasonom Reitmanom, filmovým režisérom, a jej sestrou Caroline Reitman ich francúzsko-kanadská matka Genevieve Robert, ktorá bola herečka, a ich slovenský otec Ivan Reitman, ktorý bol filmový režisér.

Catherine študovala na Cate School, kde sa začala zaujímať o herectvo ako členka školského dramatického klubu a objavila sa vo väčšine hier, ktoré sa na škole hrali. Po imatrikulácii v roku 1999 bola zapísal na University of Southern California ktorú v roku 2003 ukončila bakalárskym titulom v odbore herectvo.

Úlohy vo filmoch

Catherine sa pripisuje účinkovanie vo viac ako 50 filmoch a televíznych seriáloch a v tomto článku sa chystáme spomenúť niektoré z jej najvýznamnejších výkonov.

Vo filme debutovala ako sedemročná v roku 1988, keď jej matka získala obsadenie v komediálnom kriminálnom filme Dvojičky, v ktorom hrali Arnold Schwarzenegger, Danny DeVito a Kelly Preston a ktorý získal štyri ceny a bol nominovaný na jeden Zlatý glóbus. Nasledujúcich pár rokov sa Catherine objavila vo filmoch ako Krotitelia duchov II, Policajt z materskej školy a Dave, pričom svoj hlasový debut debutovala v roku 1996, keď svoj hlas prepožičala Nerdluckovi BUPKUSOVI v r. animovaná dobrodružná komédia Space Jam .

V roku 2006 hrala Monique v romantickej komédii Polievka dňa, ktorú napísal a režíroval Scott Zakarin a v ktorej si zahrali Jon Crowley, Catherine a Patty Worthman – je o Brandonovi Craigovi, ktorý chodí s tromi ženami súčasne. V roku 2009 stvárnila priateľku Zooey v romantickej komédii Milujem ťa, človeče, ktorú napísal a režíroval John Hamburg a v ktorej si zahrali Paul Rudd, Jason Segel a Rashida Jones. Je o Petrovi Klavenovi, ktorý hľadá niekoho, kto by bol jeho najlepším mužom.

Catherine hrala Vani v roku 2010 v komédii How to Make Love to a Woman a potom bola pozvaná hrať v dvoch krátkych filmoch, Frank Advice a The D-Monster. V roku 2015 hrala Juliu v romantickej komédii Slow Learners a jedna z jej najnovších úloh vo filmoch bola v roku 2016, keď bola pozvaná, aby nahovorila hlavnú postavu v krátkom filme Babble-On Begins: The Director's Cut.

Úlohy v televíznych seriáloch

Catherine debutovala v televíznom seriáli v roku 2003, keď sa objavila v epizóde My Three Witches mysterióznej fantasy drámy Charmed, v ktorej hrali Holly Marie Combs, Alyssa Milano a Brian Krause a je o troch sestrách čarodejníc, ktoré bojujú proti zlu.

Potom sa objavila v jednotlivých epizódach mnohých seriálov, ako sú Judging Amy, All of Us a Kath & Kim, a objavila sa v mnohých ďalších, než bola pozvaná, aby nahovorila The Kid v sci-fi fantasy komédia Balada o Mary a Ernie , v ktorom si zahrali Vanessa Celso, Darcy Halsey a James Ellis Lane. Nasledujúce roky ju videli v seriáloch, ako je komediálna dráma Weeds, komédia Super Fun Night a komediálna miniséria Farmed and Dangerous.

V rokoch 2010 až 2016 hrala Catherine Maureen Ponderosa v siedmich epizódach kriticky uznávaného komediálneho seriálu It’s Always Sunny in Philadelphia, ktorý vytvorili Glenn Howerton a Rob McElhenney a v ktorom si zahrali Charlie Day a Glenn Howerton. Séria sleduje päť priateľov, ktorí sú majiteľmi írskej krčmy, a získala štyri ocenenia, pričom bola nominovaná na 15 ďalších vrátane troch cien Primetime Emmy.

Jednou z posledných úloh Catherine v televíznom seriáli bola komédia Black-ish, v ktorej stvárnila Lucy v 21 epizódach. V seriáli hrajú Anthony Anderson, Tracee Ellis Ross a Marcus Scribner a je o mužovi, ktorý vychováva svoje deti v bielej štvrti strednej triedy – získal 62 ocenení vrátane Zlatého glóbusu a bol nominovaný na 173 ďalších ocenení.

Ocenenia a nominácie

V roku 2018 bola Catherine nominovaná na dve ceny Canadian Screen Awards za najlepšiu herečku v hlavnej úlohe, komédiu a najlepší komediálny seriál pre Workin’ Moms a v roku 2019 bola bol nominovaný na tri ceny Canadian Screen Awards : Najlepší komediálny seriál, najlepšia herečka v hlavnej úlohe, komédia a najlepšia réžia v komediálnom programe alebo seriáli – v tom istom roku bola spoločne nominovaná na cenu ACTRA Toronto za vynikajúci výkon – súbor.

V roku 2020 bola nominovaná na dve ceny Canadian Screen Awards za najlepší komediálny seriál a najlepšiu réžiu, komédia, zatiaľ čo v tom istom roku získala dve ceny Gracie za vynikajúci ženský herecký výkon v hlavnej úlohe v komédii alebo muzikáli a komédiu.

Milujte život a vzťahy

Catherine je dosť tajnostkárska, pokiaľ ide o jej milostný život, ale je známe, že od roku 2009 je vydatá za Philipa Sternberga a že majú spolu dve deti, narodené v rokoch 2013 a 2016.

Philip je filmový producent, režisér a herec, ktorý môže byť známy tým, že slúžil ako prezident spoločnosti Candor Entertainment. Pripísal sa mu účinkovanie v piatich filmoch a televíznych seriáloch, z ktorých niektoré sú seriály City Guys a Firefly a filmy First Flight a Southland Tales . Napísal sériu The Super a dokumentárny film Divorce Corp a režíroval deväť epizód seriálu Workin’ Moms. Philip sa zaslúžil aj o produkciu jedného dokumentárneho filmu a šiestich televíznych seriálov.

Catherine nehovorila o žiadnych iných mužoch, s ktorými mohla chodiť pred stretnutím s Philipom, takže od novembra 2020 je vydatá a má dve deti.

Záľuby a iné záujmy

Catherine je rodinná žena, ktorá väčšinu svojho voľného času trávi so svojimi deťmi, no stále si nájde čas na pár vecí, ktoré rada robí pre seba.

Miluje cestovanie, hoci odkedy sa jej narodilo prvé dieťa, necestovala toľko – Catherine herecká kariéra ju zaviedla po celých Spojených štátoch, ako aj do niekoľkých kanadských miest, pričom mala možnosť navštíviť aj niekoľko miest. Európske krajiny, pričom jej obľúbeným miestom je francúzsky Paríž.

Je milovníčkou zvierat, medvede sú jej obľúbené a občas chodí do zoologických záhrad.

Vo svojom voľnom čase, ktorý je väčšinou veľmi neskoro v noci, Catherine rada pozerá filmy s niektorými z jej obľúbených hercov – Robin Williams, Tom Hanks a Will Smith – ako Good Will Hunting, You’ve Got Mail a Seven Pounds.

Pokazená operácia

Veľa ľudí si všimlo Catherininu hornú peru v seriáli Workin’ Moms a tvrdili, že musela mať „zpackanú operáciu“ – niekto dokonca odovzdal obrázok „predtým a po“. s, ale dievča na obrázku „pred“ nie je Catherine, ale skôr žena menom Keara. Niektorí z týchto fanúšikov tiež tvrdili, že Catherinina horná pera im ničí sériu.

pridané Catherine Reitman na Utorok 4. februára 2014

Catherine túto „zpackanú operáciu“ nekomentovala a nie je známe, či podstúpila alebo nepodstúpila plastickú operáciu – iba uviedla, ako ju už od útleho veku dráždili okolo hornej pery.

Vek, výška a čistý majetok

Catherine má 39 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, jej výška je 5 stôp 5 palcov (1,65 m) a váži okolo 130 libier (58 kg).

Od novembra 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 1,3 milióna dolárov.